Opinie o Euro-Car Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Euro-Car Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro-Car Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Car Sp. z o.o. w Zamość

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy na stanowisku Asystent / Asystentka. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Asystent / Asystentka. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Euro-Car Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Dzień dobry, tak dla pełnej jasności to jakie stanowiska są możliwe w tym roku do zajęcia? Widzę, że kiedyś doszło do jakiejś pomyłki względem ofert, sporo stanowisk również zostało wymienionych, na których nie można się zatrudnić a chcę być na bieżąco

Izabela Nowy wpis

Szukają kierowcy CE na cito. W ofercie napisane tak: średnie wynagrodzenie: 3800 - 5800 zł / miesiąc. Ile naprawdę kierowca zarobi, bo średnie to moim zdaniem może być z premia, która może raz w roku wpadnie, albo i nie.

Euro-Car Nowy wpis
@Izabela

Firma Euro-Car jest autoryzowanym dealerem samochodów Renault i Dacia i nie zatrudnia kierowców. Mechaników, blacharzy, lakierników, sprzedawców, doradców serwisowych, księgowych itp. tak, ale na pewno nie kierowców. Proszę sprawdzić, czy ogłoszenie faktycznie zostało zamieszczone przez naszą firmę. Wprowadza Pani w błąd sugerując takie informacje...

Tomasz Kicior

Wiedzę, którą wykorzystujemy w pracy otrzymujemy podczas licznych szkoleń. Oczywiście nikt nie ogranicza Nas w samodoskonaleniu się, toteż szkolenia nie są jedynym źródłem wiedzy. Ponadto każdy z Nas, którzy pracujemy w Euro-Car w Zamościu posiada doświadczenie nabyte również w innych miejscach pracy i zgromadzoną wiedzę wykorzystujemy tutaj. Nikt nie urodził się Alfą i Omegą więc w dużym skrócie nasza wiedza wynika z wielu szkoleń, doświadczenia i samodoskonalenia się każdego z Nas. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia Nas i sprawdzenia Naszego poziomu wiedzy :)

Jerzy
@Tomasz Kicior

Z tego wpisu wywnioskowałem, że osoba bez doświadczenia nie ma szans na zatrudnienie w tym miejscu. Mam rację?

@Jerzy

Każdy ma szansę na zatrudnienie jeśli spełni kryteria dotyczące stanowiska na jakie aplikuje. Doświadczenie oczywiście ułatwia proces rekrutacji, ale dokładnie tak działa każda firma. Ponadto samo doświadczenie to nie wszystko.

@Tomasz Kicior

No bo jak niby zweryfikować rzetelnie czyjeś doświadczenie na zwykłej rozmowie. To chyba w jakimś okresie próbnym powinno wyjść czarno na biało. Jest tu coś takiego?

@Irena

Tak. Funkcjonuje to dokładnie tak samo jak w każdej firmie, czyli najpierw jesteśmy zatrudniani na podstawie umowy o pracę na czas określony, tzw. okres próbny, a jeżeli spełnimy pokładane w Nas nadzieje to otrzymujemy umowę na czas nieokreślony.

Dawid
@Tomasz Kicior

Jak długo trwa okres próbny w Euro-Car? Czy podobnie jak w innych firmach są to trzy miesiące? I poproszę jeszcze o informację o wynagrodzeniu. Zapewne jest ono dwuskładnikowe. Zasadnicze + premia? Premia zależna jest od wyników? A kryteria jej uzyskania jak rozumiem zawarte są w podpisywanej umowie?

@Dawid

Wszystko działa podobnie jak w innych firmach. Okres próbny standardowo to 3 miesiące. Wynagrodzenie ustalane jest przy podpisaniu umowy o pracę. Zasady wynagrodzenia zależne są od stanowiska. Może być dwuczęściowe, czyli podstawa i premia, lub jednoczęściowe.

Weronika
@Tomasz Kicior

A na jakim stanowisku można liczyć na premie :-) ?

@Weronika

Na każdym :)

@Tomasz Kicior

No na pewno przykre by było, gdyby jakieś stanowisko zostało wykluczone. ;) A zastanawiam się jeszcze tylko czy podczas tego okresu próbnego wszystkie przywileje przysługują pracownikowi? Np., dostęp do jakiś benefitów itp? Czy jednak są pewne ograniczenia

@Irena

Nie ma znaczenia, czy jest się na okresie próbnym czy zatrudnionym na stałe. Nie ma żadnego podziału na mniej lub bardziej uprzywilejowanych. Wszyscy jesteśmy równi :)

Honorata
@Tomasz Kicior

A w takim razie jakie są zarobki jak ktoś jest na okresie próbnym i na normalnej umowie. Również takie same?

@Honorata

Generalnie tak. Dochodzą różnego rodzaju dodatki, np. premie.

@Tomasz Kicior

A na jakich zasadach i o jakiej potencjalnej wysokości są?

@Irena

Jak w każdej firmie zajmującej się sprzedażą i usługami wysokość premii uzależniona jest od wysokości sprzedaży. Im więcej się sprzeda towarów i usług, tym większa premia.

Firma Euro-Car Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA CE PILNIE. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Stanisław

Przy zakupie samochodu (Dacia Sandero) byliśmy obsługiwani przez Pana Tomasza Kiciora. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z zakupu, jak i z obsługi. Profesjonalizm w każdym calu. Pozdrawiamy, Stanisław i Ewa

@Stanisław

Ile całość trwała? Jak ze stanem auta, wyszły po czasie jakieś usterki albo wady o których nie było mowy przy sprzedaży?

Tomasz Kicior

Pan Tomasz Kicior obsługiwał nas od momentu zainteresowania się nową Dacią Stepway Sandero. Jego fachowa wiedza przekonała nas o słuszności wyboru auta. Przy odbiorze pojazdu w sposób bardzo przystępny wytłumaczył obsługę auta. Dało się zauważyć, że jest to osoba dobrze przygotowana merytorycznie o dużej kulturze osobistej. Właściciele salonu mogą być dumni z takiego pracownika. Właściciele nowego auta Dacia.

Izabela
@Tomasz Kicior

Troszkę nie rozumiem :) Chcesz pochwalić sprzedawcę, więc podpisujesz się jego imieniem i nazwiskiem i w dodatku powtarzasz je w komentarzu, lekceważąc ochronę danych? To specyficzna wdzięczność :D

Krystyna

ta wiedza pracowników ktora zachwalacie jest moze dzieki jakims szkoleniom sprzedazowym w tym miejscu pracy czy pracownik juz musi ja miec zatrudniajac sie tutaj?

wet43

Szanowni Państwo Rzadko piszę opinie w Internecie gównie z powodu znacznego obciążenia pracą i braku czasu. Ale tutaj musze się wypowiedzieć w imieniu mojej żony i swoim własnym. Postanowiliśmy kupić Renault Capture typu plug-in i odpowiedni model pojawił się w salonie EURO-Car w Zamościu. Wcześniej mieliśmy podpisaną umowę na zakup prawie takiego samego samochodu w jednym w salonów w Warszawie, ale trzeba było czekać co najmniej 2 miesiące na realizację zamówienia. Jednak problem stanowiła cena, która w salonie w Zamościu była wyższa. Sprawa zajmował się Pan Tomasz Kicior. Początkowo negocjacje cenowe nic nie dały, ponieważ nie było zgody na niewielką obniżkę ceny samochodu, stąd po dyskusji podziękowaliśmy sobie za współpracę. Ale Pan Tomasz Kicior nie dał za wygraną i napisał prośbę do Renault Polska o uzyskanie dla nas dodatkowego rabatu. Jakie było nasze zdziwienie jak rabat ( większy niż oczekiwaliśmy) dla nas uzyskał. Oczywiście doszło do transakcji. W czasie odbioru samochodu w sobotę ( Pan Tomasz zrezygnował z wolnego dnia aby się nami spotkać i wydać samochód) poświęcił nam około 2 godzin, aby dokładnie omówić obsługę samochodu. Po wydaniu samochodu otrzymaliśmy prezent którego się nie spodziewaliśmy i nie była to żadna reklama firmy, lecz ewidentnie własna inicjatywa Pana Tomasza. Dodatkowo mogliśmy pozostawić na cały dzień nowy samochód na parkingu firmy aby móc pozwiedzać Zamość. Kupowaliśmy w ostatnim okresie dwa samochody i w ciągu dwóch ostatnich miesięcy zwiedziliśmy wiele salonów samochodowych w kraju ale takiej obsługi nie doświadczyliśmy nigdzie. Naszym zdaniem opisane postępowanie Pana Tomasza Kiciora wyznacza nowy, bardzo wysoki standard obsługi klienta, a Pan Tomasz zasługuje na miano pracownika miesiąca jeśli nie roku całego. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy.

Tuptuś
@wet43

W salonie w Zamościu też obsługiwał mnie Pan Tomasz Kicior. Kupowałem już wiele aut w różnych miejscach, ale dopiero tutaj poczułem przyjemność z procesu zakupu, a nie tylko z samego auta. Wyrazy uznania dla Pana Tomka. Takiego handlowca życzę każdemu, kto szuka nowego auta.

Edek

Byliśmy w kilku salonach samochodowych w Zamościu ostatnim jaki odwiedziliśmy to euro-car -Dacia obsługa Pana Piotra P.to sama przyjemność tak nam przedstawił oferty samochodów ,że dokonaliśmy wyboru i kupili Dacię Sandero Panowie jego znajomość i wiedza o samochodach - CZAPKI z GŁÓW. W trakcie jazdy próbnej przedstawił wszystkie "bajery" jak działają --- POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Car Sp. z o.o. - Zamość

• Jak się pracuje w Euro-Car Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Car Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Car Sp. z o.o.?

Euro-Car Sp. z o.o.
  • Aleja Jana Pawła II 2