Opinie o Malkom Invest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoś... Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Malkom Invest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoś... Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Malkom Invest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoś... Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malkom Invest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoś... Sp. z o.o. w Warszawa

Agata Nowy wpis

Wykupiłam dostęp do strony internetowej, aby obejrzeć film, którego na stronie nawet nie ma. (usunięte przez administratora) Na stronie internetowej nie ma nawet podanych danych do kontaktu.

Jaka umowa obowiązuje w Malkom Invest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoś... Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Olek Nowy wpis

Wprowadzają w błąd aby opłacić dostęp do wyszukiwarki filmów przenosząc ze strony gdzie te filmy(rzekomo) są dostępne. Sprytne, dałem się. Żal mam do siebie. Numer Krs spółki: 0000657253 zarząd spółki ARTUR ANDRZEJ MARCINIAK

Dawid

Zapłaciłem 15 zł, za dostęp do filmu a na koniec sie okazało ze jest to wyszukiwarka, radze z google skorzystac, za darmo jest. (usunięte przez administratora)

Mariola
@Dawid

W regulaminie jest napisane ze jest to wyszukiwarka i ze nie odpowiadają jeśli jest coś nie tak z linkiem. Trzeba czytać regulamin przed założeniem konta i opłaceniu go

@Mariola

"Nie odpowiadają" to w zasadzie ile osób przy tym wszystkim pracuje? Na czym tak właściwie praca może polegać? Pytam, bo ktoś pytał na forum czy na staż może się zapisać. czego tu można się nauczyć?

Anka Nowy wpis
@Mariola

Bo w regulaminie wszyscy czytamy to samo tylko dziwne, ze Nikt z klientów nie może zobaczyć filmów, które są „ dostępne „ na stronie. Wiec to nie sprawa regulaminu tylko jest jakieś (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Malkom Invest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoś... Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Cokolwiek

Ja również wykupiłam dostęp do filmu a tu nagle się okazuję, że nie ma dostępu do filmu i nie ma żadnych opinii a strona po rejestracji wygląda inaczej. Zirytowałam się i ja na pewno to zgłosze do pipu. Nie zostawię tak tego bo oni żerują sobie na tym. Również mają stronę na fb, polecam tam wejść i narobić bałaganu.

Unicorn

(usunięte przez administratora) Już nie chodzi o te marne 15 cebulionów, tylko o celowe wprowadzanie w błąd - sugerowanie, że film zostanie odblokowany dla zarejestrowanych użytkowników, a potem "założone" za opłatą konto nie istnieje, filmy znikają i jedyne, co jest, to pseudo wyszukiwarka tytułów. Nagle serial, który wcześniej widziałam na stronie streamvod, nie jest w ogóle wyszukiwany. Żenada. Zgłoszone gdzie trzeba.

film_oo7

Wyłudzanie pieniędzy za usługi które nie istnieją, wygląda na to że spółka zakłada stronę za stroną, wszystkie dotyczą oglądania filmów, ja właśnie opłaciłam dostęp do filmu (usunięte przez administratora) z tego co czytam w komentarzach tych stron jest więcej. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, po opłaceniu nie można się zalogować na poprzedniej stronie, a druga strona jest jedynie wyszukiwarką filmów która prowadzi do stron różnych portali na których konkretny film nie istnieje.

Ale to są (usunięte przez administratora) Zapłaciłam 10.99 za dostęp, założyłam konto po czym okazało się, że konto nie istnieje które założyłam. Drugi raz próbując opłacić już z 10.99 padło na 14.99... (usunięte przez administratora) podłe. Ludzie płacą dla jakiegoś frajera kasę, a on się cieszy że kolejnych (usunięte przez administratora)

Daniel
@Ania

Ja zapłaciłem 10,99 i okazało się, że nie ma na Zalukaj filmu, który pokazywał się jako dostępny kiedy wpłacałem pieniądze.

@Daniel

Serio? Reklamowałeś to jakoś? Pewnie błąd informatyków, wątpię, żeby celowo to było. A film jaki?

Krystian

Wykorzystują ludzką naiwność

@Krystian

No właśnie chyba faktycznie też to widzę. Najgorsze jest to, że to "marne" 11 zł jak wspomniałeś o swojej stracie. Policja chyba czymś tak błahym się nie zajęła?

nata
@Ania

Dokładnie założyłam konto zapłaciłam i żadnego dostępu. ech człowiek czuje sie jak (usunięte przez administratora) w takich momentach :(

@nata

Ciekawa jestem ja kto się dzieje, że do dziś miałoby do tego typu sytuacji dochodzić. Była także wzmianka na forum o tym, że ktoś do uokiku to zgłasza i co? efektu brak czy do niego ostatecznie nie doszło? Tak z ciekawości w razie problemów pracownicy tutaj mogliby ponieść jakieś negatywne konsekwencje czy za wszystko odpowiada sama firma?

UWAGA (usunięte przez administratora) Po opłaceniu rejestracji okazuje się że konto nie ISTNIEJE!!!!

przmk

Uwaga (usunięte przez administratora) naciągają na wpłatę sugerując że po opłaceniu rejestracji uzyskamy dostęp do filmu!! A tak na prawdę uzyskujemy dostęp do wyszukiwarki serwisów streamingujących dany film takich jak netflix, prime, player itp. kasa w błoto!!

E89a

Wykupiłam dostęp bo mnie przekierowało na ta stronę . Okazało się , że filmu nie ma i nadal nie mogę go zobaczyć. To nie chodzi o te 14.99 zl , ale o sam fakt (usunięte przez administratora) Gdzie takie coś można zgłosić?

Dora
@E89a

mam podobnie, wykupiłam dostęp, a żadnego filmu nie mogę obejrzeć, bo wyskakuje info, że serwery obciążone. Jeśli wiele osób naiwnie zapłaci to ,,niewinne'' 14,50 , sporo kasy się im uzbiera .I o to chodzi... Czuję że to zwykłe (usunięte przez administratora) :((((

Jowita

Uwaga (usunięte przez administratora) Widniało zw jest film na stronie a po zapłaceniu nic nie ma (usunięte przez administratora)

Gosia

Też mnie (usunięte przez administratora) na 25zł!!! Myślę, że sprawę trzeba zgłosić na policję, bo jak tak od każdego po trochę kradną to spora sumka im się zbiera. #tematdlauwagi

Jerzy

Szukam filmu Poszukiwana i podstawił się portal Vod.plus, że macie ten film. Po zapłaceniu wstępu 10.90 okazało się, że tego filmu nie macie!!! To jest wyłudzenie opłaty. Jerzy Matula

OLA

Wykupilam dostep do filmu za 14,99zl i okazuje sie ze nie ma go w bazie, oszustwo,naciaganie i wyłudzanie pieniedzy

Ewelina
@OLA

Potwierdzam, mam to samo. Będę szukać, więcej naciągniętych osób. Nie ujdzie to płazem…

Svitlana
@Ewelina

(usunięte przez administratora) BOK (vodaffiliate@gmail.com) nie odpowiada w ogóle, chociaż w regulaminie REGULAMIN VOD-BASE wkazane, że : - Administrator zobowiązuje się rozpatrzyć reklamację w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania, przy czym termin ten może zostać. - Aktywacja konta oznacza wyrażenie przez użytkownika zgody na spełnienie świadczenia przed upływem terminu odstąpienia od umowy i złożenia przez niego oświadczenia, że został poinformowany o utracie przysługującego mu prawa do odstąpienia od umowy.

Prawie

Zarejestrowałem się, ale oglądając film telewizji wstrzymałem się ze zrobieniem przelewu. Nie wiem dlaczego...jakieś przeczucie. Zerknałem na regulamin i wszystko jasne. Nie ufac Malkom Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Św. Marcin 29/8, 61-803 Poznań , KRS: 0000657253, NIP: 7792455813.

Agnieszka

Wielki Pan Artur Marciniak (usunięte przez administratora) ludzi i wyłudza pieniadze, UOKIK juz zawiadomiony o nieuczciwych praktykach

zapóźnoczytałemopinie

wstyd i hańba za ten wasz "serwis" zalukaj. ciekawe czy to żerowanie wam się opłaci na końcu. życzę kryminału

zalukaj

(usunięte przez administratora) radzę omijać szerokim łukiem wszystko co związane z serwisem zalukaj.

Gudzia

Strony internetowe Malkom Invest Sp. z o.o. do oglądania filmów to (usunięte przez administratora) wyłudzanie danych i pieniędzy. Na stronie głównej film-flix.pl opis filmu i opinie "niby użytkowników", że film jakość żyleta, tylko tu znalazłem itp. po czym przekierowanie na vod-base.com.pl. Po rejestracji za opłatą i podaniem swoich danych!!!, okazuje, że film nie jest nigdzie dostępny. Lipa, zawiadamiać prokuratora.

@Gudzia

Dlaczego podałaś tam dane, skoro widziałaś to podejrzane przekierowanie? I co to w ostateczności zawiadamiasz prokuratora skoro o tym wspominasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Malkom Invest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoś... Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Malkom Invest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoś... Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Malkom Invest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoś... Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malkom Invest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoś... Sp. z o.o.?

Malkom Invest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoś... Sp. z o.o.
  • Świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Warszawa

Malkom Invest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoś... Sp. z o.o.