Opinie o Cis Sp. z o.o. w Pogwizdów Nowy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cis Sp. z o.o. w Pogwizdów Nowy

Obecna

Wiadomo że każdy tu narzeka ja na odmianę napisze, że dawali w tym i zeszłym roku dość fajne premie świąteczne ;)

Bella
@Obecna

Ja jestem drugi raz na tym programie i nigdy nic nie dostaliśmy. Pracuje tam bo jestem w takim wieku że pracodawca nie chce zatrudniać już osób w moim wieku. Ale Cis omijajcie z daleka....

llloiu Nowy wpis

3400-3800 netto

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w Cis Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Cis Sp. z o.o.?

Leon Nowy wpis

Witam. Ztego co wiadomo dodatkow niema żadnych, premia jedynie co można za byle co stracić. Zero podwyżek, chyba że niema kto już pracować. Socialu brak, co najwyżej sam zarząd!

Bella Nowy wpis
@Obecna

Firma Cis Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy poziom wynagrodzeń w Cis Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 20 września.

300 Zeta na rękę podnieśli

Karol

Sadząc po pracownikach który maja długi staż cis nie wypada najgorzej

Jak długo trwa proces awansu w Cis Sp. z o.o.?

Xxx

Nie ma żadnego awansu. Stajesz na maszynę i jak się nauczysz to dostajesz parę złotych wiecej ale i tak musisz się prosić o te parę złotych

Na tego typu pytania nie ma możliwości odpowiedzi, dlaczego? a no dlatego, że wszystko zależy od celu postawionego samemu sobie i jakości pracy

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Operator w Cis Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Xxx

Idziesz sobie porozmawiać na temat warunków i odrazu się dostajesz bo nie ma za wiele chętnych.

@Xxx

A warunki jakie? Bo to chyba nie znaczy, że od razu jest się chętnym? ;p

@Ewa

Umowa na 3 m-ce na początek. Dwie zmiany od poniedziałku do piątku. Trochę mało na start.

@Xxx

Nie zgodzę się do końca, że każdego zostawiają sama z obserwacji widzę jak ktoś jest dobry i chce pracować w zespole to faktycznie zostaje, a rożne nastawienie już widziałam...

Oobecny

Rekrutacja przebiega dość sprawie odbywa się rozmowę z osoba z działu HR i kierownikiem, jeśli się uda to po kilku dniach ma się już jasną sprawę, wysyłają na badania szkolenia... itp.

@Oobecny

Sprawa jasna w każdej sytuacji? Mam na myśli mniej pozytywny scenariusz. Zawsze dadzą negatywny feedback czy różnie bywa? I czy faktycznie jest tak mało chętnych?

Byly

Omijajcie z daleka. (usunięte przez administratora) Premia niby jest ale zabierają za byle (usunięte przez administratora) Na rozmowie obiecują wszystko i nie wiadomo jakie pramie a po wypłacie rozczarowanie bo premia zabrana nie wiadomo za co

Dorota
@Byly

nie rozumiem... jeżeli firma coś obiecywała to w interesie pracownika jest mieć każde słowo na piśmie i umowie. jak można nie wiedzieć za co zabrano premie? co to za tajemnice?

@Byly

Premie uwzględniane są co miesiąc za ustalone i dotrzymane zasady, firma stara się podchodzić do tematu sprawiedliwie.

@Dorota

Premie nie są tajemnicą, kierownik danego działu jest w stanie powiedzieć za co premia jest dana lub zabrana :)

Karol

Czyli są tylko dwie zmiany ?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Cis Sp. z o.o.?

7-15. 15-23

?

@Ppp zarobki zależą od stanowiska czy doświadczenia ?

@?

Od premi max chyba 300 Zeta i wydzialu

Ppp

Na start ostatnio dawali 3170 zł brutto i chyba na wózkowych ostatnio było ogłoszenie

Atmosfera spoko ludzie uprzejmi zarobki od 2300 do 2700 na rękę

1. Jeśli chodzi o pianę PUR to CIS w Pogwizdowie a nie Pogwizdowie Nowym. 2. Firma prywatna ale nie źle płacą, widać nowe inwestycje i że prezesowi zależy na tym żeby to wszystko hulało na pełnych obrotach. Jak w większości małych poskich firm można spodziewać się wujków, szwagrów itd. Jeśli ktoś wie jak wygląda robota na akord w zagranicznych wielkich firmach samolotowych to doceni względny spokój w cisie.

Siwek

Może i nieźle płacą ale młodym co nie skończyli 26 lat a udało im się tam dostać. Ci co pracują po 15, 20 lat zarabiają mniej niż ci co się dopiero zatrudnili. A prezes dba o nabijanie własnej kieszeni. Żeby jakąś premie dać od wielkości sprzedaży to nie. Szkoda słów.

Zostaw merytoryczną opinię o Cis Sp. z o.o. - Pogwizdów Nowy

• Jak się pracuje w Cis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cis Sp. z o.o.?

Cis Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 155
    37-126 Pogwizdów Nowy