Opinie o Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Sp. z o.o. w Radzionków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Sp. z o.o. w Radzionków

Ktoś tu napisał, że może dojść do zwolnienia nagle i bez wyjaśnień, ale czy to możliwe? chodzi o to, że kiedyś gdy szukałam pracy jako Opiekun w żłobku to widziałam ofertę na Gajdasa i było w niej napisane, że zatrudnienie następuje na podstawie umowy o pracę. co z wypowiedzeniem?

Anonim Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca pomimo tego że atmosfera jest bardzo dobra to zwalniają z dnia na dzień bez żadnego uprzedzenia i bez żadnych wyjaśnień.

Czy faktycznie osoby zatrudnione są zachęcane do rezygnacji z PPK? Co jest tego powodem? I czy jest tu może ktoś kto pełnił funkcje asystenta? Podczas przeglądania Wilanowa udało mi się natknąć na taka ofertę w sieci. nie jest jednak zbyt szczegółowa. W jaki sposób asystenci są wprowadzani i czy zazwyczaj zostają już w danej placówce?

xyz

Nie polecam tego pracodawacy. (usunięte przez administratora) Jeżeli jest coś nie po ich myśli to do widzenia. Dodatkowo nasyłają na ludzi kontrolę z ZUS na l4, a później sami wysyłają na zwolnienie lekarskie (zaznaczę, że w dobie pandemii). Atmosfera w pracy też zostawia wiele do życzenia. Ludzie są wzajemnie obgadywani i jedna pracownica donosi na innych szefostwu. Tak więc jak ktoś się chcę tam zatrudnić, to proszę to kilka razy przemyśleć.

ABC Nowy wpis
@xyz

Dopisz do tego przymusowe podpisywanie rezygnacji z PPK, przekleństwa i traktowanie ludzi jak przygłupów, straszenie zwolnieniami i brak możliwości samodzielnej pracy według podstawy programowej a zamiast tego realizację dziwnych pomysłów właścicielki. To samo szefostwo co w BIO-EKOS TYCHY tam to dopiero można poczytać opinie. Właścicielka głośna, pierwsza do pomiatania ludźmi a co najlepsze bez żadnych uprawnień do bycia dyrektorem przedszkola a wszystko wie najlepiej! jak to możliwe? gdzie to zgłosić? kuratorium czy PIP? a może jedno i drugie? Odejście to najlepsza decyzja w moim życiu. NIE POLECAM.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Nauczyciel do przedszkola w Wilanowie. Jaki był jej rezultat?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dada

Tam nie ma żadnego PROCESU rekrutacji. Dziwna rozmowa w większości czasu nie na temat, niemerytorycznie o wszystkim i o niczym. Nada się każdy komu wystarczy najniższa krajowa.

Natalia
@Dada

Mimo tego jest szansa na szerszy opis takiej rozmowy? Co to oznacza, że jest o niczym? Ile ona trwa i czego można się z niej dowiedzieć na temat funkcjonowania samej placówki?

Natalia

Wynagrodzenie to faktycznie najniższa krajowa? Znalazłam ogłoszenie dla Opiekuna z ubiegłego roku i była w nim wzmianka o atrakcyjnych zarobkach, więc w czym rzecz? było napisane również coś na temat szkoleń, o jakich tak konkretnie mowa? jaki zakres i jak często występują?

Xyz
@Natalia

Na początek może z 300 zł więcej niż najnizsza krajowa później trzeba się bardzo starać lub negocjować, szefostwo i tak cały czas mówi ze jak nie ten pracownik to następny więc nie ma sensu się starać.

W firmie Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko pomoc nauczyciela. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 2200 .

Najniższa krajowa

Pracownica

Miałam przyjemność pracować w Radosnym Słoneczku przez prawie rok. To naprawdę była przyjemność, ludzie są pomocni i mili. Czułam, ze jestem traktowana z zaufaniem a Radosne Słoneczko jako pracodawca jest elastyczny. Dużo się nauczyłam, ponieważ Szefostwo „inwestuje” w rozwój pracowników. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Sp. z o.o. - Radzionków

• Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Sp. z o.o.
  • Gajdasa 1B
    41-922 Radzionków

Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Sp. z o.o.