Opinie o Smik Audio Roman Smiczek w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Smik Audio Roman Smiczek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Smik Audio Roman Smiczek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Smik Audio Roman Smiczek w Bytom

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Edward Nowy wpis

Na eventy też można wynajać firmę? To może potrzebują sezonowych pracowników, bo ja bym się pisał. Fajnie jakby wpadła taka robótka co jakiś czas, nie?

ikonka

Sprawdź 2 opinie klientów firmy Smik Audio Roman Smiczek w Bytom.

Sprawdź
Edward Nowy wpis

Jest dużo postów polecających naukę gry na gitarze. A czy są też lekcje gry na innym instrumencie? Firma przyjmuje muzyków, którzy uczą takich umiejętności?

Viola Nowy wpis

Pełny profesjonalizm, córka bardzo zadowolona, polecam w 100%, repertuar zróżnicowany i każdy znajdzie coś dla siebie. W skali 1 - 10 ja oceniam na 10.

Anita Nowy wpis

Powiedzcie jak firma radzi sobie w tym czasie? Czy warto teraz interesować się pracą i składać cv?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Smik Audio Roman Smiczek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Salonu Change Lingerie
Bytom
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
(267 opinii)
logo firmy REKRUTER FREELANCER pracowników ze wschodu
Stalbetbud Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy PRACA NA MAGAZYNIE/ OD ZARAZ!
KBTI Poland
(198 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Fax

Polecamy współpracę z firmą Smik Audio. Nasza współpracą polegała na obsłudze akustycznej eventu. Polecamy!

Felix

Polecam współpracę z firmą Smik Audio. Współpracowaliśmy w zakresie eventów, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Co słychać w firmie Smik Audio Roman Smiczek w mieście Bytom? Oczekujemy na nowe wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Smik Audio Roman Smiczek, który ma jakieś sprawozdania?

Zostaw merytoryczną opinię o Smik Audio Roman Smiczek - Bytom

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Smik Audio Roman Smiczek?

Zobacz opinie na temat firmy Smik Audio Roman Smiczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smik Audio Roman Smiczek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Smik Audio Roman Smiczek?

Liczba opinii klientów firmy Smik Audio Roman Smiczek, to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Smik Audio Roman Smiczek
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Łukasza Wallisa 11 lok. 9
    41-902 Bytom
  • NIP: 6262419708 REGON: 276523190

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Smik Audio Roman Smiczek