Marta Nowy wpis

Napiszcie mi proszę, czy jest szansa na pracę w Smik Audio Roman Smiczek? Czy poszukują może nowego pracownika? Nie można tu znaleźć zbyt wiele informacji o firmie i możliwości zatrudnienia.

Ania Nowy wpis
Klient

Gorąca polecam naukę gry gitarze z Panem Romanem. Uczył moja córkę a teraz ja jestem uczniem Pana Romana. Ma dużo cierpliwości i dzięki temu tak szybko się nie poddałam????

Viola Nowy wpis

Pełny profesjonalizm, córka bardzo zadowolona, polecam w 100%, repertuar zróżnicowany i każdy znajdzie coś dla siebie. W skali 1 - 10 ja oceniam na 10.

Anita Nowy wpis

Powiedzcie jak firma radzi sobie w tym czasie? Czy warto teraz interesować się pracą i składać cv?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Angelika
Klient

Bardzo polecam ???? pełen profesjonalizm i zróżnicowany repertuar, goście bardzo zadowoleni????

Fax

Polecamy współpracę z firmą Smik Audio. Nasza współpracą polegała na obsłudze akustycznej eventu. Polecamy!

Felix

Polecam współpracę z firmą Smik Audio. Współpracowaliśmy w zakresie eventów, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Co słychać w firmie Smik Audio Roman Smiczek w mieście Bytom? Oczekujemy na nowe wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Smik Audio Roman Smiczek, który ma jakieś sprawozdania?

Zostaw merytoryczną opinię o Smik Audio Roman Smiczek - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Smik Audio Roman Smiczek
0/5 Na podstawie 0 ocen.