Opinie o Nowa Logistic Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowa Logistic Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nowa Logistic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Logistic Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Witam czy nie ma przypadkiem przyjęć dla spedytorów krajowych? Wstępnie rozglądam się za zatrudnieniem i w tym przypadku pokazała mi się dawniejsza oferta w której podkreślony został tryb hybrydowy. czy praca na nim dalej jest możliwa, a może nawet zdalna? tak byłoby mi wygodniej

Kierowca

Szukają oszczędności dosłownie wszędzie szczególnie szukają wśród swoich pracowników potrącając im z kieszeni za wszystko co możliwe. (usunięte przez administratora) 21wieku jesteś dosłownie na (usunięte przez administratora). Nie polecam współpracy.

@Kierowca

Co masz na myśli pisząc o niewolnictwie? Podasz jakieś przykłady sytuacji z szukaniem oszczędności kosztem pracownika? Jaką firma ma podstawę, choćby w umowie o pracę, by nakładać na pracowników potrącenia?

Zainteresowana Nowy wpis

Zainteresowało mnie to stwierdzenie, że można mieć co do tego podstawę. Jakie przykładowe jesteś w stanie przy tym przytoczyć? Jakie to możliwe okazje? Można ewentualnych uniknąć?

Sieradz Nowy wpis
@Zainteresowana

E toll , norma paliwowa wyssana z palca omijając drogi ekspresowe i autostrady, jak pojedziesz to zapłacisz z własnej kieszeni . Dalej uszkodzenia na umowie masz wzmiankę o poniesieniu kosztów w razie zdarzenia . Pewnie znajdzie się dużo więcej . Na święta nawet złotówki nie zobaczysz a jeszcze ci zabiorą w prezencie .

Danka

Ktoś tutaj napisał,że pracownicy biurowi mogą liczyć na socjal. Napiszecie na jakie konkretnie dodatki mogą liczyć pracownicy z biura? Czy jest szansa dorobienia do wypłaty np premią uznaniową?

@Danka

Zapomnij że premia uznaniowa dorobisz ???????????? Socjal to dwa razy w roku kasa na święta.

Kubuś
@Danka

Zapomnij. W tej firmie nie ma premii uznaniowej. Firma ta niestety ma bardzo zle opinie.

Ooo
@Kubuś

Widziałem, jak ostatnio jeden drajwer pisał, że robił tu 3 m-ce i ani razu nie zarobił tyle, na ile się umawiał. A Ty jakie masz doświadczenia z tą firmą?

Jak mogą ich takie rzeczy nie obchodzić jak wiadukt i tak dalej? informujecie ich o tym na bieżąco? Jest w miarę stały kontakt? Jak teraz jest ustalane ich wynagrodzenie w tym wszystkim? Chodzi mi o jakieś premie, jeśli kurs gorzej pójdzie to oni tez dostana po kieszeni?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nowa Logistic Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
.Drajwer DC14

(usunięte przez administratora)kroją na kasie równo robię 3msce u nich i żadna wypłata nie pokrywa się z tym co umówione. Uwalą za to czy tam to... Bo spalanie, bo kurs ci anulowalismy w miesiącu 3 razy itp. Wszystko pod siebie... Dyspozytorzy to istna porażka trasy planują jak dla osobówek nie obchodzą ich wiadukty, tonaże, czy Twój czas pracy!!! Pauzy kręć na rozładunku/załadunku !!! Więc w tym miesiącu się żegnamy. Nie polecam!!!

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Nowa Logistic Sp. z o.o. dla pracy jako Kierowca są dla was satysfakcjonujące?

FITEK KIEROWIEC

Ogólnie to najgorsza firmą pod względem zatrudnienia warunków socjalu to jest firma z oznaczeniem LN czyli Nowa Logistic. Koszty utrzymania firmy wrzucają w pensję pracowników tu akurat kierowców. Mianowicie poprzez zakładanie własnych działalności oraz zabieranie pieniędzy pod pretekstami faktur za uszkodzenia lub paliwo (norma z auta). Jak podniosą im podatki lub opłaty drogowe to szukają amortyzacji tych kosztów w pracowniku. Zdecydowanie nie polecam tej firmy nikomu pod względem pracy czy na Dino czy Biedronce lub teraz na Kompanii najgorszy pracodawca to ten FITEK FAFSZYNIAK jest. Brak jakiejkolwiek socjalu dla pracowników aa przepraszam biurowych to mają.

Były

Nowa Logistic to jedna z największych żenad (usunięte przez administratora) transów w Zduńskiej Woli wszystko jest tak zrobione z największą korzyścią dla firmy co by nie było oni muszą wyjść na czysto ze wszystkim i próbują zarobić na czym tylko mogą i kiedy mogą. Wszelkie przepisy i akty prawne kierują na swoją stronę zawsze szukają w nich złotego środka z korzyścią dla siebie. Wszyscy chcą być zarobieni po prostu nie jest tam ok

Aleksander

Pisano wcześniej o jakichś potrąceniach od wypłaty i wekslach in blanco. Czy to nadal tak wygląda i kogo w szczególności to dotyczy? Jestem spedytorem i patrzę za lepszą pracą. Wpadło mi w ręce ogłoszenie sprzed ponad pół roku, gdzie umieścili widełki płacowe na kwotach 4000-15000 tyś zł brutto. Czy można tu regularnie zarabiać kwotę z górnego limitu?

Dobry

(usunięte przez administratora) na wypłatach nigdy się nie zgadza, część na konto reszta do ręki.Najlepiej dla firmy to jazda 6 nocy po12 godzin za 4500 zł nie polecam

Czy pracownicy w Nowa Logistic Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Szofer

Tak jak wszędzie Każdy na swój strój

Dariusz B

Nie polecam, Szanowni Pan K i S takim tempem doprowadza ze sami tam będą jeździć. Robią robotów z kierowców

Byly

Jarosław Pracujesz w firmie pod wielka presją Za wszystko masz potrącenia Jazda można powiedzieć krajami Za normy pieniądze potrącenia A zresztą podpisujesz weksel in blanco Z też ta presją A daj mi spokój Pozdrawiam

Emilia
@Byly

@Byly, pozdrawiam Ciebie również, może wytłumaczysz jeszcze, jakie są te normy? Ale z tacho w porządku?

Były

A czy gdzieś znajdę dobra opinie Tak jest przyjęte że Nowakowski nie ma dobrej opini A miała być kraina miodem płynącą tak twierdził Kuba Ale zostawię to wszystko bez komentarza(usunięte przez administratora)

Jarosław
@Były

Co możesz powiedzieć o firmie jako były pracownik? Ciekawi mnie kwestia atmosfery oraz oczywiście wysokość wynagrodzenia- powiesz coś na ten temat? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać!

Driver

Jazda 24 na h by była najlepsza dla tej firmy spalanie 10l/100 (usunięte przez administratora) Nie polecam burdello bum bum

:))
@Driver

a jaką mają normę? placą coś za mniejsze spalanie i zabierają za zbyt wysokie czy jak to tam wygląda?

adam

problemy ze spedytorem. spóźnione wypłaty, ciągle dokładają dodatkowe trasy. nic nie można sobie poukładać

kierowca bombowca

umowy śmieciowe, wyplaty pod stołem, wiecznie cos zle robisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Logistic Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Nowa Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowa Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowa Logistic Sp. z o.o.?

Nowa Logistic Sp. z o.o.
  • Opiesińska 13