Dystrybucja Napojów ATEST

Sieradz

Opinie o Dystrybucja Napojów ATEST

nuta
użytkownik zarejestrowany

mało tak dobrze opisywanych w Polsce firm. Jak dla mnie, mega :) szkoda tylko, że mam zatrudnienie na stałe.

blądi

bardzo porządna firma niema nic do zarzucenia polecam bardzo miła obsługa i właściciele

użytkownik zarejestrowany

Pracodawca na szóstkę, żadnych problemów związanych z urlopami czy zwolnieniami lekarskimi, cechuje go wyrozumiałość dla pracowników. Za szczególne osiągnięcia w pracy pracownicy są doceniani, otrzymują premie,. Wśród starej ekipy firmy ATEST jest kilkunastu wieloletnich pracowników, co świadczy o stabilności i rzetelności firmy.

Zostaw opinię o Dystrybucja Napojów ATEST - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dystrybucja Napojów ATEST