Dystrybucja Napojów ATEST

Sieradz

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 48 ocen.

Dystrybucja Napojów ATEST
3 48 6 1

Opinie o Dystrybucja Napojów ATEST

Administrator

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy Dystrybucja Napojów ATEST, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

nuta

mało tak dobrze opisywanych w Polsce firm. Jak dla mnie, mega :) szkoda tylko, że mam zatrudnienie na stałe.

blądi

bardzo porządna firma niema nic do zarzucenia polecam bardzo miła obsługa i właściciele

anonim

Pracodawca na szóstkę, żadnych problemów związanych z urlopami czy zwolnieniami lekarskimi, cechuje go wyrozumiałość dla pracowników. Za szczególne osiągnięcia w pracy pracownicy są doceniani, otrzymują premie,. Wśród starej ekipy firmy ATEST jest kilkunastu wieloletnich pracowników, co świadczy o stabilności i rzetelności firmy.

Zostaw opinię o Dystrybucja Napojów ATEST - Sieradz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dystrybucja Napojów ATEST