Dystrybucja Napojów ATEST

Opinie o Dystrybucja Napojów ATEST

Adam

Jakie warunki stwarza firma przedstawicielom handlowym? Czy potrzebni są aktualnie, może ktoś słyszał?

Oszukany

W Łodzi prowadzi rekrutacje i oferuje najniższa krajową. W ogłoszeniu pisał zerobki 2500-2800 brutto. Kłamca i oszust. Omijajcie ta firmę z daleka.

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy Dystrybucja Napojów ATEST, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

nuta

mało tak dobrze opisywanych w Polsce firm. Jak dla mnie, mega :) szkoda tylko, że mam zatrudnienie na stałe.

blądi

bardzo porządna firma niema nic do zarzucenia polecam bardzo miła obsługa i właściciele

Pracodawca na szóstkę, żadnych problemów związanych z urlopami czy zwolnieniami lekarskimi, cechuje go wyrozumiałość dla pracowników. Za szczególne osiągnięcia w pracy pracownicy są doceniani, otrzymują premie,. Wśród starej ekipy firmy ATEST jest kilkunastu wieloletnich pracowników, co świadczy o stabilności i rzetelności firmy.

Zostaw opinię o Dystrybucja Napojów ATEST - Sieradz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dystrybucja Napojów ATEST