Opinie o DanCrimp sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DanCrimp sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DanCrimp sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DanCrimp sp. z o.o. w Szczecin

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w DanCrimp sp. z o.o.?

Magdalena Nowy wpis

Czy są przyjęcia?

Nowy wpis

@Magdalena

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na tą chwilę nie prowadzimy niestety rekrutacji. Jednakże zawsze można wysłać do nas CV na adres biuro@dancrimp.dk. W przypadku rozpoczęcia rekrutacji zawsze w pierwszej chwili korzystamy z nadesłanych w międzyczasie aplikacji.

Nie polecam pracy w tej firmie obiecują stabilnośc w firmie dobrą atmosfere ,absolutnie tak nie jest nowy pracownik jest traktowany jak wróg .Bardzo dziwna jest tam polityka firmy zwalniają ludzi bez powodu ,bez podania konkretnych przyczyn a przy tym poniżają człowieka .Nie ma tam absolutnie szacunku ,do pracownika który chce pracować,a przykład idzie z góry pani kierowniczka toleruje tylko starych pracowników .Już nie wspomne o jej kulturze osobistej ,nie powinna zarządzać ludżmi.

Nowy wpis

Firma Dancrimp oferuje stabilne zatrudnienie, o czym może świadczyć fakt, ze w ciągu ostatniego półtora roku pożegnaliśmy się tylko z jednym pracownikiem. Zawsze podajemy powód rozstania i traktujemy pracowników z szacunkiem, ponieważ to oni tworzą tą firmę. Szacunku do wykonywanej pracy i pracy koleżanek i kolegów oczekujemy też od drugiej strony.

Miła

Jak wyglądają zarobki na tą chwilę w firmie ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DanCrimp sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Hmm..

W przybliżeniu na czym głównie polega praca ? Są różne działy? Hala ogarnięta , czysto ? Atmosfera jak wszędzie ... Napisz ktoś

@Hmm..

Praca w firmie Dancrimp polega na przygotowywaniu, obrabianiu i konfekcjonowaniu kabli. Nie są to duże i ciężkie przewody. Są różne zakresy zadań ale jesteśmy małym zespołem więc nasze zadania nie są ściśle wydzielone.

Bono

Słabo jest, nie ma co ściemniać, są równi i równiejsi, malo liczy się jak pracujesz bardziej układy, ukladziki..

Abort
@Bono

Nie martw się, kiedyś Cię gdzieś docenią. Może spróbuj pracy jako detektyw! Obserwacje masz już opanowaną do perfekcji :)

dsa
@Abort

gratulacje za spełnianie się w roli rzecznika prasowego, zamiast złotych rad SPRóBUJ zacząć pracować zamiast szkalować. wszystkiego najlepszego.

Adga
@dsa

Tobie również wszystkiego najlepszego! ❤️ Życzę również mniejszego ego ❤️ Jeżeli chodzi o słowo "szkalować" to polecam zapoznać się z definicją :) Pozdrawiam, Rzecznik prasowy Dancrimp

Paula
@Adga

Jak zwykle uroczy i zakłamany przyjaciel wszystkich, obyś wdepnął w LEGO kolego. Twój żenometr dawno pękł, teraz będą pękać lustra. Pozdrowienia dla rzecznika prasowego kółka różańcowego. Tylko powietrza szkoda bo oddychając nawet to marnujesz.

Jonasz

Najlepiej zgłosić się do firmy po informacje o ewentualnej pracy. Z całą pewnością warto starach się o nią w firmie bo to dobry pracodawca.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Dancrimp Sp. z o.o.?

Oczywiście, osoby bez doświadczenia również mają szansę na pracę w Dancrimp. Niestety póki co ze względu na obecną sytuację i kryzys, nie ma przyjęć do firmy. Pozdrawiamy!

Poldek

Wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakie wymagania trzeba spełniać?

Grubcio

Koleżanko, zamiast pisać takie głupoty proponuję zająć się praca, usiąść prosto i patrzeć się na swoje ręce, a nie na całą halę. Martwimy się o odcinek szyjny Twojego kręgosłupa. Zaczniesz pracować rzetelnie i uczciwie to ktoś Cię doceni. Robicie zamieszanie i afery. Wielkie księżniczki.. Później wypisujecie bzdury na internecie, gratuluję, szczyt odwagi. Powtarzam.. weźcie się za robotę i nie szukajcie afer.

Dominik

@gość dlaczego nie jest dobrze? Między pracownikami czy przez wymagające szefostwo ?

@Dominik

Wydra dobrze pisze, kwas i zakłamanie.

Helmut

Firma ma dobrą opinię pracodawcy potwierdzona przez pracowników ale niestety zawsze spotkać można hejterów!

@Helmut

A przez jakich pracowników to zostało potwierdzone? Praca jak praca, zła nie jest, a co do atmosfery, nie jest dobrze.

Wydra

Nie polecam. Niskie zarobki, obiecują podwyżki A prędzej można zobaczyć gruszki na wierzbie. Atmosfera tragiczna. Kółko wzajemnej adoracji wykończy każdego nowego pracownika. Brygadzistka udaje przyjaciółkę szefowej A za plecami obmawia ją i do innych pracowników bezczelnie komentuje jej życie prywatne. Aż jest to niesmaczne. Zakłamanie i kwasy. Szkoda nerwów.

123qwe

pozytywy:1 zmiana (7-15), magazyn, szefostwo (zdroworozsądkowe zarządzanie firmą i zasobami ludzkimi), przyzwoite zaplecze socjalne nagatywy: niskie zarobki (na początku.., potem kwestia kompetencji, ale cudów nie będzie), atmosfera (pracownicy szkalują sami na siebie, najczęściej bezpodstawnie.., tzw. grupa trzymająca władzę czyli hejtersko-roszczeniowa grupa starszych pracowników psuje klimat!, czasami ociera się to o kabaret...), brygadzista-brak obiektywizmu, dobrej organizacji pracy, kultura osobista na żenującym poziomie. czy warto się zatrudnić? - tak!, przynajmniej na 3. miesiące i zdecydować.

Lola

Zakład pracy chronionej. (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o DanCrimp sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w DanCrimp sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DanCrimp sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DanCrimp sp. z o.o.?

DanCrimp sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.

DanCrimp sp. z o.o.