Opinie o Trescon Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Trescon Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trescon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trescon Sp. z o.o. w Warszawa

podwykonawca

W tym momencie mają mnóstwo pozwów. Wyłożyli się na realizacji w KBC13. Nieudolne kierownictwo i sami prezesi też, spółka za spółką zamykana średnio raz na 2-3 lata. Schematyczne działanie

Karo
@pracownik

To może rozjaśnisz, jaka jest rzeczywistość w tej firmie? Działa ona normalnie? Skoro mówisz, że opinia @podwykonawcy mija się z prawdą...

Pracownik Nowy wpis

Jakie tu są bzdury to dramat. Ale coż z tym poradzić. Chyba ignorować jedynie.

Które wpisy to bzdury, o tym ze nie płaca i nie ma premii, czy te pozytywne. Serio pytam, dobrze by było poznać obiektywna opinie, bo sam już nie wiem czy aplikować tu na inżyniera budowy, czy rozglądać się za inna firma. Szkoda by było bo mam blisko

Akurat na stronie ofert nie ma ale zauważyłem formularz kontaktowy gdzie można samemu podać propozycje współpracy i wysłać CV. Czy do kogoś z was się w taki sposób odezwali, czy lepiej czekać na oferty ? I czy sytuacja z jakimis zaległościami w niepłaceniu została rozwiązana ?

Ina

Zapewniacie, że płaci zawsze w terminie, ale nikt do tej pory nie napisał, jakie są stawki w ogóle w firmie, a to mnie troszkę interesuje :P Dokładnie stanowisko, którym jestem zainteresowana, to kosztorysant. Niestety nawet te starsze oferty typu październik nie podają wynagrodzenia orientacyjnego.

Whoa, niewiele więcej od minimalnej krajowej! Miło z Twej strony, że pomagasz. Gdybyś jeszcze rzucił słowo o jakichkolwiek premiach, dodatkach w PLN, będziesz nie były, a złoty. Benefitów ma kosztorysant sporo, ale za taką pracę nie tylko bonusami powinno się płacić, uważam.

były pracownik Nowy wpis

premii brak, przynajmniej za moich czasów, nie tak odległych czasów :)

podwykonawca

@podwykonawca

wystarczy sprawdzić KRS i zobaczyć jak bardzo rozmija się ta opinia z prawdą

Karo
@pracownik

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Trescon Sp. z o.o. na stanowisko Cost Manager / Kosztorysant (specjalność budowlana) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

byłypracownik

Oczywiście, że nie można, Trescon nie płaci na czas albo w ogóle. Nie wypłaca swoim podwykonawcom i pracownikom wynagrodzenia w ogóle albo tylko czesciowo.

Izabela
@byłypracownik

Naprawdę? Od dawna już tak jest? Nikt nie myslał o tym zeby gdzieś to zgłosić?

@byłypracownik

nie pisz głupot, pensje zawsze są w terminie

@byłypracownik

Pracodawca zawsze wypłaca pieniądze w terminie.

Beti

a powiesz ile płacą? bo myślę, żeby aplikować do nich w przyszłości, ale trochę się obawiam po opiniach tutaj, piszą, że właściciele co chwila zamykają i otwierają spółki...więc trochę obawiam się o stabilność finansową u nich...no i jesli rzeczywiście takie praktyki stosują z tworzeniem nowych spółek i zamykaniem, to czy wtedy zwalniają pracowników, czy może zostaja przeniesieni do innej spółki?

Za każdym razem tak jest? A jak pracownik będzie się upominał, to koniec końców dostanie swoje pieniądze? Bo widzę, że w poniższych komentarzach piszą, że trzeba się prosić o zarobione pieniądze...

@Pracodawca zawsze wypłaca pieniądze w terminie, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

Platnosci w tej firmie to jakiś żart Najpierw trzeba się prosić o swoje zarobione pieniądze (usunięte przez administratora) Prowadzenie budowy przez kierownictwo kolejna porażka brak nadzoru nad budową, olewanie a później zwalanie winny na podwykonawców. Z całego serducha nie polecam!!! Lepiej jeść chleb z masłem niż robić dla tej (pseudo) firmy

@Marcin

Czemu miałeś takie problemy z wypłatą? Firma nie ma płynności finansowej że takie poślizgi? Miałeś umowę jako podwykonawca i wystawiałeś faktury czy jako bezpośrednio zatrudniony pracownik?

Kinia

Firma nie prowadzi w tej chwili rekrutacji, chodzi o te problemy finansowe, o których tu wspominacie? Można niby wysłać cv przez ich stronę. Ktoś z tego korzystał i oddzwonili po jakimś czasie z propozycją pracy?

NW

Cześć, Trafiłem na ogłoszenie tej firmy. Szukają kosztorysanta w branży elektrycznej. Czy ktoś mógłby powiedzieć na jakie wynagrodzenie mogę liczyć oraz jaka jest atmosfera w pracy?

Na jakie benefity można liczyć w firmie Trescon Sp. z o.o.?

Kandydatka

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku prawnika? Czy warto aplikować, jak się nie ma jeszcze doświadczenia jako in house? Czy jest szansa na szkolenie i wsparcie na początku? Zależy mi na zdobyciu doświadczenia jako in-house.

Danuta

Hej, w sumie to tego nie wiedziałam ale nawet jeśli to po co o tym tu pisać? To raczej nie jest miejsce do rozsiewania plotek tylko poznania rzeczywistych warunków pracy? Czy to o czym piszesz wpływa chociaż na pensję ludzi tutaj?

Cześć, widzę, że ostatnie wpisy dotyczą procesu rekrutacyjnego. Chciałam dopytać, czy coś w ciągu 2 lat się w tej kwestii zmieniło? Czy obecnie kandydaci otrzymują informację zwrotną, nawet w przypadku negatywnej decyzji?

Pilotka

Byłam na rozmowie o pracę. Moje wrażenie: negatywne. Rozmowa odbyła się z(usunięte przez administratora) Miałam wrażenie, że (usunięte przez administratora)sam nie wie o co pytać, dziwny. A(usunięte przez administratora) Całą rozmowę miałam wrażenie, że się ze mnie podśmiechuje... jeszcze zanim zaczęłam cokolwiek mówić(usunięte przez administratora) Miałam wrażenie, że uważa się za niewiadomo kogo, a mnie osądził z góry. Dodatkowo, w ogłoszeniu o pracę w zakresie obowiązków było jasno napisane "w razie potrzeb: zastępstwo na recepcji...", a na rozmowie okazało się, że ta praca to praca na stanowisku recepcjonistki i doraźna pomoc działom. Niepoważne. Nie pozdrawiam i nie polecam. A (usunięte przez administratora)

Kl

Byłem na rozmowie, pytania z kosmosu. Mieli Zadzwonić i (usunięte przez administratora) Brak profesjonalizmu.

@Kl

Witam, Na wstępie pragnę wyjaśnić, że zgodnie z procedurami obowiązującymi w naszej firmie każdy kandydat powinien zostać poinformowany o wynikach procesu rekrutacyjnego. Czasem cykl rekrutacyjny od publikacji ogłoszenia do wyboru kandydata zajmuje ponad dwa miesiące. Jednak jeśli nie otrzymał Pan informacji zwrotnej w ogóle, to pozostaje mi przeprosić za tę sytuację. Jeśli natomiast chodzi o pytania jakie pojawiają się w trakcie rozmów rekrutacyjnych należy wyjaśnić, iż są one formułowane w taki sposób, aby najpełniej poznać kwalifikacje kandydata i jego doświadczenie. Jeśli zależy Panu na wyjaśnieniu jakichkolwiek wątpliwości związanych z powyższymi kwestiami, zapraszam do kontaktu drogą mailową: hr@trescon.pl lub tel. 22 354 66 30.

Karll

byłem na rozmowie ws pracy z dyrektorem ds realizacji, powiedziano mi że decyzja odnośnie rekrutacji będzie 1-1,5 tygodnia, minęło 3 tygodnie, wielki pan (usunięte przez administratora), nie dość że nie raczył oddzwonić, czego nakazuje zwykły szacunek do drugiej osoby, to zablokował mój numer kiedy ja chciałem się dopytać jak się ma sytuacja. Poziom i zachowanie polskich menagerów są po prostu żenujące, wiem bo pracowałem za granicą.

@Karll

Witam, Zgodnie z naszymi procedurami każdy kandydat powinien otrzymać decyzję zwrotną po zamknięciu procesu rekrutacyjnego. Zdarza się, że proces rekrutacyjny trwa dłużej niż przewidzieliśmy - czasem mijają ponad dwa miesiące od momentu publikacji ogłoszenia do ostatecznego wyboru kandydata. Jeśli nie otrzymał Pan odpowiedzi, pozostaje mi przeprosić. W razie potrzeby szczegółowego wyjaśnienia sytuacji służę pomocą pod numerem tel. 22 354 66 30 lub drogą mailową: hr@trescon.pl.

Aldona

Tak sobie. Nie wzbudzają zaufania w pierwszym kontakcie.

@Aldona

Dzień dobry, Chcę zapewnić, że dla naszego zespołu priorytetem jest budowanie zaufania i postawa otwartości zarówno wobec klientów, jak i wobec nowych pracowników i kandydatów. Będę wdzięczna za informację, jeśli na jakimkolwiek etapie kontaktu z naszą firmą doszło do sytuacji, która wymagałaby wyjaśnienia: hr@trescon.pl lub tel. 22 354 66 30.

etolka

Nie pracowałam i nie pracuję tu, ale byłam na rozmowie i firma wywarła na mnie bardzo fajne wrażenie. Ostatecznie wybrałam ofertę z wyższym wynagrodzeniem, natomiast dyrektor z którym rozmawiałam był bardzo kontaktowy, a projekty o których mówił wydawały się ciekawe. Z pewnością warto pójść na rozmowę i samemu się przekonać.

Dori21

Polecam, firma jak najbardziej warta uwagi!

Jan
@Dori21

Twoja wypowiedź dotyczy pracy w firmie Trescon? Mógłbyś coś więcej napisać na temat tego miejsca pracy? Jeżeli możesz, to podziel się z nami warunkami zatrudnienia, które oferuje pracodawca oraz powiedz, czy firma stawia na rozwój zawodowy zatrudnionych pracowników? Jestem ciekaw, jak to wygląda.

Michalek

Polecam serdecznie! Moje sugestie dla Trescon Sp. z o.o.: polecam serdeczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o Trescon Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trescon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trescon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trescon Sp. z o.o.?

Trescon Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Zwycięzców 18
    03-941 Warszawa