C2 Galerie Alkoholi Świata Sp. z o.o.

Suwałki

C2 Galerie Alkoholi Świata Sp. z o.o.

Opinie o C2 Galerie Alkoholi Świata Sp. z o.o.

anonymous

Ja tu pracuje, mam zlecenie bo jestem studentką, ale "starsze" są na umowę. Mam 13 zł do kieszeni za każdą godzinę. Teraz mam obiecaną podwyżkę co pół roku. Mi tu lżej niż w poprzedniej robocie (spożywczak i bazarek), ale pracować trzeba.

Zostaw opinię o C2 Galerie Alkoholi Świata Sp. z o.o. - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C2 Galerie Alkoholi Świata Sp. z o.o.