C2 Galerie Alkoholi Świata Sp. z o.o.

Adres: Północna 26, 16-400 Suwałki

NIP: 8442356560 REGON: 363778698 KRS: 0000603078

C2 Galerie Alkoholi Świata Sp. z o.o.
1 1 4 5 1

Opinie o C2 Galerie Alkoholi Świata Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Artur
 Opinia

W wątku od dłuższego czasu nie pojawiły się żadne nowe informacje związane z pracą w firmie C2 Galerie Alkoholi Świata. Na oficjalnej stronie internetowej znalazłem informację o tym, że firma poszukuje obecnie pracownika do sklepu. Czy ktoś z Was pracował może na tym stanowisku? Jeżeli tak, to chciałbym dowiedzieć się, czy warto aplikować? Proszę o opinię, jak wygląda praca w tym miejscu.

Przechodnia
@Artur 03.01.2019 12:29

Kiedyś widziałam ogłoszenie na ekspedientkę tam, ale to dawno dawno było. Teraz nie wiem.

Artur
@Przechodnia 03.01.2019 18:57

Często masz okazję przechodzić obok siedziby firmy C2 Galerie Alkoholi Świata? Zastanawia mnie, jak często firma poszukuje nowych pracowników, czy może jest to raczej stabilne i na tyle spokojne miejsce pracy, że zatrudnieni pracownicy pracują tam dłuższy okres. Wiesz może, jak to wygląda?

anonymous
 Opinia

Ja tu pracuje, mam zlecenie bo jestem studentką, ale "starsze" są na umowę. Mam 13 zł do kieszeni za każdą godzinę. Teraz mam obiecaną podwyżkę co pół roku. Mi tu lżej niż w poprzedniej robocie (spożywczak i bazarek), ale pracować trzeba.

Zostaw opinię o C2 Galerie Alkoholi Świata Sp. z o.o. - Suwałki