Opinie o Antur-Bis Anna Tur w Orłowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Antur-Bis Anna Tur. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Antur-Bis Anna Tur na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antur-Bis Anna Tur w Orłowo

Widziałam dawniejsza ofertę na Waryńskiego dla Kasjera i na jej podstawie zastanawiam się czy pracuje się cały czas na zleceniu czy jednak późnej już normalnie można podpisać umowę o pracę? Nie doprecyzowali tego w opisie a będę niedługo roznosić CV po okolicznych sklepach i liczę na coś na stale jeśli już

Dominika Nowy wpis

Tak jak kiedyś już ktoś zwrócił uwagę też ciekawa jestem czy wszystko nie zależy mimo wszystko od samego sklepu? Ja akurat na Waryńskiego miałabym blisko, lecz cenie sobie dobra atmosferę. tylko tam chyba rotacji akurat nie ma? przynajmniej ostatnia oferta jaka mi się pokazała była sprzed dwóch lat

Była Nowy wpis

Nie polecam tam pracować Każda dziewczyna która pracuje podlizuje się dla szefowej Jak tam pracowałam to było z 5 lat temu to nawet nie mogłam usiąść bo dziewczyny się wydzierały i mówiły że szefostwo wszystko widzi atmosfera między dziewczynami też niefajna . Szefowa nie wypłaca pieniędzy na czas ciągle są jakieś konflikty i problemy między dziewczynami . I mięso i kurczaki uda wędliny są sprzedawane śmierdzące a kurczaki dają w przyprawy i sprzedają jako na ruszcie nie polecam dużo jest minusów ciężko wszystko opisać

cześć wam, czy te komentarze na forum a zwłaszcza ten ostatni, w którym ktoś pisał o złym traktowaniu pracowników dotyczy zatrudnienia przy Filipowskiej? Po prostu widziałam taka ofertę dla sprzedawcy z tamtego roku i ciekawa byłam po przeczytaniu komentarzy czy w tym bieżącym jakaś była, ale nie udało mi się znaleźć. czy to oznacza ze nie było jednak rotacji? Chyba ze oferty są gdzieś indziej wstawiane?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Antur-Bis Anna Tur? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.
logo firmy Pracownik kontroli jakości
Radomierz
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Pozytywna

1. Jeśli jesteś początkującym pracownikiem, nie idź tam - zjedzą Ci nerwy i zjada do takiego stopnia , że pomimo wypruwania sobie żył będziesz najgorszy. 2. Poświęcasz jak najwięcej swojego czasu , rezygnując z własnego prywatnego życia, bo potrafią zmanipulować tak , że chcesz pomóc im jak najlepiej potrafisz. 3. (usunięte przez administratora)w pracy- wyzywanie pracownicy przy klientach , albo z racji tego że mają kilka sklepów jadąc z jednego na drugi potrafią tam wyzwac dziewczyny od najgorszych . Szefowa lubi aferki i sama skłóca pracownice nagabujac do negatywy relacji . W oczy słodzi nie raz tak , że aż można się (usunięte przez administratora)z tego miodu . 4. Straszy że obciąży za nie sprzedany towar , ładują tyle tego (usunięte przez administratora) że nie wiadomo gdzie to pchać. Każda sprzedawać mięso które śmierdzi na cały sklep, nie słuchają pracownic odnośnie tego co schodzi na sklepie , wszystko wiedza najlepiej- stara data albo rządzą pieniądza..... 5. Pamiętajcie, żadna praca nie jest warta poniżania, wyzwisk i spisków!

turysta

jesrtem klientem sezonwym od kilku lat jestem zadowolony z tego sklepu

gosc

piec gwizdek dla sklepu

nina

jestem czestym klientem i bardzo zadowolonym mila obsluga bardzo duzy asortyment

kuma

jak wszedzie nie zdazysz nauczyc a juz stawia fochy nic nie pasuje sam zobacz ja nie narzekam lepiej niz w lewiatanie

Marzena
@kuma

Ale czego nauczyć? W sensie jak pracować?

Madamm
@Marzena

Pracujesz tam?

Halina
@Madamm

Nie wiem gdzie ona pracuje, ale ja też nie zrozumiałam co pisze @kuma. To w tym sklepie przyjmują dziewczyny bez doświadczenia i można np. przyjść bez kursu kasy fiskalnej i będzie się nauczonym od zera?

Co wchodzi w socjal Antur-Bis Anna Tur?

nika

to samo co w biedrze

Marzena
@nika

A jaki socjal jest w biedrze? Kawa, ciastka? Serio nie wiem.xd

Byly pracownik

Odradzam prace u tej Pani. Zreszta na Pania to trzeba miec wyglad - (usunięte przez administratora) to dobre okreslenie. Nie wyplaca pieniedzy na czas, kreci, obraza jak ktos sie upomni o swoje zarobione pieniadze. Grafik ustala z dnia na dzien jak juz ktos wczesniej napisal, ty nie mozesz miec swojego zycia.. szkoda zdrowia na ta firme. Nie polecam

Bronisław
@Byly pracownik

Często zdarzało się tak, że jak byłeś tam zatrudniony to musiałeś upominać się o wynagrodzenie od tego pracodawcy? Strasznie mnie to ciekawi, więc może wypowiesz się, jak to dokładnie wyglądało? Myślę, że dla każdego jest to niekomfortowe, aby upominać się o swoje wynagrodzenie.

Byly pracownik
@Bronisław

Ja osobiscie dwa razy i sie zwolnilam. A inni, ktorzy tam pracuja (bo chyba nie maja innego wyjscia) grzecznie czekaja az im szanowna szefowa wyplaci wynagrodzenie w ratach i dalej pracuja

VIKI
@Byly pracownik

co za bzdury wypisujesz jak ci nie wstyd to ciebie zwalniala 2 razy za nierubstwo

Uciekać

Pracowałam w Suwałkach u tych państwo. Mają kilka sklepów i hurtownię. Ogólnie to umowa zlecenie za najniższą stawkę i kłóci się o każdy grosz. Dosłownie. Pani szefowa wypłaca pensje jak darowizne. Czasem nie ogarnia ile powinno się zarabiać na najniższej krajowej. Próbuje oszukiwać, praca na czarno większość godzin, praca nawet pod wpływem % to nie problem. Przymyka oko na to bo nikt tam nie chce pracować więc alkoholicy mile widziani. Uciekajcie jak najdalej. Szefowie bawią się w szeryfów gdy szukają złodzieji na sklepie. To śmieszne. NIEPOLECAM. PENSJE NISKIE, (usunięte przez administratora) NA GODZINACH, GRAFIK NIEZNANY często jak rano wstaniesz to wiesz ze już musisz biec do pracy bo ktoś zachlał i nie pezyszedł i ty musisz biec bo nie ma kto stać na kasie.

szczery
@Uciekać

chyba byles tym zalanym bo przy mnie nie mialo to miejsca pracuje tam 5 lat

Czy zdarzają się nadgodziny w Antur-Bis Anna Tur?

Prawnik

Dzień dobry, co do istoty nadgodzin to jest ich całe mnóstwo. Ale, że prawdopodobnie będzie Pani/Pan tam pracować na umowie zlecenia lub grafik nie będzie miał nic wspólnego z stanem faktycznym to pracując u tej Pani nie będzie miała Pani/Pan żadnych nadgodzin i przywilejów z tym związanych. PS. nie polecam pracować dla tej Pani.

Kamila
@Prawnik

Czy w Antur Bisie możliwa jest tylko umowa zlecenie? Czy może jednak są jakieś szanse na umowę o pracę po jakimś okresie współpracy? Jak to wygląda?

Nie wiem jak wygląda tam rekrutacja jeśli chodzi o stanowisko ekspedienta, ale stanowczo brakuje jakiejkolwiek kontroli nad tym jak są obsługiwani klienci.

abc

@Uciekać czyli o kasę tu się dopominać trzeba, no to już wielki minus..

Jaka jest umowa w firmie Antur-Bis Anna Tur? Wiecie czy jako kasjer zatrudniają na zlecenie?

Ha ha

Umowa-zlecenie. Tylko i wylacznie.

@Ha ha

A przyjmują bez doświadczenia? Czy te opinie o opóźnieniach w wynagrodzeniu to prawda? Są takie sytuacje?

Dksksksj
@Marcin

Pewnie przyjma kazdego bo za wielu glupich nie znajduja. Tak te opinie to prawda. Pracujesz przychodzi dzien wyplaty i jej nie dostajesz.. dostajesz ja w czesciach 2 tyg po terminie naprzyklad.

Danuta
@Dksksksj

Ale czy pracodawca w jakiś sposób informuje pracownika, że takie opóźnienie może się wydarzyć i podaje sensowny tego powód? Czy ludzie czekają tak naprawdę nie wiedząc, kiedy dostaną swoją wypłatę?

Alealealeksandra
@Danuta

Ona płaci kiedy jej sie zechce. (usunięte przez administratora) ją obchodzi termin na umowie.. tez tam pracowalam i nie polecam. Nic oczywiscie na poczatku nie mowi ze wyplate daje kiedy jej sie podoba i w ratach.. ale okazuje sie to juz po pierwszym miesiacu pracy.

Jeśli interesuje kogoś praca u pracodawcy który ma problemy z wypłatą wynagrodzenia. Układa grafik z dnia na dzień bez możliwości posiadania życia prywatnego. Zatrudnia tylko i wyłącznie na umowę zlecenie . W żaden sposób nie można się z nimi skontaktować. Jeśli kogoś interesuje taka praca to serdecznie zapraszam.

pozytywna
@Gość

gadasz glupoty wyplata zawsze na czas a grafiki to wybor zalogi

Ha ha
@pozytywna

Ha ha. Chyba szefowa to napisala. Smiechu warte.

Nieznany

Nie popelniajcie tego bledu - nie idzcie tam pracowac. Szefowa ustala grafik z dnia na dzien, niema mozliwosci ulozenia sobie planow bo grafik dostajesz czesto okolo godziny 22.. Nakazuje kupowac produkty po terminie. Daje tylko śmieciowe umowy - Zlecenie. Malo tego, nie placi na czas! Wyplata jest dawana w czesciach i to nie w takim terminie, ktory jest na umowie tylko kiedy jej sie zechce. Chamst wo i wykorzystywanie ludzi. Jak czlowiek chce sie upomniec o swoje pieniadze to nie odbiera telefonu. SZCZERZE NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Antur-Bis Anna Tur - Orłowo

• Jak się pracuje w Antur-Bis Anna Tur?

Zobacz opinie na temat firmy Antur-Bis Anna Tur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Antur-Bis Anna Tur

Antur-Bis Anna Tur