Opinie o Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige Sp. z o.o. w Sędziszów Małopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige Sp. z o.o. w Sędziszów Małopolski

Klient Nowy wpis

Administrator proszony jest o usunięcie komentarzy nie sprawdzonych. Osobiście powiadamiam firmę oskarżoną o pomówienia i wysyłam scren fałszywych oskarżeń. Firma nie widnieje w KRS w zaległościach, Prezes to P. S. Gwóźdź zgodnie z KRS, pan Mariusz wymieniany nie istnienie w dokumentach, nawet gdy jest pracownikiem tej firmy )(osobą fikcyjną dla celów komentarzy) to w przestrzeni publicznej jego dane nie są rejestrowane. Obliguję administratora strony do usunięcia linku i postu w trybie pilnym. Sprawdzanie pojawiających się opinii, powiadamiamy odpowiednie osoby i instytucje. Administrator stron bierze całkowitą odpowiedzialność za nadzór nad publikacją wpisów.

Piotr Nowy wpis
@Klient

Może po prostu użytkownicy dodawali tu niektóre wpisy na temat innej firmy? Skoro masz pewność, że opinie te nie pasują do firmy Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige to może sam coś na ich temat napiszesz? Z tego, co zaobserwowałem w wątku, jest wolność słowa, o ile nie łamie ona regulaminu portalu. Swoją drogą nie wydaje Ci się to niemożliwe do wykonania, aby administrator weryfikował zgodność z rzeczywistością danego wpisu? Jak miałby to Twoim zdaniem robić? Przecież każdy może mieć nieco inne doświadczenia i nieco inne spojrzenie na pracę w danym miejscu. Sens tego wątku jest, wtedy kiedy każdy może swobodnie się wypowiedzieć o danym miejscu pracy. To Ty jako użytkownik wchodzący do wątku możesz na taki wpis odpowiedzieć i zareagować, że dany użytkownik według Ciebie wypowiada się kompletnie o innym pracodawcy. Z tego też względu z chęcią dowiem się, jak Ty postrzegasz tę firmę i co wiesz o tym miejscu pracy. Uda mi się czegoś od Ciebie dowiedzieć?

klient firmy Nowy wpis
@Piotr

Wystarczy wejść na stronę firmy, wystarczy wejść na portal społecznościowy firmy i widać wszystko jak firma wykonuje swoje obowiązki, jaką ma opinię. Współpracuję z firmą od lat kilku i zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków jest z ich strony nie do podważenia. Czuję się bezpiecznie i mój zakład pracy wraz z pracownikami. Czytając opinię stwierdzam, że jest to działanie konkurencji i mogę zgodzić się z przedmówcą, że administrator jest odpowiedzialny za weryfikację opinii nawet, gdy dotyczy to wolności słowa. To są zwykłe pomówienia moim zdaniem. Rzetelność i uczciwość firmy i osób w niej pracujących potwierdzam, jak również jest to widoczne (powtórzę) na ich portalu, gdzie działają charytatywnie, sponsorują, pomagają różnym instytucjom. Dlatego nie akceptuję takich form konkurencji, która pomawia i zniesławia dane podmioty.

Bogdan

Firma a właściwie osoba która nią zarządza Pan Mariusz mega fałszywa osoba. Jeśli chodzi o jakąkolwiek współpracę przy której ma on zapłacić to ciągnie się to maksymalnie długo. Aż w końcu zaczyna on grozić ludziom którym wisi pieniądze czy próbuje nas zastraszyć. Mega odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą. Człowiek ten w żaden sposób nie chce pomóc tylko zniszczyć wszytskich którzy wyraża inne zdanie niż on. Liczy się tylko czubek jego nosa i jego internetowe ego. Bo przez internet wydaje mu się że może wszytsko. A gdy przychodzi osobista konfrontacja to już inna bajka. Wyjeżdża z paragrafami od czapy. Z kim bym nie rozmawiał każdy me negatywną ocenę o nim a zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze. Mnóstwo ludzi (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

klient Nowy wpis
@Bogdan

Firma działa rewelacyjnie, opinia ponad 500 jednostek pozytywna. Osoba pozytywna. Jest to oskrżenie w przestrzeni publicznej i nosi znamiona znieważenia i zniesławienia art. 212 kk.

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige Sp. z o.o. - Sędziszów Małopolski

Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Piekarska 2
    39-120 Sędziszów Małopolski

Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige Sp. z o.o.