Opinie o Kofman Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kofman Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kofman Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kofman Sp. z o.o. w Rzeszów

Dariusz Nowy wpis

Widziałem ze wcześniej szukali tu magazyniera z uprawnieniami do obsługi wózka widłowego. Ale stawka była niska minimalna krajowa. Teraz płacą więcej? Ktoś poda mi na jakie zarobki mógłbym liczyć na magazynie?

Niko Nowy wpis
@Dariusz

Do 3000 zł

Ewelina Nowy wpis
@Niko

A mają jakieś premie żeby wyciągnąć więcej albo nadgodziny? Jak tam atmosfera w firmie, ludzie "grają do jednej bramki"? Może są benefity typu paczki na święta, czy dodatkowa kasa na wakacje?

Kamil Nowy wpis
 Rekomendacja

Dobre zarobki, samochody są sprawne, pracodawca na poziomie

piotr4212

Ogłoszenie nie zgodne z prawdą Przyjmują na kierowców a tyrasz jak koń przy układaniu smierdzacych palet z łojem samochody nie sprawne zawsze przeładowane brak szacunku dla pracownika i to zbieranie po całym Podkarpaciu tego smierdzacego badziewia za marne parę groszy nie polecam chyba że lubisz pracowac na czarno i paprac się w łoju , tłuszczu i jeździć samochodem który nadaje się na złom

Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Kofman Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.

Coffee
@admin

Niesprawne samochody dostawcze ładowane po sam dach i przeciążone tak że strach jechać, zmiany po minimum 10 h, wypłata brutto na umowie jest jednocześnie wypłata netto uwzględniająca nadgodziny. Jeśli wytrzymasz smród, nie boisz się mandatow, oraz lubisz pracować po kilkanaście godzin dziennie to praca dla Ciebie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kofman Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku KIEROWCA -MAGAZYNIER wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Zostaw merytoryczną opinię o Kofman Sp. z o.o. - Rzeszów

Kofman Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stanisława Trembeckiego 11
    35-234 Rzeszów
  • NIP: 8132951682 KRS: 0000131751

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Kofman Sp. z o.o.