Opinie o Galja Sp. z o.o. w Prandocin-Wysiołek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Galja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Galja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galja Sp. z o.o. w Prandocin-Wysiołek

Czy w Galja Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Piotr Nowy wpis

Nie nie wypłaca tu nie istnieją coś takiego . Totalny wyzysk ludzi . Wręcz przeciwnie myślą jak zabrać ludzie pracują za najniższą krajową

abc Nowy wpis
@Piotr

z tego co mi wiadomo to nie zarabia się w tej firmie najniższej krajowej ? znajomy pracuje a nie narzeka, robota zrobiona to i pieniądze sa.

ghg Nowy wpis

galja-produkcja ogałężczyzna rasizm,brak rodo-kradzież danych osobowych, brak kodeksu pracy-szukają pracowników od pół roku do swego czegoś lalunia ma nakaz od swych znajomych przestępców nie przyjmowania określonych osób do pracy a dokładniej osób z okularami bo to osoby głupie i tępe trzy wizyty i próba czemu tak naprawdę zostało odrzucone cv i totalna olewka Odradzam pracę w tym, próba kontaktu z kierownikiem to ci odbiera lalunia (usunięte przez administratora) twych danych osobowych wchodzi uchem a wychodzi tyłkiem zasłaniając się zebrankiem, na operatora wtryskarki startowałem bez doświadczenia i problemu nie było z przyjęciem

jgf Nowy wpis

Praca w tej firmie to sama przyjemność :-) jeśli chcesz pracować a nie ściemniać to jest to docenione, wynagrodzenie zawsze w terminie i takie jakie zostało ustalone na rozmowie o prace. Negatywne opinie nie pokrywają się z rzeczywistością, na każdym stanowisku trzeba być odpowiedzialnym , mieć chęć do pracy i do nauki aby rozwijać swoje umiejętności, z doświadczenia POLECAM prace w tej firmie!!!

Małgorzata

A jak sie pracuje, a nie obija mozna liczyc na podwyżkę? :D Czy raczej zostaje sie przy wynegocjowanej pensji na poczatku?

@Małgorzata

Na rozmowie o prace ustalane są warunki płacowe, i nie zdarzyło się żeby pracodawca nie wypłacił zgodnie z ustaleniami.

No to fajnie ale w sumie nie odpowiedziałeś na pytanie czy można liczyć potem na jakąś podwyżkę?

@Marta

Można liczyć na podwyżkę , firma solida. Zdarza się że to pracownicy nie są zawsze solidni.... a potem pojawiają się jakieś negatywne opinie.

Łucja

A to jak na rekrutacji w takim razie badają tę całą "solidność" kandydatów? Może trzeba tu coś poprawić?

Zuza
@Łucja

nie da się chyba zbadać.... ludzie maja różne podejście do pracy, podejrzewam ze na rozmowie każdy jest dogadany i nie ma żadnego problemu z niczym , reszta pewnie wychodzi w praktyce.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Galja Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno

Pracuje się ok, ludzie są w porządku, płacą w terminie, z pensji jestem zadowolony

Siemka. Muszę zapytać w odniesieniu do pracy. Czy rekrutacja składa się z kilku etapów? Czy odpowiednią decyzją jest pracować w tej firmie? Czy firma daje pozapłacowe bonusy? Bardzo dziękuje za podpowiedź.

Zero

Kiedy tam pracowałem premia była naliczana według widzi mi się dyrektora jak jest teraz nie wiem

Maja
@Zero

była chociaż co miesiąc czy też według jakis innych wytycznych - raz na jakis czas? ;)

RR
@Maja

Stała co miesiąc, była obniżona jak byłeś na L4

Łucja
@RR

O ile obniżali za l4? Zależy od tego jak długo ktoś był?

stw

jeszcze raz powtórzę punkt 1 bardzo proszę administratora o nieusuwanie słów z mojego wpisu ponieważ nie zawierają wulgaryzmów i to nie pan \pani administrator musiał chodzić z umową o pracę i wypełniać dekralację odnośnie ubezpieczenia 1 proszę sprawdzić czy jesteś ubezpieczony a nie po 10 dniach tylko dlatego wyszło na jaw bo poszedłeś do lekarza i okazało się że nie masz ubezpieczenia a tłumaczenie że nie zadziałał system to brednie a ty czujesz się jak ktoś kto próbuje (usunięte przez administratora)lekarza

stw

jeżeli ktoś chce spróbować pracy w tej firmie niech próbuje ale i to co teraz piszę uwaga punkt 1 proszę sprawdzić czy jesteś od razu ubezpieczony a nie po 10 dniach i tylko dlatego że zachorowałeś i poszedłeś do lekarza i wyszło że nie masz ubezpieczenia tłumaczenie system nie zadziałał brednie a ty czujesz się jak ktoś kto (usunięte przez administratora) 2 próba oszukania przy wypłacie telefon że ci się nie należy wypłata chorobowego bo masz przerwę w ubezpieczeniu następne brednie dla ludzi którzy są łatwowierni dopiero po powiedzeniu że przyjdziesz z prawnikiem jest następny telefon że jednak będzie wszystko wypłacone 3 wykorzystywanie pracownika jednocześnie na kilku stanowiskach i między czasie miotła 4 pan dyrektor przy przyjęciu mówi że on woli ludzi ze wisi dlaczego można się domyślić ten człowiek sądzi że ludzie ze wsi to matoły którymi łatwo manipulować i można stosować powyższe 3 punkty jeżeli chcesz to idż do pracy w tej firmie ja dałem wypowiedzenie i już nie pracuje wybór należy do ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o Galja Sp. z o.o. - Prandocin-Wysiołek

• Jak się pracuje w Galja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galja Sp. z o.o.?

Galja Sp. z o.o.
  • 166