Opinie o Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o. w Pikutkowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o. w Pikutkowo

Pisano tu, że robota kierowcy w tej firmie, to również sprawy załadunku wożonego towaru ręcznym ręcznym paleciakiem. A co do kasy, że ponoć część na konto, a część w kopercie. Nic takiego nie piszą za to w ogłoszeniu, co to jest od wczoraj dla kierowcy samochodu ciężarowego kat. C+E. Tam jest o tym, że zlecenia na terenie całego kraju, że codziennie zjazd do domu i 5 - 5,5 tyś zł netto. Serio więc przyszłoby mi tu również zajmować się załadunkiem / rozładunkiem? I czy podana w ogłoszeniu kwota, to sama podstawa, są tu też i premie?

@Kron

Hej, a napiszecie, jaka jest ta kwota za delegacje? Jest jedna stawka dla wszystkich, czy zależne np. od odległości miejsca, do którego się jedzie? I czy na delegacje pracownik ma kartę firmowa do płacenia np. za hotel, jedzenie itd.?

W sieci jest informacja że zatrudnią kierowcę samochodu ciężarowego kat. C+E z jazdami po kraju. Stawka 5500 netto ale ktoś pisał że nie całość idzie na konto. Czemu? Mnie zależałoby na wypłacie na legalu ze wszystkimi składkami. Nie idzie się tak dogadać?

9999 Nowy wpis

Polski dziad,(usunięte przez administratora) płaci pod stolem,soboty pracujące,całe naczepy do ręcznego rozładunku albo dwie,(usunięte przez administratora).Nie towaru bo zwroty trzeba wystawiać z naczepy i tak w kółko. To jest praca fizyczna nikt tego dziadostwa nie chce,dziwne ze jeszcze głąbów znajduje. Same głąba tam robią co nie xbakezli nigdzie normalnej (usunięte przez administratora) tylko juz musieli wziąść najgorsze dziadostwo z ogłoszenia jtore non stop wisi. To polski zwykły ostałach,dziad to mało powiedziane,to smierdzaca polska gnojowica,dno do potęgi n to mało. (usunięte przez administratora)

Nie polecam pracy w tej firmie tragedia co chwilę się ogłasza Bardzo złe traktowanie i wykorzystywanie kierowców Mowa tu o tpu. Aldi Bydgoszcz

Tomasz
@Marcin

To prawda to co kolega piszę mogę potwierdzić nie wytrzymacie presji tras które wam wyślę p.u piszę z małej bo nie ma się szacunku do takiego człowieka Osobiście też nie polecam pracy w tej firmie tragedia to mało powiedziane wyzysk wyzysk wyzysk oraz pieniądze pod stołem czyli wiszą w powietrzu jak coś uszkodzisz to drugiej transzy nie zobaczysz po prostu obiecuje 7.000zł stalej pensji 4.500zł na umowie brutto 3.368 przelew na konto 900zł diety A reszta wisi w powietrzu i czeka p.u aż tobie szanowny kierowco noga się poślizgnie i kasy nie zobaczysz na oczy Omijać szerokim łukiem Poza tym: Co chwilę się ogłasza na olx Bardzo bardzo bardzo złe traktowanie i wykorzystywanie nas kierowców Mowa tu o tpu. Aldi Bydgoszcz Osobiście nie polecam pracy dla tej firmy???????????????????????? Odpowiednie służby zainteresują się chętnie tą firmą tpu Włocławek samochody Bydgoszcz Aldi wiejska 4 lisi ogon

Klaudka Nowy wpis
@Tomasz

Cześć, a czy ta stawka 7000 zł jest wpisana w umowie, czy to był tylko takie słowne zapewnienia? Bo jak nie było tego wpisanego w umowę, to pracownik, podpisując ją wie, że nie dostanie takiej pensji, mam rację?

jurek

TPU Firma zatrudni kierowców kategorii CE. Jazda po kraju, codzienne zjazdy po 15h. Zestaw ciągnik siodłowy + naczepa. Brak stałego auta. Praca według grafiku czyli 22 dni pracujące w miesiacu Pracujące soboty (nie wszystkie, według grafiku) Ogólnie soboty wszystkie pracujące dostaniesz w tygodniu wolne lub rezerwę ale w sobotę pojedziesz Załadunek samemu zrzut towaru samemu Zwroty samemu Jak uszkodzisz towar w trakcie załadunku lub rozładunku to płacisz też samemu Wymagania: - Prawo jazdy kat. CE, doświadczenie w pracy na solo + tandem - Komplet aktualnych badań + ukończony kurs na przewóz rzeczy - Gotowość do pracy w godzinach nocnych / lub możliwość pracy w większości w dzień (przy takim założeniu orientacyjne godziny pracy 8-20) możliwość podjęcia pracy w przeciągu 2 tygodni Tylko przygotój się na podpisanie oświadczenia o pełnej odpowiedzialności Kwota zarobków 7000,00 zł netto Szkoda że nie od całości tylko raty 4500zł brutto Na konto przelew 3368zł Diety ustalone 900zł Reszta pod stołem jak nic nie uszkodzisz a jak coś odwalisz reszty kasy nie zobaczysz dlatego zastanów się czy chciałbyś tam pracować Proszę o kontakt w godzinach 8-16, poniedziałek - piątek Dzwonić najlepiej w sobotę i niedzielę od 16 :00 do rana

Wiktoria
@jurek

Cześć, co do pracujących niektórych sobót, to czy wtedy inny dzień w tygodniu jest wolny?? Czy sa tygodnie, ze pracuje się w tygodniu 6 dni i po wolnej niedzieli kolejne 5 lub 6 dni??

@jurek

Mnie zainteresował ten wymóg badań. Czy trzeba przyjść z tymi badaniami już an rekrutację, czy wystarczy gotowość do zrobienia tego, jak już będzie pewna praca?? Może jest opcja, by firma sfinansowała lub dofinansowała takie badania?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnię kierowcę sam. ciężarowego kat. C+E? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
jurek

Nie polecam TPU Pikutkowo, firma to typowy dziad trans nastawiony na wyzysk kierowców. Sama robota na Aldi Bydgoszcz to dramat, załadunki co prawda idą szybko ale dojeżdża się pod sklep o 4 i czeka do 6 lub 6:30 aż przyjdzie kierownik i dopiero można zrzucać towar. Na każdym sklepie oczywiście zabieramy palety, iceboxy, folia i makulature. Punktów dużo przeważnie 3-4 a po powrocie na bazę trzeba jeszcze zdać te zwroty. A jak masz krótka trasę czyli 3 Bydgoszcze to przyjeżdżasz na aldika Bydgoszcz rozładowujesz się z zwrotów podjeżdżasz na drugą stronę i się ładujesz jeszcze raz towarem i robisz na przykład dwie piły i Wągrowiec I za taką trasę masz zapłacone pojedynczo nie razy dwa tylko za jedną trasę a robisz tych tras dwie. Listę godzin podpisujesz jak przyjedzie z trzecią transzą pieniędzy Na liście masz podpisać wszędzie 8 godzin i nie podpisywać sobót bo lista godzin musi się zgadzać z umową o pracę to wszystko lewizna

jurek

firme omijac wielkim łukiem z takim dzidostwem i upokorzeniem człowieka nie spotkałem sie jeszcze w swoim życiu. Już dawno powinna zająć się tym inspekcja

Jak często w Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 30 listopada na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Nikos

Kasę masz teraz na trzy części pierwsza jak w umowie druga niby delegację bo wtedy firma nie odprowadza podatku od tego a trzecia część do ręki. Kombinują jak tylko się da. Tydzień jeździsz nocki więc wszystko zdejmujesz ręcznym paleciakiem a na dniowkach różnie jak masz naładowanego na sklepie elektryka to zdejmujesz a jak nie to ręcznym palety po 600, 800 kg robota złoto (usunięte przez administratora) 5 a nawet 7 sklepow a jak trafisz na podwójny kurs to możesz mieć ponad 10 sklepów. Jak przyjdzie zima to najpierw musisz sobie odśnieżyć a później dopiero rozładować. Nie wspomnę jeszcze o tym że oprócz towaru to specjalnie osobno po zwroty trzeba jechać zdejmujesz całą naczepę i ładujesz czasem całą zwrotami. Piękna robota tylko dlaczego nie ma chętnych ?

@Nikos

Czyli teoretycznie, sumując te trzy części wynagrodzenia, można liczyć na więcej niż wspomniane w komentarzu 5-5.5 tyś złotych? Po tym tygodniu nocek, o którym piszesz, ile ma się dni wolnego? Dziękuję już za odpowiedź, bo mój partner poszukuje pracy na etacie na stanowisku kierowcy i chce poznać szczegóły..

Kron

Wypłata tak jak w ogłoszeniu tylko dzieła to na trzy części. To co masz na umowie ponad 3 tys później część jako delegacja bo nie płacą od tego podatku i resztę do ręki. Jak weźmiesz wolne to masz tylko to co na umowie czyli 130 zł dniówki. A po nockach normalna pauza od soboty rana do poniedzialku rana

@Kron

Slaro

Praca w Dino jak dla przedszkolaka? To ty kolego chyba tej pracy w ogóle nie widziałeś pewnie jesteś z biura i myślisz że kierowca to tylko pojedzie i przyjedzie a robota sama się zrobi. Prawda jest taka że cała noc trzeba dosyć że jeździć to jeszcze zwalić całą naczepę ręcznym paleciakiem a później to wychodzi na zdrowiu . Pracujesz jako magazynier i kierowca nie wspomnę że już nie jednego chcieli w nocy (usunięte przez administratora) przed sklepem więc praca niebezpieczna . A firmą to powinien się ktoś zainteresować kasa część na konto część w kopertę więc trzeba mieć dobrych księgowych żeby te nieudokumentowane tysiące dla pracowników jakoś rozliczyć

Kiero
@Slaro

GOSCIU JEZDZILEM w Dino i (usunięte przez administratora)głupot . praca dla przedszkolaka 3 punkty z tego 2 Komory i o 7 w domu .Nie ładujesz samochodu pod zworty opakowań otwierasz drzwi .średnia naczepa 6 palet zjedzie i ścianę widać człowieku obudź się i nie pisz głupot .

Slaro
@Kiero

To chyba dawno jeździłeś bo teraz to średnia 6 lub 8 sklepów .owszem komory są więc się (usunięte przez administratora) ręcznym paleciakiem a i zdarza się że suche dowalą ci w nocy na komorę. Jak blisko to dubla trzeba zrobić i wtedy na dzień ściągasz dwa razy towar. A na chłodni pomagasz w załadunku. No lekka praca większość ręcznym paleciakiem. Wszystko ładuje się i ściąga na pauzie żeby się wyrobic

Justyna

Jak wygląda rozmowa na podstawiacza aut pod rampę, co jest oferta pracy? Nawet nie chodzi mi o jakieś szczegóły, jak ktoś nie wie, tylko czy w miarę szybko i sprawnie, czy się ciągnie rekrutacja po prostu w nieskończoność.

Justyna

Ile dopłacają za te soboty pracujące z ogłoszenia na mechanika samochodowego, które niedawno wstawili? Czy tak samo jak każdy inny dzień pracy jest liczone? No i ciekawe, czy trzeba po godzinach zostawać. Może ktoś wie, jak to wygląda?

Kierowca tpu

Ja tam nie marudzę jest dobrze ,pracujesz. Nie pajacujesz jest ok Jak cwaniakujesz to nie ma sensu się zatrudniać .Kasa na czas samochody dobre Skoro pracują tam kierowcy po kilkanaście lat nie ma źle a ci co świrują że umowa że coś nie pasuje to wiecie gdzie są drzwi nikt na siłę nie trzyma nikogo .Robota poukładana przynajmniej my tak mamy.Szef ok ogólnie ekipa z biura pikutkowo pozytywni .Warsztat kłobuck i pikutkowo spoko zawsze pomogą jedni albo drudzy więc. Praca w Dino dla przedszkolaka tak jak i w polo trzeba napierdalaacccc palety ale wózki są elektryczne więc luz nie pisać że ręcznym bo nie ma już od lat ręcznego paleciaka tylko elektryki

Franciszek
@Kierowca tpu

Wiesz, jak robota jest poukładana na warsztacie i czy jest tam koleżeńska atmosfera? Piszą w ogłoszeniu, że potrzeba im mechanika pojazdów ciężarowych z co najmniej rokiem praktyki i dają 4500-5000 zł netto i UoP.

Kierowca tpu
@Franciszek

Pytasz czy koleżeńska atmosfera. Trzeba uważać z kim się rozmawia i co się mówi,bo donosicieli nie brakuje ,jeśli nie spodobasz się na warsztacie zrobią wszystko żeby cię podpier. Radek jest ok tak jak pisałem reszta w porzadku ale z kierowcami trzeba uważać gdyz nie patrzą na siebie tylko na ciebie,ogólnie fałszywi.Szukaja byle tylko zaistnieć u szefa później okazuje się że nie jest to prawdą.Zreszta jak to w duzych firmach zawsze się znajdzie kilku co będą (usunięte przez administratora) lizać, przy czym robią to co robią wszyscy wiedzą ale nikt z tym nic nie robi .

Tlsaaam
@Kierowca tpu

Widać że jesteś z biura pewnie Mareczek którego nikt nie lubi i z którym nie idzie się dogadać bo większość jak się zwalnia to przez jego rządzenie. A roboty w Dino to ty na oczy chyba nie widziałeś bo zapierda.. się tam większość ręcznym paleciakiem aż kręgosłup wysiada. A takie podejście to tylko ma jeden (usunięte przez administratora) jak się nie podoba to się zwolnij. Firma nie dba o pracownika i rżnie na kasę jak tylko może. A tymi wypłatami nie całymi na konto to powinny się zająć odpowiednie osoby

Alan
@Kierowca tpu

To chyba tu krótko pracujesz jak firma taka wporzo to dlaczego pracownicy podali ją do sądu żeby zapłacił szef im kasę za godziny pracy które jeździli na lewiznie i całą resztę c przekrętów wobec pracownika. . Nie jeden jeszcze ma tarczki lewe i zdjęcia kart i tras. A sprawa zakończyła się tak że szef musiał dać im sporo kasy. A wypłaty jak to w (usunięte przez administratora) transach trochę na konto a reszta pod stołem

Paulina

Hej, w ofercie na kierowce c+e firma podała widełki 5000-5500zł. Czy z waszego doświadczenia takie kwoty są rzeczywiście realne? Poza tym czy auta w dobrym stanie technicznym? W razie czego firma jakiś serwis zapewnia?

Johny

Też jestem nowym kierowca,narazie obserwuje szefa i podejście ale ludzie śmieszne jest marudzenie o jakieś premie na święta ,szef może a nie musi dać ,to nie jest żaden mus .Równie dobrze wy jako pracownicy moglibyście dać szefowi paczkę na święta ,a czemu nie ?! Skoro ktoś tu pisze że to my robimy na całe bogactwo szefa to równie dobrze można powiedzieć że to dzięki szefowi mamy co jeść za co żyć i gdzie mieszkać .Czemu to ma działać tylko w jedną stronę ?!

Ktoś
@Johny

Na pewno jesteś nowy raczej jesteś kimś z firmy i chcesz poprawić wizerunek firmy. To napisz coś o tym jak wypłata nie jest cała na konto tylko resztę pod stołem i kasie która z polskiego ładu powinna być do wypłaty dodana a nie jest . Albo na co jest rozpisywania kasa z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych . Same przekręty w tej firmie

@Ktoś

W sumie to chyba już nie musi skoro sam to wypisałeś... Pytanie tylko gdzie są zgłoszenia odnośnie tego? Mam na myśli np., ten wspomniany nowy ład, państwo tego nie pilnuje?

Jonatan
@Aneta

Jak się ma niecała wypłatę na papierze to nikt tego nie wykryje bo każdy dodatek jest tylko na papierze a kierowca wtedy mniej w kopercie dostaje

Roberto

Witam. Są ogłoszenia na nowe centrum Dino jako kierowca ktoś powie jak to jest w Tpu?

Daro
@Roberto

Kasa w Tpu oczywiście część na konto część do ręki także jakiś urlop czy chorobowe to odliczają ponad stówę z dniówki . Dostajesz wtedy tylko kasę z tego co na papierze. Auta dobre bo muszą takie mieć. Niby nie robisz dużo km ale masz po 5 ,6 sklepów wszystko ściągasz prawie ręcznym paleciakiem windą . Masz pełno zwrotów i przewalasz je w tą i z powrotem więc narobić się trzeba. Praca w słońcu deszczu śniegu . Wszyscy płacą za popołudniowe kursy w sobotę 300 zł bo tyle lub więcej daje na to Dino tylko Tpu bierze część dla siebie i płaci 200 zł za podwójne kursy wszyscy płacą tylko nie Tpu pewnie biorą dla siebie. . Można by sporo wyliczać jak robią kierowców na kasę każda podwyżka tylko na papierze

Natalia
@Daro

Ciekawy opis. A można wiedzieć, na jakiej umowie się pracuje? To jest normalna UoP na czas nieokreślony? Jak to wygląda od strony formalnej?

Daro
@Natalia

Pierwsza umowa na okres próbny później na czas nieokreślony. Tylko wypłatę masz niższa na papierze reszta do ręki , minus taki bo każde świadczenie masz od umowy więc jak jesteś na chorobowym czy chcesz wolne to odliczają ci ponad stówę dziennie od stałej nie wspomnę o emeryturze że będzie wtedy marna . Jeden plus to wypłata na czas a jak ktoś nie ma innego wyjścia to dorabia takich Januszu biznesu a oni rozpisują wszystko żeby było ok w ich papierach

Ktoś

Jedyny plus w firmie tpu to wypłata na czas reszta na minus. Wypłata dzielona część na konto część w kopercie a więc kasa z polskiego ładu idzie do szefa. Podwyżki tylko na papierze. Wszystko tylko na papierze. Najlepiej pracuj i się niczego nie domagaj. Wszystko co przysługuje jest rozpisane tylko rozpisane

@Ktoś

i to dosłownie na każdym stanowisku tutaj takie warunki? A wiesz może coś więcej na temat pracy mechaników w firmie? Ilu ich teraz jest i jaki staż pracy mają?

Wann

Jak tam chłopaki przed świętami? Szef znowu olał wszystkich pracujących na niego i jego bogactwo. Do przewidzenia to było im bogatszy tym bardziej pazerny.

Dzon
@Wann

Jakie premie . Jakie paczki. Pracujesz zarabiasz 6 kola mało hah. Zawsze mozesz zmiec prace

@Dzon

Jakie 6 koła. Jak da na tyle podwyżki to będę zadowolony . A to jak masz te 6 koła to już nie możesz dostać raz w roku małej premii na święta .coś za mocno bronisz tej firmy to albo jesteś kimś z biura albo jakimś przydupasem. A może powiesz że takie rzeczy jak buty robocze i cała reszta co się należy to kupisz sam a ta kasa z polskiego ładu której nie dostajesz bo część wypłaty masz na papierze.

Erli
@Dzon

Jestem byłym pracownikiem tej firmy . Tu nie o to chodzi żeby się zwolnić tylko o szacunek. Wiele lat temu szef był biedniejszy nie miał tylu firm i milionów i bardziej szanował pracownika czasem zagadał czy dał premie na święta lub dał jakiegoś głupiego szampana na sylwka. Tu nie chodzi o danie grubej kasy w kopertę tylko o gest. To pracownicy robią na niego i cała firmę . Głupi gest a miałby szacunek i dobre zdanie. Nie wspomnę już o tych przekrętach które robi z umowami i resztę do ręki. A inne rzeczy które pracownik niby ma na papierze a w rzeczywistości nie widzi. Nawet takie wpisywanie urlopów gdy nie ma roboty to też nie zgodne z prawem

Aneta

witam, ile płacą tu mechanikowi za sobotę? w ogłoszeniu jest napisane, że dwie są pracujące. Jest szansa na wybór która czy narzucają z góry wedle grafiku jakiegoś? Warunki pracy może ktoś dodatkowo ocenić, stawkę podali, 5 tys to max, zgadza się? Upewniam się wobec tych innych opinii, bo piszą inaczej niż w ogłoszeniu a potrzebuję się zorientować. Proszę o informacje

Helena

Mój mąż szuka pracy, a tu akurat na tej stronie oferta na stanowisko mechanika pojazdów ciężarowych. Mam jedno pytanko do tego ogłoszenia. Bo o stawce wiemy, dniach pracy też. A jak z godzinami ? To jest praca na jedną zmianę?

Jacek

Jestem pracownikiem w nowym oddziale w Bydgoszczy. Mogę powiedzieć ze dyspozytor i szef narazie ok tak jak było na rozmowie kwalifikacyjnej tak wszystko się zgadza, Jakie warunki umowy sobie wynegocjujesz lub ustalisz takie są i z czystym sumieniem polecam. Jeśli chodzi o premie świąteczne to nie mogę się wypowiedzieć moim skromnym zdaniem pracodawca może lecz nie musi dać paczki lub premi na święta.. pzdr

@Jacek

No niby nie musi ale to kierowcy (usunięte przez administratora).... Na to żeby on miał na to wszystko co ma. to oni jeżdżą całe noce zdejmują towar w mrozie śniegu w deszczu. W tej firmie nie ma żadnej premii więc raz w roku można by docenić pracownika. Nie wspomnę o tym że rozpisywane są różne buty odzież i inne rzeczy które pracownik na oczy nie widzi

Muchy
@Jacek

Jak większość firm tak i w tpu część na papierze część do ręki. Jak najniższa krajowa idzie w górę to tu idzie tylko na papierze mniej do ręki. A kasa z polskiego ładu idzie do szefa. Na tylu pracownikach to zarabiaja grube tysiące poprostu (usunięte przez administratora) pracownika. .

Zostaw merytoryczną opinię o Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o. - Pikutkowo

• Jak się pracuje w Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o.?

Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o.
  • 21C
    87-800 Pikutkowo

Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o.