Opinie o Stala Group Sp. z o.o. w Wrzosowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stala Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stala Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stala Group Sp. z o.o. w Wrzosowa

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Stala Group Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Na umowach jest napisane że wypłata 1go a zazwyczaj jest później! Jedyne irytujące w tej firmie! Wedle ustawy pracownik nie powinien czekać na wypłatę a tu to rosyjska ruletka

Pracodawca Nowy wpis

W odpowiedzi na opinię użytkownika "Pracownik" z dnia 28.04.2023 r. wyjaśniamy, że w umowach o pracę zawartych przez Spółkę STALA Group ustala się termin wypłaty wynagrodzeń. Wynagrodzenia pracowników są wypłacane do 10. dnia miesiąca. Wskazany termin wypłaty wynagrodzenia ujęty jest w każdej umowie o pracę zawartej z naszymi pracownikami. Tak ustalony termin jest zgodny w regulacjami prawa pracy, bowiem wypłata wynagrodzenia przez pracodawcę musi być dokonana co najmniej raz w miesiącu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, jednak nie później niż 10. dnia następnego miesiąca. Spółka STALA Group nie zawiera umów o pracę, w których termin wypłaty wynagrodzenia ustalono by na 1 dzień miesiąca, dlatego też twierdzenia zamieszczone w opinii przez użytkownika "Pracownik" należy uznać za nieprawdziwe."

Karol Nowy wpis

W związku z umieszczeniem przez moją osobę w serwisie internetowym www.gowork.pl wpisu w dniu 9 stycznia 2023 r. przepraszam Piotra STALĘ oraz STALA GROUP sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie za bezpodstawne oskarżenia i wypowiedzi zawarte w ww. komentarzu. Wpis z dnia 9 stycznia 2023 r. był nieuzasadnionym naruszeniem dóbr osobistym Piotra STALI oraz STALA GROUP. Wobec powyższego, zobowiązuje się do nienaruszania bezprawnie dóbr osobistych Piotra STALI oraz STALA GROUP sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Z poważaniem K. Kulpiński.

Ralf

Nie polecam firmy Stala Grup pracodawca nalicza nieuzasadnione kary pieniężne za uszkodzenie pojazdu których się nie zrobiło .. rozmawiakem nie z jednym kierowca to każdy to samo powtarza ze to kawał (usunięte przez administratora) .. U W A G A Na tego Pana

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stala Group Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Stala Group Sp. z o.o.?

SG

Dzień dobry , umowę na stałe otrzymuje się po 3 -miesięcznym okresie próbnym.

Danuta
@SG

A czemu nie od razu, to co jest wczęsniej? Umowa zlecenie? Przecież można iść się domagać ustalenia stosunku pracy, bo rozumiem, że styl pracy się nie zmienia w tym czasie, a umowa zlecenie jest dostosowana do konkrenego typu zatrudnienia!!

@Danuta

Dzień dobry , pierwsza umowa o pracę jest na okres 3 m-cy , kolejna umowa o pracę jest na czas nieokreślony.

Lolo

Pytasz o stałą umowę przerób miesiąc to będzie ok i się zwolnisz tam się wozi elektro że śmietnisk nie z półek że sklepu błyszczących tam trzeba robić a nie ładnie za kierownicą wyglądać kierowca czasem wygląda jak fizol pracujący na wysypisku w sortowni

Czy w Stala Group Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Stala Group

Dzień dobry , zależy na jakim stanowisku.

Irena

Firma pisze, ze na poczatku jest okres próbny 3 miesiace :) Ktos z pracownikow sie orientuje, czy duzo osob dostaje potem umowę? Czy jednak często rezygnują z pracownika?

Lulek
@Irena

Oni nie rezygnują, to pracownicy uciekają.

Jony

Nie polecam tej firmy.Właściciel ma za duże Ego a ,pracowników nie szanuje. Uważa że wie wszystko najlepiej nic mu nie można powiedzieć bo usłyszy się wielkie ALE od niego.Samochody ma tylko do przewozu BBO a , myśli że można wozić tym inne rzeczy skoro te samochody do innych rzeczy się nie nadają.Nie polecam szkoda czasu na tą firmę.

Gabriela
@Jony

Ale to faktycznie jakieś inne rzeczy nimi przewozi czy na myśleniu się kończy?

2022
@Jony

Masz na myśli bdo ?Czy wiesz w ogóle o czym piszesz Jony?

Siemka
@Jony

Bo to prawda. Właściciel jest oderwany od rzeczywistości.

Jony 2

Gabriela
@Jony 2

Ej faktycznie, bo myślałam, że to literówka tylko ale znowu piszesz bbo zamiast bdo. O co chodzi?

Zdecydowanie odradzam podejmowanie pracy w roli kierowcy w tej firmie, pracodawca nieuczciwy, nastawiony na stosowanie (usunięte przez administratora) ucisza, nie pozwala podjąć dialogu, kary pieniężne za brak szkody naliczane od kaprysu, wieczna krytyka z elementami wywyższania się zaniżanie wartości człowieka, obelgi na porządku dziennym, wielokrotnie złapany na kłamstwie i manipulacji. Praca w ogromnym smrodzie który uniemożliwia spanie, a co za tym idzie ogromny problem z muchami. ODRADZAM, ODRADZAM, ODRADZAM

SG

Dzień dobry Panie Krzysztofie , Samochód po Pana użytkowaniu wymagał dogłębnego czyszczenia. Zarówno uszkodzenia jak i zabrudzenia są udokumentowane. Jeżeli ma Pan więcej uwag zachęcam do kontaktu z biurem Stala Group , natomiast oszczerstwa i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji stanowią kwestie ,którymi zajmuje się nasz dział prawny.

jaja

Brak szacunku do ludzi, zapraszają telefonicznie na rozmowę informując, że doświadczenie nie jest wymagane po czym na rozmowie od razu mówią wprost, że "nie mogą ryzykować" i szukają kogoś z doświadczeniem, (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Stala Group Sp. z o.o. - Wrzosowa

• Jak się pracuje w Stala Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stala Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stala Group Sp. z o.o.?

Stala Group Sp. z o.o.
  • Ogrodowa 22