Opinie o Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o. w Kraków

Rafał

Czy dzień próbny o którym wspomina jeden z użytkowników jest płatny czy bezpłatny?

@Rafał

Bezpłatny.

Bożena
@Użytkownik

A to słabo odrobinkę. A generalnie uważacie, że warto ten jeden dzień poświęcić, żeby tutaj o nich dołączyć? Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie?

Anonon Nowy wpis
@Bożena

Zdecydowanie nie. Praca w tym miejscu to jak praca 10-15 lat temu. Podejście do pracownika słabe, brak szacunku do czasu prywatnego. Brak umiejętności ustawiania priorytetów. Słabe zarządzanie.

Jaki jest styl zarządzania w Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o.?

Anon Nowy wpis

Tam nie ma stylu zarządzania, chyba, że chaos jest stylem zarządzania. Zarówno Pan jak i Pani Prezes bo tak chcą aby do nich mówić per Pan/Pani podczas gdy właściciele największych firmy każą do siebie mówić na Ty- są chaotyczni w tym co mówią. Sami nie wiedzą czego chcą. Zmieniają zdanie co 5 minut. Jeśli ktoś szuka zdrowego środowiska pracy- nie tam!

Czy nowo zatrudnione osoby w Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Użytkownik Nowy wpis

Jadą ze zleceniowka na początku.

Użytkownik

Nie jest to firma dla ludzi z doświadczeniem, którzy chcą pracować i rozwijać się. Na stanowisku asystenckim jak już wszystko ogarniesz to potem klepiesz jedno i to samo. Niski poziom digitalizacji. Raczej stara szkoła. Atmosfera jest mocno przeciętna. Zero relacji, każdy kręci oczami i siedzi cicho. Biurowiec nowoczesny, ale samo biuro już mniej, kuchnia słabo wyposażona. Na recepcji mało miejsca, wieje z holu. Praca z prezes chaotyczna, ciężka. Nie wiadomo co robić najpierw bo wszystko jest priorytetem. Osoba wdrażająca nie powinna się tym zajmować, ma wiedzę, ale brak konstruktywnego feedbacku i współpracy wdrożeniowej. Ogólnie przy obecnych standardach w biurach nawet małych firm wypada to średnio.

Danuta
@Użytkownik

W sumie skoro biuro takie złe, to dobrze ze wgole jest firma. W wielu miejscach nawet zaplecza socjalnego nie ma wiec dla kogos kto dba o to co jest taka informacja jest dosc wazna ze jednak jest jakies miejsce ... Roumiem ze dla kogos kto zaczyna swoja droge i chce zdobyc jakiekolwiek doswiadczenie to dobre miejsce ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bożena

piszecie na start w tej firmie dostaje się umowę zlecenie wraz z najniższą krajową. wiecie może ile czasu trzeba czekać, aby doczekać się umowy o pracę, czy nigdy?

Mariusz

Wymagają całej dyspozycyjności przez cały miesiąc ?

Użytkownik

Byłam w procesie rekrutacji .. zaproszono mnie na dzień próbny, oczywiście utwierdzono ze dadzą znać co daje. Po paru dniach po moim zapytaniu dostałam zwrotna wiadomość ze do piątku dadzą znać .. niestety nikt się nie odezwał. Nie polecam firmy zero profesjonalizmu. Strata czasu

Użytkownik

Firma prowadzona w 100% pod dyktando Pani prezes, awansowane są osoby z rodziny. Reszta ma wykonywać polecenia i nie pyskować. Proponują minimalną krajową na zleceniu. Rozmowy o prace prowadzone taśmowo, co 15 minut kolejna osoba, żeby kandydat był świadomy że jest 10 osób na jego miejsce. Zapraszają na bezpłatny dzień próbny, żebyś zostawił im swoją prace i nawet nie dają feedbacku. Nie polecam.

Bożenka

Pracodawca proponuje na start najniższa krajową stawkę z umową zlecenie na tej formie bazują nie posiadaja osoby która pracuje tam dłużej niż pół roku poza tym szukają osób które zajmą się wszystkim, sami nie mają wiedzy o niczym.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Lea 114
    31-133 Kraków

Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o.