Team Support Sp.z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Team Support Sp.z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Obecnie Team Support Sp.z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Montażysta. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 31 stycznia.

Seba Nowy wpis
Inne
@Pytanie

Mają na GoWork ofertę montaż konstrukcji stalowych w Myszkowie.

anonim Nowy wpis
Inne
@Seba

Ta oferta to wygląda jakby nawet dziś była odświeżana. A co robiłeś tam może? ciekawi mnie tylko z czego wynika ten tysiak różnicy w widełkach? Dają później podwyżkę czy raczej jak się ugadasz tak masz?

anonim
Inne

Ktoś widzę, że ze dwa lata już współpracował? I jak te lata współpracy mogą wyglądać? te same osoby są odpowiedzialne za obsługę? Czy istnieje możliwość na zmianę gdyby ktoś jednak się nie dogadywał? Jak bardzo są elastyczni podczas zmian w warunkach?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Współpracuję z agencją i jestem zadowolony.Tak obsługą zajmują się te same osoby. Myślę że gdyby ktoś chciał zmienić pracę to otrzyma pomoc od pracowników agencji,na pewno coś zaproponują.

Pytanie
 Pytanie

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Team Support Sp.z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 17 września na GoWork.pl.

Kandydat
Kandydat
@Pytanie

Rozmowa rekrutacyjna na początku jest telefoniczna,następnie dostaje się info o spotkaniu na zakładzie pracy,kontakt z rekruterami jest super

anonim
Kandydat

Witam, jest aktywna oferta dla operatora CNC, stąd mam kilka pytań. Kontakt z firmą jest dobry na każdym etapie rekrutacji? Nie ma sytuacji, gdzie zostaje się bez informacji przez tygodnie, miesiące? Jeśli umowa podpisywana jest z nimi jako pośrednikiem to proszę również o info czy zawsze wszystko jest na czas i w dobrej kwocie.

pracownik
Pracownik
@anonim

@CH Współpracuję z tą firmą około 2 lata i jestem zadowolony. Kontakt jest dobry. Zawsze mogę zadzwonić i zapytać. Załatwienie formalności przebiega sprawnie. Są pomocni. Odnośnie do wypłaty to wszystko jest na czas. Polecam!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Team Support Sp.z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Kandydat
Kandydat

Polecam współpracę z firmą team support wszystko sprawnie załatwione począwszy od rozmowy rekrutacyjnej z panem P.po załatwienie spraw z zatrudnieniem.

Pracodawca

@Kandydat

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Team Support Sp.z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Pracodawca

@Pytanie

Rozmowa odbywa się w siedzibie firmy i z udziałem klienta

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Yes of course

Pytanie
 Pytanie

Czy w Team Support Sp.z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Pracownik Produkcji umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 6 marca na GoWork.pl.

Pracodawca

@Pytanie

Czas pracy zgodnie z obowiązującym prawem. Na stanowiskach produkcyjnych nie istnieje możliwość pracy zdalnej.

Kandydat
Kandydat

Polecam agencje pracy.praca którą dostałem dzięki agencji jest super

Pracodawca

@Kandydat

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Ewa
Inne
@Kandydat

Czy długo trzeba czekać od zainteresowania ofertą do podjęcia pracy? Jakie warunki na miejscu, agencja wspiera jakoś pracowników na początku? Potrzebuje czegoś ale raczej na już...

Pracodawca

@Ewa

Pani Ewo, to zależy od zapotrzebowania naszego klienta na dane stanowisko. Czas oczekiwania wynosi od 1 tygodnia do 1 miesiąca.

Elżbieta
Inne

Chciałabym się upewnić co do jednej rzeczy. Czy ktoś może powiedzieć, z doświadczenia albo wie po prostu, czy ta praca przy produkcji drzwi jest właściwa dla kobiet? Pracują tam jakieś, dają radę? Chodzi mi o te kwestie związane z pracą fizyczną.

Pracodawca

@Elżbieta

Informujemy, że praca przy produkcji jest pracą fizyczną. Informujemy również, że obecnie oferta została tymczasowo zawieszona.

Zostaw merytoryczną opinię o Team Support Sp.z o.o. - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Team Support Sp.z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Team Support Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Team Support Sp.z o.o.
Przejdź do nowych opinii