Team Support Sp.z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Team Support Sp.z o.o.

Obecnie Team Support Sp.z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Montażysta. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 31 stycznia.

Seba Nowy wpis

Mają na GoWork ofertę montaż konstrukcji stalowych w Myszkowie.

@Seba

Ta oferta to wygląda jakby nawet dziś była odświeżana. A co robiłeś tam może? ciekawi mnie tylko z czego wynika ten tysiak różnicy w widełkach? Dają później podwyżkę czy raczej jak się ugadasz tak masz?

Ktoś widzę, że ze dwa lata już współpracował? I jak te lata współpracy mogą wyglądać? te same osoby są odpowiedzialne za obsługę? Czy istnieje możliwość na zmianę gdyby ktoś jednak się nie dogadywał? Jak bardzo są elastyczni podczas zmian w warunkach?

Pracownik Nowy wpis

Współpracuję z agencją i jestem zadowolony.Tak obsługą zajmują się te same osoby. Myślę że gdyby ktoś chciał zmienić pracę to otrzyma pomoc od pracowników agencji,na pewno coś zaproponują.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Team Support Sp.z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 17 września na GoWork.pl.

Rozmowa rekrutacyjna na początku jest telefoniczna,następnie dostaje się info o spotkaniu na zakładzie pracy,kontakt z rekruterami jest super

Witam, jest aktywna oferta dla operatora CNC, stąd mam kilka pytań. Kontakt z firmą jest dobry na każdym etapie rekrutacji? Nie ma sytuacji, gdzie zostaje się bez informacji przez tygodnie, miesiące? Jeśli umowa podpisywana jest z nimi jako pośrednikiem to proszę również o info czy zawsze wszystko jest na czas i w dobrej kwocie.

@CH Współpracuję z tą firmą około 2 lata i jestem zadowolony. Kontakt jest dobry. Zawsze mogę zadzwonić i zapytać. Załatwienie formalności przebiega sprawnie. Są pomocni. Odnośnie do wypłaty to wszystko jest na czas. Polecam!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Team Support Sp.z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Polecam współpracę z firmą team support wszystko sprawnie załatwione począwszy od rozmowy rekrutacyjnej z panem P.po załatwienie spraw z zatrudnieniem.

@Kandydat

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Team Support Sp.z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Rozmowa odbywa się w siedzibie firmy i z udziałem klienta

Yes of course

Czy w Team Support Sp.z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Pracownik Produkcji umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 6 marca na GoWork.pl.

Czas pracy zgodnie z obowiązującym prawem. Na stanowiskach produkcyjnych nie istnieje możliwość pracy zdalnej.

Polecam agencje pracy.praca którą dostałem dzięki agencji jest super

@Kandydat

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą owocną współpracę.

@Kandydat

Czy długo trzeba czekać od zainteresowania ofertą do podjęcia pracy? Jakie warunki na miejscu, agencja wspiera jakoś pracowników na początku? Potrzebuje czegoś ale raczej na już...

@Ewa

Pani Ewo, to zależy od zapotrzebowania naszego klienta na dane stanowisko. Czas oczekiwania wynosi od 1 tygodnia do 1 miesiąca.

Elżbieta

Chciałabym się upewnić co do jednej rzeczy. Czy ktoś może powiedzieć, z doświadczenia albo wie po prostu, czy ta praca przy produkcji drzwi jest właściwa dla kobiet? Pracują tam jakieś, dają radę? Chodzi mi o te kwestie związane z pracą fizyczną.

@Elżbieta

Informujemy, że praca przy produkcji jest pracą fizyczną. Informujemy również, że obecnie oferta została tymczasowo zawieszona.

Zostaw merytoryczną opinię o Team Support Sp.z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Team Support Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Team Support Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Team Support Sp.z o.o.