Lunch24.Com Sp. z o.o.

Adres: Wojciecha Korfantego 30, 53-021 Wrocław

NIP: 8971817038 REGON: 363142782 KRS: 0000596411

Lunch24.Com Sp. z o.o.

Opinie o Lunch24.Com Sp. z o.o.

lucas

Kasa na czas i fajne (niektóre) samochody firmowe. Podwyzka mozliwa tylko na olx .

SickMyDuck

Walą w (usunięte przez administratora) z pracownikiem na każdym kroku. Organizacja czegokolwiek tam nie istnieje. Jeden wielki cyrk

Olga
@SickMyDuck 21.10.2018 09:53

A jak obecnie wygląda kwestia wynagrodzeń w firmie Lunch24.Com - czy wypłaty są na tyle korzystne, że warto tam aplikować? Jak wygląda kwestia wolnych weekendów? I czy można w jakiś sposób dorobić sobie do wypłaty, np. poprzez wyrobienie premii zadaniowej? Proszę o odpowiedź.

Piotrem

Wszystko Ok, regularne wypłaty i proste zasady pracy

Szczepan

jest normalnie, wyplata co tydzien, wszystko zorganizowane.

A czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie firmy Lunch24.Com Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław nie ma jeszcze żadnych informacji o pracy i warunkach w firmie.

Zostaw opinię o Lunch24.Com Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lunch24.Com Sp. z o.o.