Fitness Club 24 Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Fitness Club 24 Sp. z o.o.

Opinie o Fitness Club 24 Sp. z o.o.

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w Fitness Club 24 Sp. z o.o.? Możecie się tym podzielić na forum?

Kasia 102

Najlepsza jest dzidzia prezesa, na niczym się nie zna ale ma najwięcej do powiedzenia. Gdyby nie ona to firma dużo lepiej by funkcjonowała. Ona wprowadza komunikacyjny chaos. Oni jeszcze nie zauważyli że rynek pracy się zmienił i pracownika trzeba dobrze traktować i odpowiednio opłacać.

maryna
@Kasia 102 18.10.2017 12:32

Zgadzam się w 100%... Zero szacunku do pracowników. Chcą jak najwięcej za jak najmniej...

MEGALKO

Prymitywne chamy, bez szacunku do ludzi. Nie chcą płacić specjalistom. nie warto u nich pracować - rzucają słowa na wiatr i nie dotrzymując obietnic. najchętniej to zatrudnili by małpy gdyż cała ta firma to CYRK. JAK MASZ KWALIFIKACJE POSZUKAJ PORZADNEJ FIRMY A NIE TEJ.

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Zostaw opinię o Fitness Club 24 Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fitness Club 24 Sp. z o.o.