Opinie o NWH Jobs Poland Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NWH Jobs Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NWH Jobs Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NWH Jobs Poland Sp. z o.o. w Kalisz

Uabe

Jak aplikować, dzwoniłem do biórą w Kaliszu i mi mówi babka że trzeba wypełnić dokumenty kliknąć na jakie praca coś tam a jest tylko w zakładce aplikuj pogadać Imię i nazwisko maila numer tel i komentarz jak te dokumenty wylepnic gdzie to jest w zakładce aplikuj nic nie ma więcej?

Aktualność
Poszukuje mechanika wózków widłowych do konserwacji i naprawy wewnętrznego sprzętu transportu.
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Podstawowa wiedza techniczna (mechanik samochodowy, mechanik traktora)
• Pasja do technologii
• Potrafi pracować samodzielnie
• Wynagrodzenie zgodnie z CAO
• Po początkowym okresie pracownik powinien uzyskać dyplom VCA (w języku polskim)
• Istnieją dobre warunki pracy i używane są narzędzia dobrej jakości.
• Praca na długi okres czasu
+48726081554/+48786288754
NWH JOS POLAND.
Max

Jestem zainteresowany pracą w tej agencji, ktoś może z okolic Rzeszowa też jest zainteresowany, chętnie bym znalazł kompana do roboty dziewczyna jeszcze milej widziana?

Amigo

Grzegorz sobie tylko numery bierze i dzwoni. Do. Młodych Słowaczek. I poleka krytykuje innych z nim. Się nie da nic załatwić Babiarz

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NWH Jobs Poland Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik sektora ogrodniczego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Amigo

A ja powiem. Tak. Tam. Pracują Polacy co nie mają kometecij do wykonywania zawodu (usunięte przez administratora)

Czy nowy pracownik może liczyć na pomoc pracowników starszych?

• Dobra znajomość języka angielskiego
• Podstawowa wiedza techniczna (mechanik samochodowy, mechanik traktora)
• Pasja do technologii
• Potrafi pracować samodzielnie
• Wynagrodzenie zgodnie z CAO
• Istnieją dobre warunki pracy i używane są narzędzia dobrej jakości.
• Praca na długi okres czasu
+48726081554/+48786288754
NWH JOS POLAND.

Jakie warunki mieszkalne ma ta firma ?

Pracowałam dla tego biura 4 lata parę lat temu gdy jeszcze w biurze nie było żadnego Polaka jedno z lepszych biur z niczym nie było problemów,, nie musiałeś mówić po angielsku,mówili napisz nam smart po polsku a my sobie przetłumaczymy,zawsze pomagali w każdej chwili......ale do czasu, zaczęli zatrudniać Polaków do biura i teraz jest tam tragedia rodacy traktują cie jak śmiecia nadużywają tzw władzy....szczerze juz nie polecam tego biura

Olek

Witam , Pracuje przez biuro Nwh juz prawie 8 lat I nie narzekam . Praca nie na lerzy do lekich , ale jak sie chce to mozna przetrwac i zarobic przy dobrych godzinach . Wszystko zalezy od pracodawcy gdzie trafisz i jaka jest stawka godzinowa . Temat pracownikow biura to moim zdaniem wszystko wyssane z palca pomowienia przez ludzi . To opinie osob ktore zostaly usuniete z biura za picie i inne rzeczy, ale otym juz nie powiedza bo lepiej mowic o innych . Jesli chodzi o telefonowanie do biura to zgadzam sie mogli by czesciej odbierac :/ mieszkania jak mieszkania nigdy nie bedzie jak w domu wlasnym , ale jest oke . Ludzie zamiast pisac o innych zajelibyscie sie soba i wiecej zwracajcie uwage na swoje postepowanie .

@Olek

Wyssany z palca to jesteś Ty ha każdy wie jak oni funkcjonują białe się sypie itd brak słów. (usunięte przez administratora)

Olek
@Adam

@adam Teraz mamy obraz wypowiedzi na poziomie z pana strony brawo!! Ktos chce zostac gwiazda w internecie a tak naprawde jest (usunięte przez administratora)w prawdziwym Swiecie !

Antoni
@Olek

Witam. Nie mam zbyt dużych doświadczeń a o firmie NWH Jobs Poland nie wiem kompletnie nic, dlatego może ktoś z osób odwiedzających ten wątek napisze dokładnie, jak firma ta postrzega osoby bez doświadczenia zawodowego? Czy takie osoby mają w ogóle szansę zostać przyjętymi do pracy?

Antoni
@Antoni

Hejka każdy ma szansę o pracę w tym biurze jedz przekonaj się myślę że nic nie stracisz a zyskasz nowe doświadczenie chodź teraz nie ma pracy w tym biurze bo wysyłają ludzi do Polski albo ludzie siedzą na domkach i płacą tylko za domek..

Kamil

Witajcie , bardzo mi się podoba to że ludzie zaczynają byc aktywni w temacie nwh jobs. Ja pracowałem krótko z moją parterką, agencja jest do bani, i nigdy już tam nie wrócimy , ale tylko ze względu na ludzi z biura , bo te marionetki które na nich zarabiają to nie są niczem u winne, tylko głupie a takich to żal.

Jan
@Kamil

Trzeba wyrażać to co się myśli, myślę że jest nas tu więcej o wiele więcej to biuro było w porządku jak pracowała Jana dlaczego Jana nie pracuje? Bo miała dosyć okłamywania ludzi.. Dlaczego Korn odszedł? Remco? Barbara? Kilka lat temu było wszystko okej póki była ekipa koordynatorów a nie amatorów na piksach (usunięte przez administratora)

Oliwer

Witam pracuje w NWH Jobs już parę ładny choć lat i jak dotąd nie narzekam te negatywne komentarze które się pojawiają som wyssane z palca a najbardziej obrzydliwe jest mieszanie się w prywatne życie koordynatorów a co do firmy to nie mogę narzekać ponieważ nic złego mnie nie spotkało potrzebowałem pomocy lekarza nie było problemu wypłaty zawsze na czas warunki mieszkaniowe dobre a jak czytamy negatywne opinie ludzi którzy myśli że w Holandii euro leci z nieba to się zastanawiam po co tacy ludzie w ogóle przyjeżdżają to som zwykłe nieroby. Ją pracuje w dość dużej firmie i nie narzekam bo i holędrzy potrafiom człowieka docenić ale trzeba dać coś od siebie. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla całej ekipy NWH Jobs pozdrawiam i trzymać tak dalej. (usunięte przez administratora)

Jan
@Oliwer

Chłopie jak ty tak pracujesz jak piszesz taką kaligrafię to ja się nie dziwię czemu biuro takich dekli trzyma jak ty hahaha

M

Powaznie zastanawiam się nad wyjazdem do pracy z opisywanym biurem , po przeczytaniu opini oraz rozmowie z panem Krzysztofem z Kalisza wygląda na to że jeśli chcesz pracować i zgadzasz się na pewne ustępstwa i warunki śmiało można skorzystać z ich usług, pan Krzysztof bardzo profesjonalnie i rozsądnie opisał czego mogę oczekiwać i jakie muszę spełniać wymagania wobec pracodawcy po rozmowie jestem bardzo pozytywnie nastawiony.

Xkot
@M

Panie ty weź pod uwage te "pewne ustępstwa" , zastanów sie dobrze bo ustępstwem od reguły bedziesz ty sam, niezależnie od okoliczności.

Lena

Cześć. Przejdę do rzeczy. A jak pan Krzysztof ma rozmawiać z wami?? Wiadomo że to co robi, robi pod publiczkę. Obiecuje i czaruje bo nabija swoj portfel ludzie to proste. Każdy pośrednik mówi ładnie bo to jego praca. Nieważne czy to Polska, Holandia czy Dubaj, biznes to biznes. Pzdr :p

PanN

Witam chciałem również polecić tą firmę, pracowałem bardzo długi okres i. Ie mogłem narzekać czy na warunki mieszkaniowe czy na koordynatorów, zwracam tutaj uwagę co do niektóry j komentarzy poniewaz są moim zdani wyssane z palca, biuro jest godne polecenia

Milenka

Witam bardzo serdecznie Na wstępie chciałam poinformować ze pracowałam w NWH Jobs 8 lat. Zawsze miałam świetny kontakt z biurem , nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem jak i z praca mieszkania oceniła bym w skali od 1-10 na 7, zazwyczaj to Polacy niszczą i dewastują mieszkania agencyjne. Koordynatorzy od samego początku bardzo mili i solidni ale w pamięci będę miała zawsze Pana Krzysztofa z Kalisza który był bardzo miły solidny i w każdej sytuacji umiał zachować powagę i rozsadek, a pomoc stawiał na 1 miejscu., Tak jest do tej pory bo po powrocie do Polski organizuje wyjazdy do NL. Nawiązując do negatywnych komentarzy pomówień i oczernien dlaczego każdy pisze ale tak naprawdę nikt nie podpisze się pod dodanym komentarzem, ja wam wytłumaczę , pewnie dlatego ze osoby komentujące zostały zwolnione za alkohol, narkotyki ,lub nieróbstwo. Na miejscu biura jeżeli dowiedziała bym się kto pisze pomówienia złożyła bym zawiadomienie Art. 212.

Robot
@Milenka

Pani chyba nie odróżnia faktów od pomówień a odpowiednie artykuły to łatwo znaleźć na to biuro, więc niech się pani nie ośmiesza. Po drugie ludzie sami uciekają z nwh więc nie trzeba ich zwalniać;););)

Pan z ISZW

Serdecznie witam na forum.Obserwowanie komentarzy o pracodawcach oraz analizowanie opinii samych pracowników należy do moich slużbowych obowiązków, więc jesli będę zbyt apodyktyczny, proszę wziąć to pod uwagę. Wypowiadałem się już kilkakrotnie na łamach portalu gowork.pl o agencjach pracy oferujących zatrudnienie w Niderlandach i cóż,  to chyba pierwszy raz kiedy w swojej pracy zauważyłem tak wiele sprzeczności,  jeżeli chodzi o sam schemat organizacyjny pośrednika jakim jest NWH Jobs . Od dość długiego czasu, bacznie przyglądam się firmie, jak funkcjonuje co oferuje jakich ludzi zatrudnia, układy i układziki które grają ogromną rolę, są na porządku dziennym, nepotyzm aż razi w oczy. Dodam przy okazji, że nie bedę jednak, wypowiadać się tutaj służbowo,  ale raczej w takim celu, żebyście drodzy pracownicy zatrudnieni przez pośrednika, uważali na przyszłość z kim pijecie wódkę, palicie z....o, idziecie do łóżka lub co gorsza, od kogo kupujecie "mąkę ziemniaczaną". W końcu,  pracownicy samego biura w Nordwijkerhout również,  zastanówcie się nad poziomem oraz rzetelnością wykonywanej przez was pracy. Pierwszy raz spotkalem sie z tak szeroko zakreśloną niekompetencją oraz niesprawiedliwym traktowaniem pracowników. O ile nie mam zastrzeżeń do warunków zakwaterowań, o tyle do mieszkańców  na poszczególnych adresach już tak. Pan G. ( pracownik biura) który prowadził dość szemrane interesy z Panem W.   mieszkającym w Hillegom, teraz kryje swojego,  gdy ten terroryzuje swoich współmieszkanców. Sexbiznes to już wątek na kolejny raz, bowiem tu karty rozdaje dwóch graczy: Pan D. Oraz wczesniej już wspomniany  Pan G. Sprawa jest prosta : "dasz" to praca jest, dobra lokalizacja zakwaterowania oraz szereg profitów, w tym także spokój że będą Cię trzymać w agencji dopóki się "im" nie znudzisz i wymienią Cię na swieższy model a o Tobie będą opowiadać brzydkie rzeczy. Dwie pracownice biura : Pani O. oraz Pani M. to nastrpna przykra sprawa, ta pierwsza spoufala się z pracownikami na płaszczyźnie alkoholowo-narkotykowej, a druga niecradzi sobie z obowiązkami narzucanymi przez przełożonych, nie zna prawa pracy oraz żongluje decyzjami wziętymi poprostu z d... No ale cóż, taka agencja,  taka kadra( do wymiany niebawem na pewno) takie historie. P.S. Proszę na przyszłość nie podawać adresów z jakich Państwo wypisujecie te swoje, czesto pożal sie Boże ustawione opinie, bo tak się składa że to jeden z domów, który miałem okazję odwiedzić (służbowo)podczas nieobecności mieszkańców z patrolem pewnych mundurowych służb. Dziękuję za uwagę i do usłyszenia.

Robot
@Pan z ISZW

Cześć.Pracuję w aalsmeer , w koncu znalazl się ktos kto potarfi to wszystko głośno napisać! Prosze o pirv mam wiecej takich kwiatków na temat tej zebującej agencji. Pan G i D :)

Paulina G

Polecam NWH Jobs.Pracowalam tam prawie 3 lata i nigdy nie było problemu z pracą ,pieniądze zawsze na czas, kontakt z biurem oceniam na dobry

NWH JOBS POLAND
AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY
Chcesz pracować za granicą, ale nie znasz angielskiego?
Dla nas to nie problem!
Chcesz jechać w parze? Z nami to możliwe!
Oferujemy:
Umowa zawarta na Holenderskich warunkach
Stawka godzinowa zgodnie z CAO
Tygodniowy system wypłat prosto na Twoje konto
Dodatki za pracę zgodnie z CAO
Dodatek wakacyjny do każdej wypłaty
Stałe godziny pracy
Ubezpieczenie
Transport do pracy
Jeśli:
Uwielbiasz kwiaty i rośliny
Umiesz pracować w grupie
Mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej
Koniecznie Zadzwoń do Nas. +48786288754 +48726081554
ZAPRASZAMY
NR CERTYFIKATU 16824
Sara

Pracuje w agencji od ponad roku, nigdy nie zdarzyło się, aby nie wypłacili mi wynagrodzenia. Lekkie pomyłki w solarisie owszem - zdarzały się, ale pamiętajcie, że pracownicy biura to też LUDZIE! Każdy może się pomylić, wystarczy napisać maila i wyjaśnić. Domy nwh, jak dla mnie najlepsze ze wszystkich innych agencji.. narzekanie na 20osobowy dom, tylko dwie kuchnie? Okej, idźcie do agencji gdzie zapłacicie za pokoj jeszcze jakieś 30e więcej ,bedziecie mieszkać na hotelu w pokoju 6osobowym z jednym palnikiem w „aneksie kuchennym” o ile tak to w ogóle można nazwać, hotelu w którym na jedno piętro, 10 pokoi jest jedna łazienka z prysznicem .. Jeśli umiecie się dogadać ze swoimi współlokatorami i trzymacie porządek to dom będzie wyglądał ładnie, nie będziecie mieć pleśni ani syfu. Sama mieszkam w domu 16osobowym , wiem że czasami jest ciężko utrzymać porządek i się dogadać, ale wystarczy chcieć! To ludzie, którzy nie umieją utrzymać porządku niszczą domy agencyjne, nie właściciele czy pracownicy biura. Koordynatorzy biura są w porządku , jeśli Ty też dla nich taki jesteś. Skoro ktoś uważa, że są źli i nie idzie się z Nimi dogadać to myśle, że sam nie potrafi spokojnie z Nimi rozmawiać, tylko załatwia coś złością lub krzykiem (wiele razy byłam świadkiem takich sytuacji). Ola - przemiła, uśmiechnięta dziewczyna z która można normalnie na luzie porozmawiać,ogarnia dobrze swoją robotę! tak jak Magda, Grzegorz czy tez Daniel, którzy zawsze pomogą i po ludzku się dogadają.. ludzie pomyślcie czasami co wypisujecie na forum, smarujecie ich brudem gdzie nie są niczemu winni, przez co mogą stracić prace lub mieć inne nieprzyjemności. Myślę, że wypisywanie takich bzdur nie jest na miejscu , nawet jeśli ktoś lubi jarać niech sobie jara, jeśli ktoś sypia codziennie z inną osobą niech sobie sypia! Nie robią tego w pracy.. to ich prywatne życie, które nie powinno nikogo interesować. Zajmijcie się sobą, bo patrząc na kogoś daleko nie zajdziecie :) a skoro jest Wam tak bardzo źle w tej agencji to po prostu ją zmieńcie. Pozdrawiam z Jacoba van Beierenweg 152, gdzie podobno przewija się milion obcych osób i wszyscy mówią „siema”

Zostaw merytoryczną opinię o NWH Jobs Poland Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NWH Jobs Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NWH Jobs Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NWH Jobs Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 13 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NWH Jobs Poland Sp. z o.o.

NWH Jobs Poland Sp. z o.o.