Opinie o NWH Jobs Poland Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NWH Jobs Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NWH Jobs Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NWH Jobs Poland Sp. z o.o. w Kalisz

Sara

Pracuje w agencji od ponad roku, nigdy nie zdarzyło się, aby nie wypłacili mi wynagrodzenia. Lekkie pomyłki w solarisie owszem - zdarzały się, ale pamiętajcie, że pracownicy biura to też LUDZIE! Każdy może się pomylić, wystarczy napisać maila i wyjaśnić. Domy nwh, jak dla mnie najlepsze ze wszystkich innych agencji.. narzekanie na 20osobowy dom, tylko dwie kuchnie? Okej, idźcie do agencji gdzie zapłacicie za pokoj jeszcze jakieś 30e więcej ,bedziecie mieszkać na hotelu w pokoju 6osobowym z jednym palnikiem w „aneksie kuchennym” o ile tak to w ogóle można nazwać, hotelu w którym na jedno piętro, 10 pokoi jest jedna łazienka z prysznicem .. Jeśli umiecie się dogadać ze swoimi współlokatorami i trzymacie porządek to dom będzie wyglądał ładnie, nie będziecie mieć pleśni ani syfu. Sama mieszkam w domu 16osobowym , wiem że czasami jest ciężko utrzymać porządek i się dogadać, ale wystarczy chcieć! To ludzie, którzy nie umieją utrzymać porządku niszczą domy agencyjne, nie właściciele czy pracownicy biura. Koordynatorzy biura są w porządku , jeśli Ty też dla nich taki jesteś. Skoro ktoś uważa, że są źli i nie idzie się z Nimi dogadać to myśle, że sam nie potrafi spokojnie z Nimi rozmawiać, tylko załatwia coś złością lub krzykiem (wiele razy byłam świadkiem takich sytuacji). Ola - przemiła, uśmiechnięta dziewczyna z która można normalnie na luzie porozmawiać,ogarnia dobrze swoją robotę! tak jak Magda, Grzegorz czy tez Daniel, którzy zawsze pomogą i po ludzku się dogadają.. ludzie pomyślcie czasami co wypisujecie na forum, smarujecie ich brudem gdzie nie są niczemu winni, przez co mogą stracić prace lub mieć inne nieprzyjemności. Myślę, że wypisywanie takich bzdur nie jest na miejscu , nawet jeśli ktoś lubi jarać niech sobie jara, jeśli ktoś sypia codziennie z inną osobą niech sobie sypia! Nie robią tego w pracy.. to ich prywatne życie, które nie powinno nikogo interesować. Zajmijcie się sobą, bo patrząc na kogoś daleko nie zajdziecie :) a skoro jest Wam tak bardzo źle w tej agencji to po prostu ją zmieńcie. Pozdrawiam z Jacoba van Beierenweg 152, gdzie podobno przewija się milion obcych osób i wszyscy mówią „siema”

Anonim J

Witam. Pracuje w tej firmie 3 lata i nie rozumiem z kad tyle negatywnych opini. Moim zdaniem jak sie komuś chce pracować to sie tam odnajdzie i zarobi bo pracy jest sporo.

Renia

Ostrzegam wszystkich przed polakami z biura w tej agencji na terenie Holandii. Pracuję dlugo ale mimo to nie polecam. Immunitet otrzymasz tylko wtedy, jak sie sprzedasz papajowi slbo sandałowi inaczej nie da rady. Immunitet czyli nie wyrzuca cie tak szybko z agencji, a takie triki stosuja jak nie ma dla ciebie pracy albo jestes niewygodny. Zero profesjonalizmu. Wiocha.

Nie polecam tej firmy jeżdżę od tam tego roku od lutego z tego biura i 3 razy już się zawiodłam duża Pan Krzysztof z Kalisza obiecuje a zajeżdża się do Holandii i dodzwonić się do niego jest jest problem to jest problem nie odpisuje na wiadomości a jest 24h dostępny na Fb. W Holandii w biurze Polacy nie lepsi nie ogarniają co się dzieje jeden drugiemu nie przekazuje informacji jeżdżę po domkach po 10 razy po jedna rzecz która została zabrana przez kogoś innego. Mówią żeby mówić im prawdę jak jest się przeziębionym jak wyszło wszystko przez ta pandemie o koronawirusie mówi się im prawdę się jest się przeziębionym wysyłają cię na badania siedzisz na domku przychodzi wynik negatywny a później wysyłają cię do Polski bo nie ma dla ciebie Pracy a to nie z twojej winy siedziałeś na domku! A inny na domku smarkali, kaszlali i normalnie chodzili do pracy i okłamywali biuro ale co to biuro obchodzi lepiej siedzieć w biurze na (usunięte przez administratora) Grzesiek z biura i tak ma ostrzeżenie , Ola wgl chodzi jak naćpana nie umie kierować autem ile razy auto skasowała. Jedyny z biura który ogarnia to jest Daniel ! Jeśli chcesz jechać przez to biuro musisz mieć układy inaczej dowidzenia ci powiedzą albo potraktują cię jak śmiecia mam nadzieje ze biuro domyśla się kto to pisze bardzo dobrze się domyśla i przemyśli swoje zachowanie . I następnym razem proszę mi nie mówić ze odgórnie decyzje są podejmowane bo ja wiem swoje . Żegnam . Bo Krzysiek z Kalisza mówi jednym ze wysyła ludzi z Polski do Holandii a drugim ze jednak nie wysyła ludzi do Holandii to jednak jak jest z tym biurem ?

Krzysztof
@Anonim

Jeżdżę od tamtego roku od Lutego to już o czymś świadczy, dlaczego odrazu Pani wraz z partnerem nie zrezygnowała z naszych usług. Nie odpisuję na wiadomości ale w miarę możliwości staram się na wszystkie nieodebrane telefony/wiadomości oddzwonić. Prowadzę biuro rekrutacji i nie mam do czynienia z 2 osób. Osób pracujących przez firmę NWH Jobs Poland jest bardzo dużo. Pani Ewelino I Panie Krystianie dlaczego nie napisali państwo o swoich nieobecnościach w pracy, rozumiem że to jest mało istotne pani Ewelina 5 razy pan Krystian 4 razy. Za zwyczaj były to nieobecności poniedziałkowe. Tak się dzieje jeśli ktoś zostaję zwolniony z pracy same kłamstwa i oszczerstwa wysyłane pod adresem osób które pomagły zorganizować wyjazd. Dodam tylko ze mama Pani Eweliny pracowała bardzo długi okres w Holandii, nie jestem pewien czy czasami jeszcze nie pracuje, jest to bardzo miła i sympatyczna osoba z którą można było solidnie pracować (sam z nią pracowałem),czego nie można powiedzieć o jej córce. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam Krzysztof.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NWH Jobs Poland Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik sektora ogrodniczego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Nie polecam tego biura pracownicy nie dostawaja wypłaty od 2 tygodni ani solarisów . Inny chcą przyjechać za granice pracować to nie ma pracy albo narazie osob nie wysyłają przez koronawirus a słyszysz od innnych ze wysyłają inne osoby . Obok z domku jaraja , ćpają osoby nie nadawaja się do praca opuszcza prace , olewaja , zaśpią do pracy , a i tak biuro znajda i inna a taki którzy się stara jest wywalany No proszę was weźcie się za to biuro rozumiem ze Krzysiek to jest nowa miłością zakochany , Grzesiek kuje w (usunięte przez administratora) siłownia siłownia , Ola lubi jarac swój świat nic nie ogarnia , Magda coś tam pomoże ale tez trzeba mieć dobre układy z nią najlepiej kupić całej firmie dużo alkoholu tak powiem . Weźcie się za ta firmę bo robi się patologia . !!!!!!!!! Ogarnijcie na domkach jakich Macie ludzi najpierw a nie wiedzieć ze na domku jaraja przyjeżdzają z towarem to biuro wie o tym ale nic z tym nie robi zapraszam Jacoba van Beierenweg 152 in Voorhout tam to nawet nie wiadomo kto mieszka tyle osob się otacza przechodzi wchodzi do domku mówi ci siema ze nie ogarniasz !!!!!!

Kamil

Dajcie znać czy jest duża rotacja ?

@Kamil

Daj sobie spokój naprawdę zero szacunku z strony biura dla pracowników..

Mateusz

Nigdy więcej z tej agencji nie pojadę obiecywali dużo a nic z tego nie wyszło większość na domku siedziałem straszny (usunięte przez administratora) na domkach mają i Holendrzy nie są pomocni w tym biurze Polaka mają tam gdzies

Mateusz

Zgodzę się też tak miałem że bez pukania wchodzili do pokoju Holendrzy i jeszcze jak mieli coś zrobic bo okno miałem nie szczelne to tylko obiecywali i nie zrobili i te upychanie ludzi na jednym domki kataaaaastooofa odradzam tam jechać

Aga

(usunięte przez administratora) domki zapełnione pracy nie ma wynagrodzenie bardzo małe duzo obiecuja a jest inaczej

Antoni
@Aga

Jeżeli po przyjeździe zastałeś takie warunki na miejscu powinieneś skontaktować się z koordynatorem projektu i wyjaśnić sytuację. Czy udało Ci się to zrobić i uzyskałeś odpowiednie warunki zakwaterowania i zatrudnienia?

Aga
@Antoni

Tak było zgłaszane i nic z tym nie zrobili jak się nie podoba to mogę jechać do Polski dla mnie straszna agencja i ludzie w biurze zwłaszcza Holendrzy a miałam jeszcze taka sytuacje że wchodzili Holendrzy bez pukania do pokojów żeby zobaczyć czy wszystko w porządku bo robili kontrole bez pukania więc naprawdę zero szacunku do Polaków

Joanna

Nie polecam straszna agencja

Robert

Nie polecam obiecują pracę a na miejscu nie ma pracy ludzie siedza na domku upchanych jest ludzi bardzo dużo Na jednym domku co trafiłem to aż 24 osób było do tego tylko 2 kuchnię w tym jedna bardzo mała no i 2 lazienki na tyle ludzi to bardzo mało jest tego ,na dodatek brudno wszędzie są grzyby widoczne na ścianach i suficie w pokoju (usunięte przez administratora) trzeba sprzątać no i zimno w nocy nie polecam tej agencji pracy

Praca jak najbardziej na plus zarobki również godna polecenia

Renata Graja

Witam! Jeśli mam wyrazić swoją opinię na temat tej firmy to pracuję tu ponad 11 lat i jakoś nie mogę narzekać, firma jest wypłacalna , nigdy nie miałam przestoju w pracy, zawsze starają się rozwiązywać nasze problemy tutaj. Ze wszystkich firm jakich korzystałam co do pracy za granicą tutaj pracuje mi się najlepiej . POLECAM .

mmm

Witam chciał bym się dowiedzieć jak wygląda praca przez tom firmę bo jestem zainteresowany współpracą czy może mi ktoś powiedzieć jak tam jest

Zostaw merytoryczną opinię o NWH Jobs Poland Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NWH Jobs Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NWH Jobs Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NWH Jobs Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 13 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NWH Jobs Poland Sp. z o.o.

NWH Jobs Poland Sp. z o.o.