Opinie o NWH Jobs Poland Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NWH Jobs Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NWH Jobs Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NWH Jobs Poland Sp. z o.o. w Kalisz

Nina

Witam czy na domkach i w tej firmie jest regulamin o tym że nie można korzystać z telefonu do rodziny i rozmow na kamerce proszę o odp czy jest taki regulamin w tej że nie można korzystać????

Shq
@Nina

Większej bzdury nie słyszałem.

Cały świat pisze o kaliszu

Filip

Do jakiego biura kierują do pracy w holandii

Balladyna

Dzien dobry ! Zgadzam sie z opinia jaka opisal "Olek"we wpisie z 21.01.2021r. Pracuje z biurem z NWH Jobs prawie 2 lata i jestem bardzo zadowolona i polecam to biuro. Bylam zatrudniona przez inne Agencje Pracy Tymczasowej , gdzie bywaly niedociagniecia np.z dojazdem i przyjazdem do pracy , z zakwaterowaniem itp. Koordynatorzy z NWHJobs staraja sie w , aby zabezpieczyc pracownikowi "dach nad glowa" oraz prace , a reszta juz zalezy od pracownika jak ulozy sobie zycie w Holandii. Wszystko zalezy od motywacji pracownika i odpowiedzi na pytanie:po co tutaj przyjechal? Polecam NWH Jobs.

Onna54
@Balladyna

Ja tez i polecam każdemu nawet rodzinie. Bardzo mili i solidni kordamatorzy I domki I pracę spoko. Pozdrawiam Inna

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NWH Jobs Poland Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik sektora ogrodniczego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zdzisław

Oni podobno zostali już zwolnieni przez biuro,Ale,Ale, Aleksandra,ja ja jaka łaaaadna???? pozdrawiam łebka

Blackformm

Brak kąpetencji Pana z nwh Jobs, brak jakich kolwiek kwalifikacji Szczerze nie polecam tego pseldo biura

Rumik

Brak kultury szacunku pijaństwo na domkach i nie można do rodziny co dzeli ich tyle km nie można rozmawiać na tel po za miejscem pracy tylko fakt że brak regulaminu na domkach każdy zadzi tam jak chce i kto chce piją itd libacje nie ma regulaminu ze nie wolno korzystać tel 21 wiek i nie możnaż rodzina rozmawiać co to za firma

Mala mi
@Rumik

A to wina firmy, że nie możesz przez telefon rozmawiać? ????????????

Jan

Czy idzie zarobić 5 tys na czysto miesięcznie?

Fick
@Jan

Nie

True
@Fick

To o uj z taką robotą jak głupie 5 tys nie idzie zarobić pewnie z 3 na czysto pfff lepiej w kraju to zarobić

Rumik
@True

Dojladnie i na domkach znana paczka nie jest nie można rozmawiac na tel zadzi nad domku kto chce tylko gdzie jest regulamin ze nie wolno rozmawiać po za pracą z rodziną na kamerce gdzie jest taki regulamin brak kultury na domkach (usunięte przez administratora) itd a kordynatorzy nie działają w tej sprawie niv a nic pijaństwo itd popieram za marne grosze i ludźmi tak pomiatać za grosze

Mala mi
@Rumik

Już po twojej pisowni i gramatyce widać, że to ludzie chyba z tobą na domku niezły problem mają ????????

Ann

NIE polecam tego biura traktują ludzi gorzej niż śmiecia, szczególnie ci polacy którzy tam są co to za koordynator który mieszka z ludźmi w jednym domku który sypia z każdą dziewczyną na domkach nie ma osoby która by o nich nie gadała jeżeli nie dasz to nic nie masz taką jest prawda.. Ni. Nie wiedzą na niczym się nie znają na domkach zimno w tym okresie zimowym, brud itd biuro zamknięte a ludzie kumulują się po 20 osób na domku jednych wysyłają na kwarantanne drugich nie więc o co tu chodzi? To nie jest to samo biuro co kiedyś naprawdę odradzam!!!

Róża
@Ann

Zgadzam się z tym jeszcze co brak regulaminu i nie wolno rozmawiać na kamerkach na domku i co lepsze nie ma regulaminu a każdy zadzi jak chce na domkach rodziny tęsknią a tu brak regulaminu ale koordynatorzy twierdzą że nie można to chore jest to nie dadzą regulaminu ze nie można rozmawiać na kamerce

Kulka

Brak opieki medycznej każą zjerzdzac do Polski i się leczyc a za co odciągają tyle kasy za podatki

Nel

W Holandi na domkach brak motywacji pijaństwo głośno po nocach ale jak ktoś chce rozmawiać z rodziną jest to problem dla wszystkich jakie prawo to zakazuje bo komuś przeszkadza jak to tak można rodziny są od siebie tyle km tysięcy i bronić rozmow jakieś ustalane są godziny do której można rozmawiać ale jak piją do rana na domkach I są wulgarni to jest oki nie powinno tak być nie powinno się zakazywać rozmow na tel czy na kamerkach

Bumm

Święte slowa nikt nie ma prawa zabraniać rozmów przez tel to nie jest auszwidz do tego robią co chcą sami sobie ustalają prawa tylko brak regulaminu

Riki

Zgadzam się z tym że nie ma nigdzie zakazu ze nie można dzwonić i rozmawiać na tel bo to czyjaś prywatna sprawa i nie powinni tak traktować ludzi w ten sposób prozę o prawo i regulamin ze nie wolno do rodziny czy znajomych dzwonić na ką.erke czy na telefon proszę dać na domkach nie ma takiego prawa nikt zabraniać tego że nie można rozmawiav

Ojfiec

Witam czy ktoś miałby wysłać skan karty zjazdowej ponieważ obecnie znajduje się na terenie Polski bardzo bym prosił ,pozdrawiam

Mariola

Przy czym jest teraz robota, i ile idzie zarobić na czysto oszczędzając?

Kasa

Ile mozna zarobic

Anonimowy
@Kasa

350-450

Kacper

Witam wszystkich chcących podjąć się pracy w NWH Jobs... Chciałbym tylko po krótce powiedzieć, że firma nie jest rzetelna co do wypłacania pieniędzy. Stwarzają mnóstwo problemów, w większości Polacy są wykorzystywani i rotacja jest ogromna.

Julia

Jest jakaś chętna dziewczyna z Łańcuta do wyjazdu?

Mario

Poszukuję dziewczyny z okolic Rzeszowa do wyjazdu do pracy w tej firmie

Czy rozmowa rekrutacyjna w NWH Jobs Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Fick

Jak ktis chce to umawia się w Kaliszu z Panią Agata i jest w języku angielskim.

Zostaw merytoryczną opinię o NWH Jobs Poland Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NWH Jobs Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NWH Jobs Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NWH Jobs Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 13 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NWH Jobs Poland Sp. z o.o.

NWH Jobs Poland Sp. z o.o.