Opinie o Top Group Sp. z o.o. w Szprotawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Top Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Top Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Group Sp. z o.o. w Szprotawa

Marzenka

Profesjonalnie, szybko i sprawnie. Konkretna, rzetelna obsługa i sprawdzone oferty. Korzystałam i jestem zadowolona. Polecam!

Mike
@Marzenka

Cześć, Marzenka! Mogę wiedzieć z jakiej oferty korzystasz? Pozdrawiam

Marzenka Nowy wpis
@Mike

Pakowanie papierosów w okolicach Berlina. Pracuje juz kilka miesiecy

Anna Nowy wpis
@Marzenka

Uprzejmie proszę o informację, co oznacza zapis Top Group w ogłoszeniu, że zarobki docelowo wynoszą 13,79 eur /h brutto? Co to oznacza? Na początek oferują jeszcze mniejszą stawkę?

Top group Nowy wpis
@Anna

Nasza firma nie jest agencja zatrudnienia, tylko pośrednikiem pracy, oznacza to ze my nie zatrudniamy Państwa lecz pracodawca niemiecki, który zgłosił zapotrzebowanie. Stawka ktora przedstawiliśmy jest docelowa, czyli po kilku tygodniach. Zaczyna sie od mniejszej dlatego ze w pierwszych tygodniach pracownicy zapewne sie wprawiają i są mniej wydajni produktywnie. Pozdrawiamy

Kali Nowy wpis

@Łukasz a jakie szkolenia są np. oferowane przez firmę? I wszystko jest przez nią refundowane?

Weryfikator

Trzy opinie z 15.09.2018, hmmm, proponowałbym bym je zweryfikować.

Bardzo dobra organizacja firmy, wszystko zgodnie z opisem pracy. Pozdrawiam i Polecam :)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Top Group Sp. z o.o. na stanowisko Pomocnik produkcji? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Serwisant rowerowy
Jarek

Praca zgodna ze specyfikacją. Pieniążki na koncie o czasie! Polecam pośrednika Top Group

Wszystko ok. Polecam

Maria

Jestem zadowolona. Polecam te firme :)

Łukasz

Możliwość i rozwojowe. Praca ciekawa i nie żmudna. Możliwość do szkoleń na koszt firmy. Wyplacalni pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Top Group Sp. z o.o. - Szprotawa

Top Group Sp. z o.o.