Consalnet Sp. z o. o.

Szprotawa

Opinie o Consalnet Sp. z o. o.

Caro

Całkiem niezłe te forum, fajnie się czegoś sensownego dowiedzieć, dla mnie jest okej tutaj, dziękuję

Borat

Ludzie czy potraficie czytać,forum na temat firmy Consalnet która zajmowała się handlem drzwiami a w chwili obecnej jest wiodącym producentem dekoracji ściennych w Polsce a nawet w europie, a wy gadacie o Konsalnecie firmie ochroniarskiej.

Pracowałem w tej firmie 3 lata to co tam się dzieje to jest kpina a zwłaszcza w oddziale w Poznaniu. Kierownicy,kadry nie znają się na swojej robocie tylko potrafią oszukiwać pracowników na pensji w ciągu lat mojej pracy ani razu nie potrafili obliczyć dobrze pensji. Dlatego sprawę kieruje do Sądu Pracy.

zumak

Consalnet jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm świadczących usługi ochroniarskie w Polsce. Co prawda praca dotyczy Szprotawy, ale chyba każdy się ze mną zgodzi, że gdzie nie spojrzeć to warunki wcale jakieś wyśmienite nie są i to nie jest tutaj kwestia dużego czy małego miasta tylko rynku i tego co ma do zaoferowania.

rubin

no rozumiem Twoje podejście @marek. Jednak należy zauważyć , że w Consalnecie jest to troszeczkę efekt domina. Bo ludzie gdy przychodzą na początku to nie chcą się jakoś wybijać po za utarte scheamty i nasiąkają tym co jest w Conslanecie. Potem sami kolejnym nowym przekazują te same wzorce i tak jakoś leci

mika

Pracuje tam kilka lat i jestem bardzo zadowolona. To juz chamstwo, żeby mowić, że komuś nie zaplacą. Chyba, ze kradł lub pił. Jasne czasem mam tez dość, ale ogolnie jest ok. A drzwi juz dawno nie sprzedają.I nie wywalili mnie, tylko daliinne zajęcie.

Bolo

Potwierdzam w całej rozciagłosci. Drzwi są made in CHINA. można je rozpruć otwieraczem do puszek !!! reklamacja spotyka się z odmową. Nie zwracają kosztów interwencji ślusarza w przypadku awaryjnego otwarcia "drzwi"

yez

czego się spodziewałeś za 700 zł ??Ceny prawdziwych drzwi zewnętrznych odpornych na warunki atmosferyczne zaczynają się od 2000 zł....

bob

Drzwi sa fatalne, łuszcza sie, rdzewieja i wypaczaja po niespełna roku uzytkowania. czesci niklowane schodza. Firma NIE reaguje na reklamacje. NIE POLECAM DRZWI TEJ FIRMY!!!!

lodz

Bardzo fajna jakosc drzwi, a tu ktos z uporem maniaka chyba probuje oczernic consalnet, zeby oslabic konkurencje. Najbardziej podpadaja teksty typu\" chinskie drzwi\' itd. A co w dzisiejszych czasach nie jest z Chin? Moje drzwi z consalnetu maja cztery lata,super wygladaja i nawet klamka sie nadal swieci.

NIEZALEŻNY

"Wsadziłem kij w mrowisko". Do tej strony mają dostęp WSZYSCY. Każdy tu dokonujący wpisu ma swoją opinię i myślę, że również odróżni prawdę od obłudy. A PRAWDA BOLI !!! Po co pisać nieprawdę, wystarczy zajrzeć do rejestru firm w Polsce. Niestety jeszcze prawo polskie w dziedzinie odpowiedzialności osobowej nie jest doskonałe.

elekt

Prawda wygląda tak , że każda firma ma założone jakieś swoje forum i na każdym z nich banda byłych pracowników , którzy zostali zwolnieni z różnych powodów np.( pijaństwo, nieróbstwo , debilizm itp) , którzy w ciągu kilku lat pracują w 20 różnych firmach i w każdej kończą identycznie , żyją jeszcze tylko dlatego ,że doją opiekę społeczną , caritas itp. instytucje ,A mając wiele wolnego żygają swoimi żalami czasu na tym podobnych forach. Żygajcie dalej nieroby , tyle wam zostało !!!!!!!!!

diablica 2

W związku z dodaną opinią na temat Firmy Consalnet uważam że mija się ona z prawdą, swego czasu miałam kontakt z ta firmą i z tego co wiem prezesem jest osoba fizyczna ale napewno nie fikcyjna, wiec proszę zwracać uwagę na to co sie pisze, a pracodawcą z tego co wiem może być prokurent tym bardziej jak ma prokurę samoistną w spólce zo.o. Niestety nie miałam aż tak bliskich kontaktów aby wypowiedszieć sie w temacie prowadzenia firmy przez prokurenta.

Zostaw opinię o Consalnet Sp. z o. o. - Szprotawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consalnet Sp. z o. o.