Opinie o Onnera Poland Sp. z o.o. w Palmiry

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Onnera Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Onnera Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Onnera Poland Sp. z o.o. w Palmiry

Monter74

Gaciowy kciuk nie chce dawać pracownikom tego co im się należy. Ciągle trzeba się denerwować i wyklucac o cokolwiek, a nawet (usunięte przez administratora) długopis trzeba mieć na wymianę. Ludziom nie chce dawać a sam niejednokrotnie widziałem jak wynosi wkrętaki czy nowe pary butów i każdy przymyka na to oko. Firma całkiem niezła, lider z maszyn obsraniec ale jest jak jest.

Uczciwa
@Monter74

Masz rację pan chociaż nie wiem czy zasługuje na słowo pan. Jest bardzo nie miły wobec osób z którymi pracuje nie chce wymieniać rękawiczek bo za mało są dziurawe odzieży która się szybko zużywa obuwia zatyczek do uszu chociaż się należą narzędzi którymi trzeba pracować itd. Czasami zamiast się prosić np. o długopis lepiej sobie kupić. Rzeczy które po prostu się należą. Niewiem z kąt w nim tyle chamstwa wulgaryzmów wobec innych ale kulturę to się wynosi z domu. A on jej nie posiada.

Monter74

Straszna kicha się tam robi. Zwalniają doświadczonych ludzi przyjmują świeżych co nic nie potrafią. Słabo płacą pod względem konkurencji. Ludzie stamtąd uciekają do lepszej pracy. Dziwne podejście do ludzi. Mają ludzi za (usunięte przez administratora) bez szacunku. Już nie mówię o gaciowym co (usunięte przez administratora) nic się nie zmienił. Pozdrawiam dobre że dali parę groszy podwyżki. Trzeba jakoś przetrwać.

Mery
@Ciapek

Masakra:( Serio jest az tak źle? Nie widzisz żadnych plusów pracy tutaj? Dziwi mnie, że żaden pracownik nie może awansowac na lepiej płatne stanowisko. A kierownicy i liderzy zostali jak przyjęci? To nie pracownicy, którzy awansowali?

Kasza ;) Nowy wpis

Pan Mariusz B…….cz zwany Gaciowym czy kapitanem Hakiem. Nigdy w życiu nie miałem możliwości poznania gorszego prostaka chama itd. Dziwić się że ludzie z tamtąd uciekają jak trzeba się o wszystko wykłócać od rękawiczek czy maseczkę dla szlifierza po ubranie robocze czy narzędzia. Lepiej chyba iść i kupić za swoje pieniądze co potrzebne do pracy niż się prosić o maseczkę pyłową która raczy wymienić raz na 2-3 dni. Nie wiem czy pracodawca i liderzy tego nie widzią czy udają że nie widzieą. A sam wielokrotnie widziałem jak Gaciowy kradnie co popadnie.

Gabryś Nowy wpis
@Kasza ;)

Do głowy by mi nie przyszło pytać, czy firma zapewnia narzędzia do pracy, czy środki ochrony indywidualnej. Planowałem raczej się dowiedzieć, kiedy bym tu miał umowę o pracę na czas nieokreślony. Bo taką formę zatrudnienia wymieniono, gdy szukano parę lat temu technika serwisu. Ale nie bardzo rozumiem, dlaczego nie upomniez się o to, co potrzebne do roboty u liderów właśnie? Nie są od tego, by pomagać?

lucek

Nie polecam pracy w onnera(usunięte przez administratora)i arogancja ze strony biura. Pracownik jest zwykłym (usunięte przez administratora) który nie ma nic do powiedzenia nawet jeśli ma jakiś pomysł. Problemów lepiej nie zgłaszać. Zapylenie na hali, gorąco, niektóym robi się słabo. Hiszpanie rządzą jak im pasuje.

Dusia
@lucek

Macie maseczki z filtrem, jeśli jest duże zapylenie? Jakie macie temperatury na tych halach, można brać do pracy swoje wiatraki?

Aga
@Dusia

Tak wymieniają spawaczom i szlifierkom raz na dwa dni. Temperatura latem dobrze ponad 30 st.

@Aga

Cześć, a jak z przestrzeganiem bhp przez firmę. Wszystko jest ok, czy woda jest dostepna na hali np.Chciałbym się tu zatrudnić jako spawacz właśnie, ale coś nie widzę ofert. Wiesz może, czy nie potrzeba tam do was dodatkowych rąk do roboty? Ponoć do podstawy wchodzi premia, podpowiesz mi ile kasy dodatkowej w takim razie może wlecieć. Pozdro

lucek Nowy wpis

Nie polecam pracy jako spawacz. Nie masz wyciągu spawalniczego, jest duże zapylenie i gorąco (obok Ciebie szlifują i polerują również bez wyciągów)...no ale pracować trzeba i widziałem gorsze zakłady. Oświetlenie za to masz świetne

@lucek

Ja też nie uświadczyłem pracy w dobrych zakładach, ale chyba w robotę spawacza wpisane są szkodliwe warunki niestety... możesz mi napisać jak płacą, pracownik z doświadczeniem może tu zarobić?

Palmiry to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Monter? Co powiecie o pracy w firmie Onnera Poland Sp. z o.o.?

Meta

(usunięte przez administratora) Praca sezonowa często zwalniają

pedro

Nie jest to dobra praca dla montera. Praca w bardzo nieergonomicznych pozycjach i przez to bardzo męcząca.

@pedro

Ja w sumie jestem przyzwyczajony do takie warunków, aż tak źle z tym w tej firmie? Może powiesz szerzej jak to wygląda? No i nie ukrywam, że chciałbym zarabiać więcej niż w obecnej firmie. Jakie są teraz stawki dla monterów i czy przewidywany jest też system premiowy?

Ala

A jaki maja być. Z tego co wiem to na montażu zostało kilku Polaków reszta to Ukraina. Stawka niewiele odbiega od najniższej krajowej plus jakaś śmieszna premia uznaniowa. Ponoć operatorzy mają trochę więcej bo też odchodzić zaczęli.

@Ala

No ale co, tak z 200 złotych więcej niż najniższa krajowa można zarobić? Jeśli chodzi o tę premię uznaniową, to napiszesz ile wynosi i za co można ją dostać?

Słuchajcie, jak duży jest zasięg działania technika serwisu? Macie jakieś regiony do obsłużenia awarii? Ciekawy jestem też, ile się zarabia w tym roku. Wyguglać da się tylko jakieś stanowisko asystenta (nie wiem czy biurowe), gdzie w zeszłym roku zarobki równały się aktualnej minimalnej krajowej :3

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Onnera Poland Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka działu kontroli jakości? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno

Uczciwa

stary

Pracuje kilka lat na maszynach.Robota w miarę lekka.Wystarczy robić swoje przychodzić nie kombinować i będziemy mieć spokój.Lider na maszynach wyróżnia swoich kolegów z wioski .Mimo tego polecam.,Udać że się nie widzi. Darmowy dojazd,3700 plus premia ,jak nieodwalisz czegos solidnie zawsze jest.

@stary

Za co dają premię?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Onnera Poland Sp. z o.o.?

lucek

Jeśli jesteś polakiem, to przeważa normalna umowa o pracę

@lucek

I na stałe umowę tez można dostac po jakimś czasie? Jak tak, to po jakim? Nie ma na umowie o pracę problemów z L4 czy też z urlopami? wszystko wg kodeksu?

lucek

Jasne że są problemy z L4 i urlopami. Jak za często chodzisz na L4, to w przypadku zwolnień wylatujesz jako pierwszy, a urlopy trzeba planować wcześniej a i tak nie masz pewności, że go dostaniesz, bo nieprzyjemny szeryf z za biurka decyduje, że skoro teraz jest dużo roboty to urlopy są wstrzymane. Z umowami raczej nikt się nie przyzna. Jak ktoś chce pracować to pracuje ,a jak się komuś nie pdoba to nie.

omnibus
@lucek

Praca jak każda inna. Są wady i zalety. Jak nie chodzisz na L4 i nie przeszkadza ci branie urlopów wtedy kiedy muszisz a nie wtedy kiedy chcesz to OK. Mogą wpaść i nadgodziny i nocki i weekendy ...i zarobisz. To firma hiszpańska i oni rzadzą. Idelanej pracy nie ma. W upały na hali jest nie do wytrzymania, z wentylatorami problem, z wodą na stanowiskach problem jeśli jest jedna butelka za dużo. Jak jesteś twardy to dasz radę

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Asystent / Asystentka można liczyć na 5300 PLN. Czy to prawda?

stary

Brak tam takiego stanowiska ,chyba że w biurze,lecz z asystenta nagle stajesz się pracownikiem.

Łucja
@stary

Asystent działu kontroli jakości istnieje, ale chyba musi z biura wychodzić, bo jak ma ocenić jakość produktów? Ale zastanawia mnie, co piszesz - jak asystent ma się stać pracownikiem? Każdy z umową jest pracownikiem, od momentu jej podpisania... Wytłumaczysz mi, o co chodzi?

lucek

Nie słyszałam o stanowsku asystenta. Moż egdzieś w biurze?

lucek

Nie ma czegoś takiego jak maseczki. Spawacze w większosci nie mają odciągów i muszą ten (usunięte przez administratora) wdychać. Gdy na zewnątrz budynku jest np 30stopni, to i na hali jest 30stopni ale na hali nie ma ruchu powietrza, a strój roboczy jest obowiązkowy

Dariusz
@Monter74

Czyli i zwalniają, i ludzie sami odchodzą? To zaraz nie będzie miał kto tam pracować. No ale dobra, co jest powodem tego, że sami zwalniają i to jeszcze doświadczonych pracowników? Tej podwyżki to ile dali i czy każdemu pracownikowi, czy tylko określonej grupie?

Otto
@Monter74

Masz racje słabo płacą 3700 brutto dlatego większość to Ukraina. Pan gaciowy się wozi ale wiadomo rodzina w biurze. Nie mówiąc o kierowniku czy liderach z pewnymi wyjątkami straszna dyktatura. Szkoda życia na tą pracę.

@Dariusz

Zwalniają bo jak ludzie ogarnięci z głową poszli po normalne pieniądze to nic nie dostali, popodpisywał im wypowiedzienia. Dlatego do tej firmy już nawet Ukraińcy nie chcą przyjeżdżać. Moje zdanie jest takie że jak tak dalej pójdzie to zdegradują tego Marude i pójdzie na gięcie. Ciężko się tam robi już nie mówiąc o pieniądzach na montażu.

Jerzy
@Monter74

Czyli nie o same wypłaty chodzi. Atmosfera też jest do bani? Otto wspomniał o dyktaturze. Trzeb wykonywać polecenia bez szemrania? Karzą zostawać też po godzinach?

Ciapek
@Otto

Paca za najniższa krajową brak perspektyw na podwyżki. Paliwo w górę ale dodatku na dojazdy od lat nie podnoszą. Wyzysk brak możliwości rozwoju jak przydzielą na stanowisko tak gnijesz bez możliwości przejścia na inne lżejsze czy lepiej płatne. Pan gaciowy porażka lepiej już swoje obuwie przynieść jak prosić się bo i tak nie da „pewnie wynosi i sprzedaje na swojej wsi” Kierownictwo i liderzy są chamowaci wobec pracowników szczególnie maszyn i Enek

Mery
@Ciapek

Łucja

Ów asystent działu kontroli jakości miał w każdym ogłoszeniu podane jasno widełki 4-4,5 tys. brutto. Moje pytanie jest, czy szykują się jeszcze jakieś nabory do działu kontroli jakości?

Uczciwy

Firma ogólnie ok. Praca nie jest ciężka gwarantują dojazd do pracy bądź dopłacają do dojazdów co jest na plus. Co mi się nie podoba to pan GACIOWY jest strasznie chamowaty w obec wszystkich pracowników łaskę robi by wymienić rękawiczki czy dać zatyczki do uszu. Nie wspomnę o ubraniu roboczym gdzie się szybko zużywa bo praca jest przy ostrej blasze mówił by sobie pocerować koszulkę bo wymienić może dopiero np. za tydzień bo w tedy będą 3 miesiące od poprzedniego wydania odzieży.

Julia
@Uczciwy

A skoro co ten kwartał wymieniają to chociaż dopłacać nie trzeba ani nic? To oni tego nie zauważają, że ludzie w takiej odzieży tam chodzą?

monter

covid zlapany w trakcie pracy, pracodawca uchyla sie sie od wyplaty pieniedzy za l4. Nie marnujcie czasu, w dniu podpisania umowy musialem przepracować dzien na czarno dopiero pod koniec dnia przyniesli mi do podpisania umowę a tak ponad 6h pracy bez umowy. Druga sprawa to bhp bez odbytego bhp nie powinno sie zaczynac pracy a ja czekałem na (usunięte przez administratora) bhp ponad tydzien od rozpoczecia pracy. Kierownictwo niemile tak samo pan wydający rzeczy pracownikom o najdrobniejsza rzecz trzeba sie wykłócać , wmawial mi ze nie potrzebuje sluchawek ochronnych mimo ze na kazdej scianie wisialy znaki. To samo z okularami ochronnymi wmawial mi ze juz je na pewno dostalem od niego i ze go (usunięte przez administratora) dopiero w 3 tygodniu pracy dostalem okulary ochronne a sluchawek tlumiacych dzwiek nigdy. Potem gdy wychodze na przerwe mimo ze w szatni panuje cisza nadal w uszach towarzyszy mi dźwięk maszyn. Firma nie wypłaciła mi pieniedzy za urlop oraz l4 za przebyty covid gdy do zarazenia doszlo podczas pracy. Szkoda zdrowia i nerwow lepiej poszukajcie uczciwej pracy.

Julia
@monter

No to bezczelne akurat, bo przy covidzie to według mnie nie są przelewki, widzieliście co się na świecie działo zresztą, a Ty wpływu na to nie masz czy złapiesz czy nie... Takie zachowanie można ewentualnie gdzieś po prostu zgłosić? Czy raczej niczego się tym i tak nie osiągnie?

Agata

Z tego co piszecie firma jest dobrze oceniana, a w dodatku kiedyś prowadzili dużo rekrutacji. Chciałabym się dowiedzieć, czy coś się zmieniło. Nadal mają dużo wolnych miejsc? Przyjmą każdego?

Wiktoria

@gruby a Polaków jest ile, mało?

Oooo
@Wiktoria

Więcej jak Polaków

Bezstronny
@Wiktoria

Jeżeli pracowników z UK jest więcej niż PL to chyba nie o tej firmie piszesz @gruby.Hindusi już dawno nie pracują było ich trzech. Nie wiem z kąd masz te informacje ale chyba nie jesteś pracownikiem Onnera Poland sp zoo. Pozdrawiam.

Gruby

Po 10 latach pracy 2800 brutto 40% pracowników to Ukraińcy Etjopejczycy i Hindusi. Strasznie Chamowaty dyrektor i liderzy szczególnie na dziale maszyn. Stanowczo odradzam

Da da
@Gruby

Masz rację pracowałem tam dwa lat. Lider twierdzi że wypłata brutto to na rękę i że to i tak za duże pieniądze jakie placą

Franek
@Gruby

(usunięte przez administratora) jak ci nie pasowała praca i zarobki to dlaczego się nie zwolnisz .Wychodzę z założenia że jak się praca nie podoba to zmieniam na lepszą a nie siedzę 10lat i narzekam.Wcale bym się nie zdziwił,jak byś był dalej pracownikiem tej firmy. Pozdrawiam.

Mały
@Gruby

Masz racje lider wyjątkowo chamowaty jeżeli nie włazisz mu w 4-litery bądź nie jesteś z jego wioski traktuje cię ja zero.

Reni

@Dobry Przesadziłeś z narzekaniem. Gdyby tak było to na forum znalazłoby się mnóstwo wpisów a jest ich bardzo mało.

Dobry

Firma jak firma robić trzeba jak w każdej ale człowieka mają za nic. Nie Masz prawa do urlopu tylko w tedy kiedy im się podoba. Bardziej szanują Ukraińców niż Polaków. Polakowi powiedzą jak się nie podoba to się zwolnij a za Ukraińcem skoczą w ogień. Chyba mają za nich jakieś profity. Dobrze że już tam nie pracuje.

Czy często w firmie Onnera Poland Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Życzliwy

Rekrutacja jest prowadzona cały czas tylko na produkcję.Szlifierzy /spawaczy i monterów od zaraz.Firma stara się pracowników z polski ale wiadomo jaki jest rynek pracy.

Agnieszka
@Życzliwy

Czy możesz napisać, w jaki sposób można złożyć swoją aplikację do firmy Onnera Poland? Wspomniałeś, że wciąż prowadzone są w niej rekrutacje, zatem jestem ciekawa jak wygląda cała procedura.

Kostek

Firma zbiera efekty swojej pracy i teraz jest dobrze oceniana na rynku, a pracuje się również dobrze!!

@Kostek

Potwierdzam,bardzo dużo się zmieniło w firmie i to na plus.zarobki nie są wygórowane ,ale adekwatne do danego stanowiska .Praca lekka ,druga i trzecia zmiana lajcik.Pracuję trzy lata.

Zostaw merytoryczną opinię o Onnera Poland Sp. z o.o. - Palmiry

• Jak się pracuje w Onnera Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Onnera Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Onnera Poland Sp. z o.o.?

Onnera Poland Sp. z o.o.
  • Warszawska 9