PS System Sp. z o.o.
counter
5 4 8 5 1
Marcin Nowy wpis
Klient

Przewody dobrze wykonane, solidne, na wiele lat. Kontakt wzorowy oraz szybka wysylka.

Rojek

Super jakosc w atrakcyjnej cenie. Jeżeli szukacie prostokatnych kanalow wentylacyjnych to u producenta zawsze kupicie najtaniej.

Wiktoria Nowy wpis
@Rojek

Dziękuję, że o tym informujesz. Jeśli niska cena idzie w parze z jakością to na pewno warto się zainteresować firmą. Czy stale współpracujesz z PS System czy był to jednorazowy zakup?

Kolin Nowy wpis
@Wiktoria

Wiktoria.Chcesz uzyskać jakiekolwiek informacje zapraszam do kontaktu ???? Biuro@pssystem. net

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
@Kolin

Witam. Moje pytanie dotyczy zatrudnienia w firmie PSSYSTEM. Są aktualnie przyjęcia do pracy w Państwa firmie?

Teddy
Klient

Naprawdę solidny producent przewodów wentylacyjnych, kształtek oraz profili. Bardzo krótkie terminy i dobry kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny.

Nick
 Rekomendacja
@Teddy

O tak. Jeden z nielicznych, który jakość przedkłada na ilość. Wykonanie pierwsza klasa i dobra cena.

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie PS System Sp. z o.o. w mieście Dobrzyniec, bo jeszcze nie ma żadnej opinii i nie wiadomo jak wygląda zatrudnienie u nich.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o PS System Sp. z o.o. - Dobrzyniec

PS System Sp. z o.o.