Opinie o Szewczyk Szkło Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Szewczyk Szkło Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szewczyk Szkło Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szewczyk Szkło Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Jak wygląda sprawa bhp i bezpieczeństwa pracowników? Firma daje odzież roboczą i ochronną? Pytam w kontekście pracy i to na stanowisku doradcy handlowo technicznym. W sieci widziałem ofertę pracy. No i ciekawi mnie, czy zapewniają taką odzież, a jak tak, to też firma zapewnia pranie, czy pracownik sam pierze i ma inny komplet na zmianę?

El-Druk Nowy wpis

Od 01.03.2023r nie zapłacona faktura na śmieszną kwotę 268,63zł Oczywiście proszę unikać firmy Szewczyk Szkło

Angela Nowy wpis

Wiele lat temu szukali tutaj pomocnika szklarza. Wiecie czy aktualnie zatrudniają pomocników? Czy istnieje szansa na przyuczenie do zawodu i po jakimś czasie objęcie samodzielnego stanowiska?

Arkadiusz Tobiasz Nowy wpis

Nie Polecam Firmy Szewczyk Szkło po wpłacie zaliczki 12 300 zł w Lipcu 2022 Była deklaracja montażu dachu szklanego do dwóch tygodni potem Pan Kamil wyznaczał kilkanaście terminów wykonania montażu. Kilkakrotnie zwrot zaliczki ale do dnia dzisiejszego nie zwrócił Pieniędzy. Sprawa trafiła do organów ścigania. Przestrzegam przed tą firmą!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Szewczyk Szkło Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Agata

Widzę, że są tutaj dwa ogłoszenia o pracę -Może już ktoś wysyłał aplikacje? Może ktoś już był na rozmowie i opowie jak przebiega ta rekrutacja, o co pytają?

Janusz

Jakość wykonania oraz montaż uważam że na bardzo niskim poziomie ponad to okres oczekiwania o wiele dłuższy niż ustalony nie polecam

Agata
@Janusz

Ile za długo czekałeś?

Małgorzata

WERSJA OPUBLIKOWANA Totalny brak profesionalizmu, unikanie odpowiedzialności przez firmę Szewczyk Szkło. Przechodząc do rzeczy, opiszę poniżej naszą sytuację. Firma Szewczyk Szkło podjęła się wykonania balustrady ze stali nierdzewnej w marcu 2021 roku. Po zapłaceniu zaliczki, w wysokości 50%, nagle kontakt był bardzo utrudniony, telefony nie były odbierane, a jeżeli już, to pytania Klienta były zbywane. W czerwcu balustrada dotarła, ale niezgodna z projektem - nie została przez nas przyjęta. W konsekwencji, prowadzenie naszego zlecenia zostało przejęte przez innego pracownika - nota bene i on został odsunięty od kontaktów z Klientami. W punktach, chronologicznie wypiszę kto zajmował się naszym zamówieniem : 1. Człowiek, od kontaktów z Klientami 2. Osoba zajmująca się projektami w CAD 3. Ponownie osoba z pkt. 1 4. Nowo zatrudniona pani 5. Właściciel, od września, aż do teraz. Właściciel firmy zobowiązał się, że osobiście dopilnuje realizacji zamówienia, jednak pod warunkiem, że pokryjemy różnicę kosztów materiałowych, jakie miały miejsce w ostatnich miesiącach (o tym warunku otrzymania balustrady, właściciel poinformował we wrześniu, jednocześnie nie przyjmował do wiadomości, że wszelkie opóźnienia są po stronie firmy Szewczyk Szkło i to z ich winy nastąpiła cała ta sytuacja). Mimo, że na f-rze zaliczkowej była napisana ostateczna kwota, zgodziliśmy się na dopłatę. Tu znowu mała dygresja, właściciel w takiej sprawie jaką była nieuzasadniona dopłata, kontaktował się z nami, przez swojego prawnika! My zmęczeni oraz biorąc pod uwagę poniesienie ew. większych kosztów, na które naraziła nas firma Szewczyk Szkło, zdecydowaliśmy się na kompromis i dopłaciliśmy ustaloną kwotę. W końcu, PO OŚMIU MIESIĄCACH oczekiwania, nerwów, 01 października otrzymaliśmy zamówiony towar!!!, ale niestety balustrada została wyprodukowana za długa i za szeroka!!! Po poinformowaniu o źle wykonanej balustradzie, firma Szewczyk Szkło, prezes, a zarazem właściciel firmy, zwodził nas przez dwa miesiące, że swój błąd naprawi. Nic takiego nie nastąpiło!!!Poza tym, obiecywał, że szuka transportu, ludzi do wykonania nowej balustrady, a pod koniec już nie odbierał telefonów! Obecnie sprawę powierzyliśmy profesionaliście w zakresie prawa budowlanego, tj. prawnikowi. Nadal firma Szewczyk Szkło nie podjęła prób rozmów z naszym reprezentantem.... O dalszych perturbacjach z tą... firmą, chętnie będę informować, aby potencjalnych Klientów ustrzec przed wątpliwą przyjemnością bycia traktowanym jako źródło problemów, i jednocześnie worka z pieniędzmi, które wg firmy Szewczyk Szkło należą im się, nie zależnie od tego, w jaki sposób została wykonana usługa! ZEDYDOWANIE ODRADZAM KONTAKT Z TĄ FIRMĄ ORAZ ZASTANOWIENIE SIĘ KILKUKROTNIE, CZY EWENTUALNA NIEPEWNOŚĆ, BRAK PROFESJONALIZMU ZE STRONY FIRMY SZEWCZYK SZKŁO, TO JEST TO CZEGO PAŃSTWO OCZEKUJECIE.

Jakość montażu przez firmę Szewczyk Szkło ł o zostaje wiele do życzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Szewczyk Szkło Sp. z o.o. - Nowy Sącz

Szewczyk Szkło Sp. z o.o.
  • Kolejowa 17
    33-300 Nowy Sącz

Szewczyk Szkło Sp. z o.o.