Opinie o Route4U Sp. z o.o. sp. k. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Route4U Sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Route4U Sp. z o.o. sp. k. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Route4U Sp. z o.o. sp. k. w Kraków

AGATRANS Nowy wpis

brak zapłaty za Usługe, NIEPOLECAM,

Mycko

Fajna atmosfera, sporo zleceń, logiczne kursy i całkiem niezłe warunki finansowe. Jak tu nie polecić? :) Oczywiście polecam.

Zuzanna
@Mycko

To naprawdę świetnie, że polecasz pracę w Route4U. Wspominasz o kursach, dużej ilości zleceń i dobrych warunkach finansowych. A możesz napisać coś więcej o tych kursach? Na czym one polegają?

@Zuzanna

Pracownicy korzystają z dodatkowych szkoleń, kursów branżowych i studiów podyplomowych.

AABB Nowy wpis
@Mycko

Z tego co kojarzę to firma nie ma swoich samochodów więc nie wiem o co chodzi z tym komentarzem...

Nowy wpis

@AABB

Falszywe opinie, internetowy hejt, przyglupie ironiczne komentarze , drogie trole konkurencji dla Was specjalnie rezerwujemy jeden z naszych pojazdow KR8JT34…co dokladnie chcielibyscie przewiezc i na kiedy potrzeba?

Olga Nowy wpis

Kierowcy, hmm, podobnie piszecie i z Was drajwerzy z wyższym wykształceniem (ta polszczyzna jak z książki) :D Człowiek szuka tutaj faktów, czy mąż dobrze zrobi składając papiery, a po przyczytaniu to nie wiadomo co myśleć :)

Alicja

Spedytor wzial zlecenie i kontakt sie urwal,nie przeslala numerow auta, od kilku dni nie mozemy sie z firma skontaktowac ani mailiowo ani dzwoniac na ktorykolwiek z podanych numerow. Wyglada mi to na firme widmo.

Aplikowałeś do firmy Route4U Sp. z o.o. sp. k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Poproszę o jakąś autentyczną wypowiedź pracownika na temat aktualnych warunków pracy? W miarę chęci i możliwości konkretną. Jakie zarobki wchodzą w grę, jaki rodzaj umowy. Jak z przestrzeganiem godzin pracy i jakością aut? Cokolwiek, co istotne z punktu widzenia osoby, która przed złożeniem CV chcę wiedzieć, czy warto?

Włodarzczyk

Jeźdżę dla Route już długi czas. Trasy konstruowane są całkiem sensownie z mojego punktu widzenia. Właściwie nie miałem nigdy pustego przewozu powrotnego. Ewentualnie było tak, ze od miejsca docelowego, do nowego klienta musiałem kawałek podjechać. Ale to dla mnie logiczne. Do tego płatności całkiem fajne i zawsze w terminie.

Bartek

Nie wiem jak wyglada praca w samej firmie, ale współpraca z tą firmą to TRAGEDIA! ODRADZAM i PRZESTRZEGAM. Mialem kilka podejść i za kazdym razem byly problemy z ładunkami. Radze uważać..

@Bartek

Panie Bartku, bardzo żałujemy, że spotkały Pana jakiekolwiek nieprzyjemności. Nie sposób się jednak odnieść konkretnie do Pana wpisu nie znając nazwy firmy czy numeru zlecenia. W związku z tym uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem 881705705 lub o przesłanie reklamacji ze wskazaniem numeru zlecenia i krótkim opisem zdarzenia pod adres office@route4u.eu.

Wiatkowski

Jeżdżę jako kierowca dla Route4U. Sporo tras, więc nie ma postojów. Do tego dość logiczne to pomyślane, bo też jest mało przejazdów z punktu do punktu bez towaru. To sie każdemu kierowcy podoba. Co do płatności, to wszystko rozliczane w terminie.

JOANNA

WSPÓŁPRACA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Stybulkowski

Wysyłamy towary na całą europę. Partnerska współpraca z Route4U to doskonałe rozwiązanie dla właściwie każdej firmy. Warunki bardzo fajne, dostawy terminowe. Wszystko zgodnie z zamówieniem.

Bednarski

Na brak pracy nie można narzekać. Jest spory wybór i całkiem ciekawe trasy. Wszystko fajnie zorganizowane i jedna trasa łączy się w kolejną, także nie ma jakiś pustych przejazdów. Dla mnie takie rozwiązanie jest idealne.

Dzięciołowski

Doskonałe warunki współpracy. Jako kierowca na swoim jestem bardzo zadowolony. Fajna stawka, dobre warunki. Sama przyjemność. I są zlecenia, więc nie stoi się na placu niepotrzebnie. Kursy po całej Europie i zawsze dobrze zaplanowane. Prawie brak pustych przejazdów.

Cezary

Bardzo zmieniła się praca w firmie od momentu wybuchu pandemii?

Kamila

Czy wiadomo jak wygląda atmosfera i praca w dziale księgowości?

ewlik

polecam . Płatność szybko wszystko super

Berg trans

Praca z takimi ludźmi to czysta przyjemność! Wszystko na najwyższym poziomie a płatność przed terminem!

MIKOS

POLECAM WSPÓŁPRACE. SUPER PŁATNIK.PŁATNOSC PRZED TERMINEM

Zostaw merytoryczną opinię o Route4U Sp. z o.o. sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w Route4U Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Route4U Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Route4U Sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Route4U Sp. z o.o. sp. k.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.

Route4U Sp. z o.o. sp. k.