Opinie o Ava Security A3 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ava Security A3 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ava Security A3 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ava Security A3 Sp. z o.o. w Warszawa

Harry Lepper Nowy wpis

Przecież to jest byłe City security. Zobaczcie sobie w internecie że mają tego samego prezesa.

@Harry Lepper

Mam pewne info - firma nie ma nic wspólnego z CITY Security kolejnym tworem PHO oraz AVA Security A3. To zupełnie inna firma i z tego co mówił kumpel rzetelna i wypłacalna.

sraty-taty

obecna Ava to byłe City -Security z Wybrzeża Gdyńskiego 2 z tym samym zarządem .....zatem trzymać się z dala od firmy na kilometr!!!!

@sraty-taty

Niestety brak czytania ze zrozumieniem. Ava security to nie ava 3 . To 2 różne firmy. Ale jeśli ludzie czytają pobieżnie bez wnikania w szczegóły to tak tworzą się oszczerstwa

Jodek
@Grzegorz

Dokładnie !!!! czytaj ze zrozumieniem. AVA Security z Wybrzeża Gdyńskiego to całkiem inna firma niż AVA Security z Laurowej 39. To dwie różne firmy.

Twardy
@Jodek

Firmy może inne, ale właściciele ci sami.

@Jodek

Ava Security z ulicy Krzyżówki a nie z Laurowej No ale mądrale wiedzą lepiej

@Twardy

Właściciele inni. Nie znasz, nie pisz

@sraty-taty

Zmieniają nazwy bo city to (usunięte przez administratora) dna.Cwaniaczki pozakładali ochrony i myślą że są panami świata.w pantoflach białe skarpetki a z nich słoma wystaje.

@Grzegorz

Dokładnie tak - AVA Security to nie AVA Security A3 - to dwie inne firmy

Karol Nowy wpis

Mój kumpel pracuje w AVA Security na Krzyzówki w Warszawie. Chłop jest naprawdę zadowolony wszystko na czas i $ się zgadza. Z racji na to, że i ja pracowałem lata w ochronie wypytałem, go czy firma ma cokolwiek wspólnego z CIty Security czy tworem PHO. Podkreślił, że firma mieszcząca się pod powyższym adresem nie ma nic wspólnego z City i PHO, a legendy głoszą jak w tych firmach było... Jest konkretnie i uczciwie. Aż sam się zastanowiłem nad pracą u nich.... Znalazłem ich stronę internetową warto zajrzeć. https://avasecurity.pl/ pozdro

Devil.

Na jaką stawkę można liczyć od 2023 roku?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ava Security A3 Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

A to przypadkiem nie citi security? Jak tak to zaraz ogłoszą upadłość i znów problem będzie z kasą

Darek

AVA? Nie polecam. nie czytają umów które dają Ci do podpisania.

Rafał

To jak to w końcu jest z tą firmą? Jest godna polecenia czy właściciele zmieniają tylko nazwę i lokalizacje aby uciec od poprzednich problemów ?

Witam pracuje w AVA ponad rok wypłata jest zawsze na czas a nawet wcześniej. Polecam dobre warunki.

A ta kobieta co przyjmuje to blondynka niska ?

A.Wójcik
@Paweł

tak to Pani Edyta ,koordynatorka wszystkich obiektów w Wawie.

czarna wdowa
@A.Wójcik

Jak sie,nazywa Edyta

Teodor

A ja uważam, że jeśli ktoś dobrze robi to mu zlecono tpo nie będzie miał powodu do narzekania bo firma jest ok choć pewnie nie idealna.

@Teodor

Co to znaczy dobrze robi. Myslisz że oni patrza jak kto robi w (usunięte przez administratora) to maja byle im sie chajc zgadzał

Grzegorz

I to właśnie piszą nieroby, ktore myślą że zarobią za to że sie urodzili

Kuba

Pracowałem przez blisko rok. Plusy wypłata zawsze na czas, w grudniu nawet 4 dni wcześniej miałem. Kontakt z koordynatorem dobry. Warunki pracy Ok. Przez rok nie dostałem ani jednej kary finansowej. Jak się pracuje tak oceniają. Gdy potrzebowałem wolnego to było trzeba dogadywać się z kolegami z obiektu. Trochę to uciążliwe na małych obiektach. Ogólnie jestem zadowolony z współpracy. Rezygnacja była spowodowana wyprowadzka do innego miasta.

Michaju

Płacą nie na czas ucinaja z pensji czekają aż pracownik zapomni o tych niedoplatach i przycinaja z miesiąca na miesiąc, nie miła atmosfera, ostatnio zwolnilo się 3 pracowników

Piotrek
@Michaju

Dzieki za info wlasnie miałem tam jść

BARMAN 27
@Michaju

A kto był twoim kierownikiem facet czy kobieta jak kobieta to jak miała na imię

Zostaw merytoryczną opinię o Ava Security A3 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ava Security A3 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ava Security A3 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ava Security A3 Sp. z o.o.?

Ava Security A3 Sp. z o.o.
  • Wybrzeże Gdyńskie 2
    01-531 Warszawa

Ava Security A3 Sp. z o.o.