Opinie o Wapa System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wapa System Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wapa System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wapa System Sp. z o.o. w Warszawa

Co to za bzdury ... To zapewne "" SUPER PRACOWNICY" trzy dni pracy i tydzień wolnego albo przychodzę jak chcę....... powody są oczywiste.Pracuję w tej firmię kilka miesięcy--- słyszałam bądź widziałam co poniektórych...W innej firmie dostalibyście kopa w ........nikt by Was nie trzymał. A tu co ..czy się stoi czy się leży to mi się należy .Jak się traci dobrą kasę to boli co? Teraz trzeba ciężko pracować ...A co do PiPu to owszem jest dla pracowników ale również dla Pracodawcy - informacja dla tych co pobierają zasiłki z MOPSu i pracują w firmach na czarno nie rozliczając się z tych pieniędzy z Urzędem Skarbowym tu będzie bolało........ Pozdrawiam obecny,zadowolony.spełniony pracownik Wapa.. A co do atmosfery jest SUPER Monika

@Monika

Oj kochana chyba przesadzilas. Ja pracowalam 25 dni bez wolnego i glupiego dzieku je uslyszalam. Szanujmy sie jak bracia.... Ale widze ze wie Pani Monika cos o waleniu w h... pracodawce i udawanie ze cos sie robi. PIP swoja droga a sąd swoja. Prosze zakupic kodeks pracy bo cienka jest pani w tych sprawach. od 1tys do 30 tys. A to tylko jeden z wielu paragrafów cos. BHP. itp. Na Pani Moniki wyplate nie starczy i co.... Nic. Pozdrawiam

@Miła

Beata czytasz..... chyba coś przeoczyłam. Oprócz kodeksu pracy jest kodeks cywilny i karny. Praca na czarno i kasa na lewo Rozliczyła się Pani z tych pieniędzy? Firma zapłaci karę tak jak Pani tu piszę lub dostanie upomnienie A jak dziala to w drugą stronę? Proszę zakupić owe kodeksy

@Gonia

Czytam (usunięte przez administratora).Znalazły sobie dobry sposób na życie. Zatrudnić się na chwilę bez umowy. A potem do PIP-u Tu dziewczyny piszą o tych Super Pracownikach. Czytałaś..

Już ja bym je przeciągnęła. Pamiętasz Karolinkę ? ten sam poziom

P.Moniko Co tam u Was ? Czekam na info Pozdrawiam

@Gonia

Pociągnąć możesz co innego.

@Beata

Umowy to wy nie dajecie. Tylko obiecuję ie że będzie. Więc... Brak słów. (usunięte przez administratora)

@Mila

ZACZNIJ OD SIEBIE - Kogo nazywasz (usunięte przez administratora) Jak Ci jej nie dali po tygodniu robi się nara..A pracowałaś.Czyli co ?odpowiadała Ci praca bez umowy bo tak z pewnością wyglądała twoja rozmowa przed przystąpieniem do pracy -.więc po co te bzdury piszesz?

@Monika

Firma super. Pomagają w problemach. A że wielu jest frustratów i udają że pracują to później mają roszczenia bo chcą pieniedzy.(usunięte przez administratora)

Magda
@Monika

Firma pomocna nigdy nie było problemu. Pensja na czas. Umowa normalnie.

@Miła

Kobieto SAMA PRZESADZASZ. JEST TYLE FIRM SPRZĄTAJĄCYCH ZATRUDNIJ SIE DO KORPORACJI BO MASZ NIEWYPOŻONY OZÓR, A TAM TAKICH PITRZEBUJĄ

Joseph
@Gonia

Znam zarzad i są wporządku

Grześ

Dramatyczna osoba

Miły pan
@Gonia

Wszystkie dokumety są w porządku. Pani się mili

Ty zapłacisz kare

Hiii

@Joseph

Witam Rozumiem mieliście pecha zatrudniając coś takiego.Przyjdzie czas i na nich.Nasza firma też przez taki element miała problem" może duże słowo ale wszystko OK- teraz co poniektóre "damy" płacą i płaczą.Kto mieczem wojuje...... Pozdrawiam:)

Lukasz
@Monika

Zgadzam sie w zupelnosci z toba Monika. Jestem w szoku ze teraz pracownik w tych czasach on by chcial ustalac co bedzie robil w jaki sposob i na ktora godzine przychodzil! Szok! Najchetniej przelozonego by rozliczali. Wydajesz polecenie a pracownik sie pyta a TY co bedziesz robil w tym czasie,odpowiedz jest oczywista Nadzorowal jak wykonujesz swoje obowiazki!!!!

@Ty zapłacisz kare

Jak ściemiasz

@Ty zapłacisz kare

Udajesz

@Lukasz

Mamy rację

Daria Nowy wpis
@Monika

Rodzinna Firma. Pomagają. Nikt nikogo nie obwinia. Działają w zespole. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego

Dorota Nowy wpis

Fajna Firma. Ludzkie podejście. Nie kłamią i kto uczciwie pracuje to zarobi

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Wapa System Sp. z o.o.?

Miła

Jest Milo ale pieniedzy i umowy brak :)

Tak
@Miła

Ma Pani rację, a z us rozlicza nas pracodawca, zasiłki z mops?????? Niby kto to pobiera, pomyłeczka chyba jakaś- wszyscy , którym ten pracodawca nie wypłacił - serio, zgłaszajcie do PIP przez internetowy formularz e-skargi, to działa.

Miły pan

SUPER. MOŻNA SZCZERZE POROZMAWIAĆ I DOSTOSYWUJĄ PRACĘ DO POTRZEB PRACOWNIKA

Grześ

Atmosfera ok gdy jesteś na poziomie i masz kulturę. Daleko można zajść

@Miła

własnie,po co zakładać firmę i oszukiwać ludzi dzisiaj wypłata jutro a może pojutrze

Gosia Nowy wpis

Ok

Magda

Zatrudnienie ok. Pensja na czas. Są bardzo wyrozumiali i szukają rozwiązań

Łysy Nowy wpis
@Magda

Nie ma problemu

Jaki dress code obowiązuje w Wapa System Sp. z o.o.?

Firmowy. Cotton. Extra

Drop

Mega. Żałuję że zrezygnowałem

Aplikowałeś do firmy Wapa System Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Beata

A JA ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH PEŁNYCH WIARY I NADZIEJI ŚWIĄT WIELKANOCNCH???????????? UWAŻAJCIE NA SIEBIE I BLISKICH

@Beata

Hallo dziewczyny co tam u Was Rozumiem wakacje - urlopy Ale od czasu do czasu zajrzyjcie tutaj Jak tam super pracownice :)

Lukasz
@Monika

Pracownice! Co jedna to lepsza! Jak nie przypilnujesz to taki pracownik co robi z 10 lat wie jak w(usunięte przez administratora) Walic!!!! i to robi. Starzy wyjadacze starego chleba!!

ktoś

Proszę nie grozić byłym pracownikom. Każdy kto pracował lub nadal pracuje- ma prawo do wypłaty TERMINOWEGO wynagrodzenia, po prostu wypłacajcie ludziom na czas. Jak 15sty to 15sty, a nie po 20stym i do tego zero informacji.

@ktoś

Wszystkie umowy są do 21 każdego miesiaca. "Były lub obecny pracowniku" - proszę czytać jakie dokumety podpisujesz. Ostatni raz wzywam do zachowania prawdy. A jeśli nadal zobaczę wpis jakikolwiek z tego IP, spotkamy się w sądzie.

@ktoś

Brawo jestem tego samego zdania a u nich jest dziś a moze jutro albo wcale

ADMIN

Człowieku, lecz się na główkę. Ja to zgłoszę osobiście do US I MOPS bo po upadku konsumenckim gdzie po wyudzeniu kredytów niech chcesz urególować zadłużenia żeby żadna firma Ciebie nie zatrudniała. Państwo to MY WSZYSCY. A Tacy jak ty powinni być zamknięci w Tworkch albo na białołece

@ADMIN

Ludzie czym się przejmujecie Jeżeli jest to ta Pani P czytam różne opinnie różnych firm to taką samą mamy u siebie w firmie- ale numer !!! to na pewno ona wiem to.......gdzie by nie pracowała tam wszystkim robi koło pióra - nie chce umowy A potem straszy Pip i innymi urzędami....Ale numer....Cześc P.. Patrycjo

ależ bardzo proszę
@ADMIN

Powodzenia i przestań tu obrzucać wyzwiskami. PIP to wam wystawi karę na sporą kwotę za niewypłacone pensje, więc sobie ryzykuj- skoro juz sobie tak pozwalacie. Nie znacie dobrze przepisów.

PRAWDA

PRAWDA

Teresa
@PRAWDA

Niezbyt rozumiem, do czego konkretnie odnosi się Twój komentarz. Szukam bardziej szczegółowych opinii o pracy w Wapa System. W jakim systemie się tam pracuje?

Trzeba z nimi jechać!!!

Witam bardzo prosze o jakis kontakt do Siebie. Trzeba cos z ta Firma zrobic bo w H.. ciecie tez zajecie ale bez przesady. Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Tez mamy zamiar zlozyc skarge do PIP. No i w grupie sila. Prosze o kontakt kewba@tlen.pl.

Na mailu
@Trzeba z nimi jechać!!!

Jak w temacie, proszę sprawdzić.

Ona1234
@Trzeba z nimi jechać!!!

Zgadzam się z Tobą, siła jest w nas(a jest nas wiele oszukanych) najważniejsze by walczyć o swoje ????, odzyskamy swoje zarobione pieniądze wraz z odsetkami, a jeśli chodzi o firmę Wapa system to karma do nich WRÓCI, póki co niechaj się cieszą póki mogą, wygrana jest nasza????????✌️ Pozdrawiam

@Teresa

W zadnym. Nie masz umowy nie ma systemu. Przychodzisz jak chca. A jak nie to maja wywalone trampki po czym Mowia ze porzuciłeś prace. gdzie umowy brak.... WIEC. (usunięte przez administratora) Nie radze zatrudniac sie tam...

Teresa
@Miła

Z tego co napisałaś wynika, że w Wapa System pracuje się bez żadnej umowy, a tak nie powinno być. Wyjaśnij, jeśli możesz, czy rzeczywiście tak jest. A może zamiast umowy o pracę jest umowa zlecenie?

Asia
@Teresa

Nie ma żadnej umowy, proponują ci na 200zl że niby tyle zarabiasz w miesiącu a jak co do czego dochodzi.. To po 1. 2 miesiącach próśb i tak jej nie ma (usunięte przez administratora) nic więcej. A pani B. To największy (usunięte przez administratora) jaki tam może być

@Gonia

Co? boli koleżanki -teraz trzeba za..........A tak - nie zrobiło się dzisiaj to zrobi się jutro, a i godzinki można było sobie dopisać i nie przyjść do pracy przez tydzień albo jak się chce, Aż ktoś się do (usunięte przez administratora) dobrał .Pracujemy na tym obiekcie i wiemy jak wyglądała wasza praca Panie .Przedstawcie się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem - tyle macie do powiedzenia i wciąż straszycie.Podajcie prawdziwy powód tym wszystkim co tu są i czytają.Bo My akurat go znamy .Co do umów to je Mamy nikt nie robił nam łaski ,pieniądze też są na czas.Pozdrawiamy Ania i Monika .Gosiu pozdrawiamy widzę że i P..Beatka też się dołączyła.Jesteśmy w kontakcie.a FIRMA i LUDZIE którzy ją tworzą są SUPER.POZDRAWIAMY

Hania
@Ania

Pieniądze na czas? Umowa? Hahaha

@Hania

Nie widzę tu nic śmiesznego Przyjmując się do pracy uzgodniłaś warunki na jakich zasadach zostajesz przyjęta do pracy czyli umową, godziny, wynagrodzenie...Pasuje lub nie A Może wtedy nie chciałaś umowy tylko teraz zapomniałaś. U Was tylko brak umowy lub nie płacą - jest może jakiś inny powód?

Hania
@Gonia

Chciałam umowę odrazu, a nie dostałam ani pieniądz ani umowy tyle. Wtemacie

@Hania

To co ? po tygodniu dwóch ,,miesiącu ,dwóch itd.pracowałaś,brałaś kasę i co ??nie przeszkadzało Ci to, ze nie masz umowy. ŚCIEMA !!!!!

@Asia

Tak istnieją takie umowy w większości firm. Korzystają z nich takie osoby jak TY( czyli Nul....) Kolejna z Komornikiem - 1 czy kilku !!!!!!! Chcesz nam tu wcisnąć Ciemnotę To po co siedziałaś tam dwa miesiące?! i dwa miesiące pracowałaś charytatywnie? Hihi. Weź się kobieto za uczciwą robotę

@Trzeba z nimi jechać!!!

zgadzam się z twoją opinią kupa niewypłacalnego dziadostwa i jeszcze straszą ludzi

Jakie są warunki zatrudnienia w Wapa System Sp. z o.o.?

Jola

Niestety umowy nikt nie dostaje

Mila

Jeśli chcesz pracować za free. To wszystko inne jest ok. Chociaż najfajniejsze osoby już odeszły.

Mariusz
@Mila

Masz na myśli pracę bez wypłaty, czy pensja jest niewysoka i dlatego piszesz w ten sposób? Dodaj więcej informacji na temat poziomu wynagrodzenia, bo to najważniejszy aspekt zatrudnienia i osoby szukające pracy chętnie przeczytają jak realnie to wygląda.

@Jola

CIEKAWE p."" JOLU" Pracuje dość długo w tej firmię na Umowie Nie słyszałam aby tu pracowała p.JOLA" Zamiast pisać te bzdury to niech kolezanka napiszę dlaczego nie dostała ( może nie chciała ) umowy........ 1.komornik 2. wykazane zarobki-państwo zabiera zasiłek i inne tam świadczenia...Tak było... Zacząć trzeba od SIEBIE POZDRAWIAM. A FIRMA i Ludzie tam pracujacy są SUUUPER

@Mila

O sobie mówisz ......buuu. ha ha Właśnie najfajniejsze osoby zostały i fajne się zatrudniły .Co ? -żal ? .Jak się przychodziło do pracy tak jak się chciało to i kasy mało..Żałosna jesteś ....

SUUUPER I POLECAM

Gonia Witam u nas. wszystko OK Odezwiemy się za niedługo :) Pozdrawiam

Moni, Jesteś obiektywna - SUPER TAK TRZYMAJ

@Jacek

Dzięki:) Miałam ""przyjemność"" widzieć te osoby jednym słowem (usunięte przez administratora).JAK dobrze że ich już tu nie ma... Pracuję dalej w Wapie- wciągnęłam do pracy koleżanki. Jest SUPER.... A tym Panią przydałby się mały wstrząs....I-życzę im tego....

Co tam u Was:)

@Gonia

:) Dopadły nas zarazki Pomór jednym słowem . A co u Was?

@Monika

Zdrowych pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku i

@Beata

Dzięki Ja też życzę Tobie i wszystkim ...no może nie wszystkim( ...........) Zdrowych , radosnych Świąt ???? I Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Dla Ciebie i wszystkich osób z Twojej firmy Trzymajcie się cieplutko - powodzenia w grupie siła ...;)

brak wypłaty

Kiedy wypłata za sierpień, firmo? Ktoś odpowie jakoś sensownie, co znowu przeszkodziło tej firmie w dotrzymaniu terminu wypłaty, bo ja nadal czekam nie mając zadnej informacji od osoby odpowiedzialnej za rozwożenie wypłat- mamy juz 23 września.

@brak wypłaty

Pani Patrycio S., wszystkie wpisy są od Pani. Nie znudziło się jeszcze?. Tak jak powiedziałem Firma ma się dobrze i nadal szukamy lojalnych i uczciwych ludzi, a nie wymuszaczy. Odnoście wpisów powiadomimy MOPS i oczywiście jak wspominałem sprawy są w toku w dziale prawnym. Przestroga dla innych wymuszaczy i oszustów i kłamczuchów

Trzeba z nimi jechać!!!
@ADMIN

Wpisy tez sa od Anny.S wiec darowac moga sobie państwo te glupie wpisy bo to slabe. Jestescie oszustami i zaplacicie za to . Kodeks pracy radze sobie kupic i przy okazji odkladac juz pieniaszki na kary jakie zapłacicie. od 1 tys do 30 tys. x kilka osob. Bedzie milusio. :) Pozdrawiam.

TOMASZEK-brat
@Trzeba z nimi jechać!!!

Mówiłem koledze że (usunięte przez administratora) nie raz wystawisz do wiatru, ale nie wierzyl i Cię chwalił i umowę miał dac zanim wystawiłaś PREZESA z ktorym byłaś umówiona do klienta

@TOMASZEK-brat

HA jestem ciekawa ile zapłacił Ci Pawełek za ten wpis. HA. Brak słów. (usunięte przez administratora) I zwrot pieniędzy za drzwi.

@TOMASZEK-brat

Te forum nie jest dla Ciebie. Nie pracowałeś tam więc milcz.

Joseph

Znam zarząd rzadnych problemów

Miły Pan

Firma pomaga w problemach

Firma ok

Jola

(usunięte przez administratora)jest nas wiele skontaktujmy się i zawiadomny odpowiednie osoby

Teraz
@Jola

Witam, proszę wszystkie poszkodowane osoby o wysyłanie zgłoszenia ze szczegółami czyli daty zatrudnienia, obiekty oraz kwoty, których wam nie wypłacono- poprzez formularz internetowy na stronie PIP, trzeba próbować się też dodzwonić na podane nr tel inspektoratu w Warszawie (choć nie jest to łatwe). brak kopii umów dla pracownika oraz w ogóle brak dokumentów potwierdzających zatrudnienie tamze świadczy na niekorzyść firmy. Nie piszcie tu na forum takich rzeczy, jak to że "karma do nich wróci" itp. To ich tylko śmieszy. Lekceważące odpowiedzi @Admina typu będzie milutko itp to żadna odpowiedź. Pierwszy krok to zgłoszenie do PIP przez internetowy formularz.

@Teraz

W pierwszej kolejnosci sad pracy do Pipu dzwonilam i zapewne niebawem beda mieli najazd. A to ze ich śmieszy ze karma wraca to BRAWO ONI. Pozdrawiam.

@Teraz

A tu do p.Joli Czytam i oczom nie wierzę tak dobrze zna Pani Kodeks Pracy ,to co Pani robi z mopem i wiadrem w ręku.Pani Moniko ma Pani rację .Ja jestem brygadzistką jednej z większych firm codziennie widzę te biedne skrzywdzony prze los paniusie.Płaczą proszą ale jak......bez umowy bo komornik,to zasiłek do mieszkanka,to darmowe obiadki w szkole dla dzieciątka A potem....... P.Moniko więcej informacji o tych osobach one do PIP A firma do Urzędu Skarbowego mają tam odpowiednią komórkę która zajmuje się takimi osobami które zarabiają na lewo a w dokumentach piszą że są bezrobotne.Powodzenia

@Jola

Cześć Gonia ???? tu Cię mam.Zapomniałas dodać ze umowa ustna jest też umową wiążącą-- Jak się umawiałaś jedna z druga!!!! Wy nie to Oni...bądź ja chciałam a Oni nie ....lub mówiłam ale już nie pamiętam ....... FIRMO choć jesteśmy dla siebie konkurencją dajcie znak .... A wy drogie Panie (co ja piszę jakie drogie ) Są inne instytucje które zajmują się chętnie takimi przypadkami jak Wy .Rozliczą Was co do złotówki.Moze to Was nauczy..... Gocha zadzwoń do Tadzia i przestan wertować te strony do pracy????

No i znowu

Znowu to samo. Kwestia wypłat i terminów- bez zmian na lepsze, zostawić taką firmę i tyle- już nie mam słów po prostu. Firma robi ludziom pod górkę, a potem zaprzecza w internecie, straszy sądem itp. Naprawdę, nie macie już dobrej opinii- zmierzacie ku upadkowi.

kolo

Jestem byłym pracownikiem wapa system. Na początku wszystko było dobrze miło być zero ingerencji w to jak dogadasz się z osoba z którą robisz powiedzmy odcinek (czyt. piętro) po paru dniach dogadania się z dana osobą .Nagle zaczęło przeszkadzać. Ze za szybko robisz ze nagle małe nieporozumienie toalety na dole i sala gimnastyczna należą do 3 pietra. przy wypłacie po postawieniu weto. próba nastraszenie ze nie dostaniesz wypłaty. i ze wielce szanowne kierownicy chcą rodzinnej atmosfery. no smiech na sali. a potem jak dochodzi do czego to o 30% mniej wypłaty bo wakacje i Vistula nie płaci tyle a ty kosztem pracownika. Na sam koniec do moderatora strony. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa.

@kolo

Tragedia, widzi się czubek własnego nosa. Były egoistyczny pracowniku. To przez was straciliśmy obiekt. Nie wykonywaliście zadań a często tzw. "Dogadywanki" stworzyliście własny folwark zwierzęcy a nie atmosferę rodzinną. Wy byli pracownicy to kombinatorzy kłamczuchy, kradzieje i wymuszacze. Konstytucja RP gwarantuje również ochronę pracodawców którzy dbają o to "żebyś Ty PRACOWNIKU" miał godne życie. Poza tym uważaj były pracowniku, bo dostałeś pracę z polecenia i zastanów się KTO CIĘ POLECIŁ bo właśnie z takiej "bandy jesteś". Używasz nazw własnych a jest RODO, a powołujesz się na Konstytucję Najaśniejszej Rzeczypospolitej, więc zobaczymy się w sądzie bo poraz kolejny używasz tego samego IP

brak wynagrodzenia

firma wapa system z Warszawy (usunięte przez administratora) za sprzątanie niektórych obiektów. Nie raczą nawet poinformować pracowników , że może nastąpić opóźnienie w wypłatach. Nie odpowiadają na telefony oraz smsy od pracowników, próbujących skontaktować się z nimi. Pomimo swojej niewypłacalności zamieszczają ogłoszenia o rekrutacji pracowników na portalach ogłoszeniowych np olx. W tej chwili ( maj 2019) opóźnienie wypłat wynosi ponad tydzień, deklarowany termin wypłaty przez nich to do 15go dnia m-ca.

@brak wynagrodzenia

Każdy pracownik podpisuję umowę na której jasno jest sprecyzwane w jakim terminie otrzyma wynagrodzenie, praktycznie zawsze wypłaty są przed terminem wskazanym w zaakceptowanej umowie. Proszę pamiętać , że zostawianie opinii w internecie nie jest anonimowe i wszelkie tego typu działąnia mogą i są zgłąszane na policję , która ma dostęp do dannych osób piszących ( Administracja GoWork udostępnia dane piszących ). Będziemy dochodzić swoich praw w sądzie.

Byly

Firma Wapa system to ludzie (usunięte przez administratora) pracownikom którzy odeszli nie płacą wypłaty a reszcie płacą jak im się podoba umowa była do 15 każdego miesiąca najdalej a potrafią nie mówiąc nic pracownikom zapłacić po 22 im

@Byly

Komentarz pracownika który został wyrzucony za niewykonywanie właściwie pracy i naraził firmę na straty. Proszę pamiętać , że zostawianie opinii w internecie nie jest anonimowe i wszelkie tego typu działąnia mogą i są zgłąszane na policję , która ma dostęp do dannych osób piszących ( Administracja GoWork udostępnia dane piszących ). Będziemy dochodzić swoich praw w sądzie.

Brak Wypłaty

Firma krzak,krzak się wyrwie i po firmie nie polecam nikomu firmy Wapa system to (usunięte przez administratora) nie płacą na czas wynagrodzenia bądź się z nim spóźniają i to nawet o pół miesiąca nie informując o tym fakcie nikogo z personelu a jak ludzie do nich dzwonią to nie odbierają telefonów. Skandal tylko do państwowej inspekcji pracy się nadaje sprawa

@Brak Wypłaty

Zostaw merytoryczną opinię o Wapa System Sp. z o.o. - Warszawa

Wapa System Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Sienna 87 lok. 12
    00-815 Warszawa