Opinie o Ultimar Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ultimar Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ultimar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ultimar Sp. z o.o. w Kraków

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Księgowa w Ultimar Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Administrator Nowy wpis

W Ultimar Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Magazynier. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Maciek Nowy wpis
@Administrator

Pracowałem ponad dwa lata jako magazynier, szef normalny, nie było spin, kasa w normie, warunki pracy bardzo dobre, wolne soboty niedziele.

Ewa Nowy wpis
@Maciek

A można wiedzieć tak konkretnie ile zarabiałeś netto na tym stanowisku?

Aneta

Pracowałam ponad rok i gdyby nie wyjazd pewnie bym została. Przede wszystkim normalne szefostwo.

kazio

rzetelny pracodawca

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ultimar Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. eCommerce? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Inspektor ds. Zamówień Publicznych
logo firmy Operator Kotwiarki
SANTEX
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Wątek o zatrudnieniu w firmie Ultimar Sp. z o.o. w mieście Kraków nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na aktualne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimar Sp. z o.o. - Kraków

Ultimar Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pasternik 39B
    31-354 Kraków
  • NIP: 6772397130 REGON: 363406548 KRS: 0000595182

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Ultimar Sp. z o.o.