Opinie o Varkro Sp. z o.o. w Hłomcza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Varkro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Varkro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Varkro Sp. z o.o. w Hłomcza

Aleksandra Nowy wpis

Czy dalej z kasą są tu jakieś problemy? Bo w sumie od tego momentu temat się urwał i nie wiadomo jak to interpretować. Polepszyła się sytuacja i dlatego nikt się nie skarży? Jeśli obecnie normalnie płacą to ile na rękę wychodzi?

Boru Nowy wpis
@Aleksandra

Aktualnie firma nie istnieje wszystko chyba zostało rozsprzedane przez komornika a plac przejęła jakaś mała firma z okolicy ale z tego co mi wiadomo ma stałych pracowników z okolicy a istnieje według internetu prawie 30lat.

Kam. Nowy wpis

Firma nie wypłaca pieniędzy, nie dostosowuję się do poleceń PIP oraz wyroków sądowych. Nie polecam.

Julia

Jak się traktuje pracownika w Varkro? Jeśli pracujecie lub pracowaliście w firmie, powiedzcie coś na ten temat. Czujecie się docenieni przez kierownictwo?

Paweł Badaszczuk Nowy wpis
@Julia

Droga Julio z przykrością muszę CI to powiedzieć. Dużo pisałem postów na temat tej firmy i z żalem stwiedzić muszę pewien fakt. Zadzwonił do mnie pan od tartaku ( pozdrawiam odezwę się po świętach) i oznajmił mi jedną taką rzecz. Pan Adam jak i jego syn i żona są ludźmi pokojowo nastawionymi do społeczeństwa do pewnego momentu--- jest dobrze nagle jak coś nie po ich myśli lub ktoś coś na kogoś powie stają po drugiej stronie barykady. Z informacji jakie uzyskałem Adam bawi się jeszcze w tzw gangsterkę i jak to mi przekazano " postawił chłopaków pod domem młodego". " młody" to taki gość, który siadł na cieżarówkę i tyle widział wypłaty sam jestem świadkiem jak pan Adam mówił mi, że mu nie wypłaci pieniążków. W skrócie jeśli potwierdzą się moje przepuszczenia i będę miał niezbite dowody żeby przekazać sprawę do prokuratury to z pewnością osobiście zajmę się sprawą " naciągania ludzi w butelkę" mogę tylko nadmienić, że pan Adam odpowie na mocy ustawy RODO bo zamieszał się trochę i myślę, że będzie to dla niego początek końca no chyba , że mi postawi chłopaków pod domem jak to straszyć postawi. Niech stawia. Zapraszamy. Bedę tu zaglądał często i jeśli szanowny pan administrator pozwoli i nie bedzie kasował wpisów to chętnie będę przestrzegał ludzi przed no niestety muszę go nazwać " osobą nieszczerą" . Tyle mam w temacie do powiedzenia.

Paweł Badaszczuk

Brawo.. z moich informacji jeszcze nie potwierdzonych wynika że właściciel firmy Sz.P. Adam zastraszył młodego kierowcę. Z informacji zebranych przeze mnie i tu się kłaniam panu i dziękuję za rozmowę telefoniczną pragnę szanowne grono zainteresowane tą firmą powiadomić, że szanowny Pan Adam ma trochę za pazurkami. Podsumowując znajomość z panem Adamem. Szanowny panie ma pan bardzo bujną wyobraźnię. Może był pan w Wołominie" chłopcem na posyłki" nasz wspólny znajomy Ireneusz o panu mi dużo powiedział. Powiem panu tak.. czasy " latania chłopaków z Wołomina" dawno się skończyły. Każdy się ustabilizował ma poukładane życie. Pan panie Adamie niech się ogranie zapomni o tym co było i " stawianie chłopaków pod domem młodego" nic panu to nie da. Mam nadzieję, że młody kierowca nabierze odwagi i nie da się zastraszyć ....Panie Adamie polecamy dobrego specjalistę a potem niech się pan bierze za interesy. Współczuć następnym kierowcom.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Varkro Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kierowca

I co tam słychać u Adasia i Łukasza? Tartak zbudowany? Dalej jeżdżą na międzynarodówce? Ilu chłopków już przeszło w tych miesiącach?

tartak
@Kierowca

Z tego co wiem gościa który im pomagał uruchamiać tartak (włożył swoje pieniądze) "stuknęli na ponad 100 000,00 pln, wzięli towar i nie zapłacili, tak można robić interesy. (usunięte przez administratora)

gosckierowca
@tartak

Witam, czy mogę jakiś kontakt od "tartak" na mojego maila "gosckierowca@gmail.com"? Pozdrawiam ;)

pawel badaszczuk

ciąg dalszy.... Pan Adam skropulatnie wyciszył rozmowę ale niechcący źle to zrobił bo z tyłu wszystko było słychać....Problemy osobowe pozostawmy proszę specjalistom a nie Tobie czy panu Adamowi ....Odnośnie mojego kolegi... uważam, że powinien dostać wypłatę zgodnie z przepracowanym cyklem i niewypłacenie mu należności jest nie fer...Poruszmy też sprawę moją....mamy dziś 19 września,,,Pan Adam rzekomo twierdzi, że niby przywłaszczyłem mu nawigację.....i teraz dlaczego prawie od miesiąca czasu nie przyjechała do mnie Policja? Skoro ktoś sobie przywłaszcza rzecz daną to zawiadamia Policję.....prawda? Wezwania nie dostałem od miesiąca. Założę się, że do 20 września nie zostaną mi wypłacone żadne diety bo po prostu pan Adam nie ma takich pieniążków....a jeśliby takowe się znalazły na koncie to wtedy mam problem z tzw przywłaszczeniem nawigacji....Prawo w Polsce mówi wprost, że na poczet należności które nie zostały wypłacone pracownikowi niektóre rzeczy podkreślam niektóre mogą zostać zatrzymane na poczet wynagrodzenia ( słowa mojego mecenasa Rafała W.) O ile wiem skończona została wizyta Państwowej Inspekcji Pracy z Sanoka i należności z tytułu pracy są wiekszę niż te które pobrał pan Adam.... Drodzy czytelnicy tego forum... Kolega Marek 3 miesięczny kierowca dobry przyjaciel pana Adama broni pracodawcę i mam pytanie dlaczego pan Panie Adamie nie zabierze głosu na tym forum co? brak art kodeksu pracy? brak jezyka w buzi? Podsumowując: Kasa mi jak i mojemu koledze zmiennikowi należy się jak psu buda....Mówisz Marku o " wpadce" a czy ty jako kierowca zawodowy nie miałeś wpadki? Opowiadałeś o swojej poprzedniej firmie jaki to (usunięte przez administratora) jacy (usunięte przez administratora) to proszę podpisz się imieniem i nazwiskiem pod tą firmą na gowork...tak samo podpisz się tutaj swoim imieniem i nazwiskiem skoro jesteś taki szczery i oddany swojemu pracodawcy....Ciekawi mnie fakt skoro jesteś tak doświadczonym kierowcą to czemu odszedłeś z innej firmy? Bo mi chyba nie zarzucisz panie Adamie czy doświadczony kierowco Marku , że dokonałem jakieś wpadki co?Prawda koli w oczy.. Fakt jest jasny...oszukał mnie pan Adam na dużą kasę i szkoda mi tego mojego zmiennika i publicznie go przepraszam za brak karty do tankowania samochodu osobowego ponieważ pan Adam zablokował mi ją podczas tankowania pamiętasz panie Adamie telefon o 2.34 w nocy z prośbą o kasę na paliwo bo karta zablokowana? Drogi przyjacielu zmienniku podaję CI swojego maila jak i telefon komórkowy ( jak administrator tej strony się zgodzi i o to go proszę) to chętnie CI pomogę wyegzekwować swoje należności od Pana Adama..Procedura jest bardzo prosta...Jeśli we dwóch złożymy pozew zbiorowy a znalazła by się jeszcze jedna osoba to pan Adam mógł by mieć poważne problemy...Forum nie służy zastraszaniu ludzi ale pomaga w wyrażeniu opinii o pracodawcy i pomocy takim młodym chłopakom jak moj były zmiennik...Zapewne spotkamy się w sądzie odnośnie mojej wypłaty i wyegzekwuję wszystko co mi jest należne i pan Adam nie zarzuci mi niczego co by mogło mi ugodzić. Odnośnie moich spraw osobistych. Panie Adamie niech się pan zajmie swoją żoną panią Magdą i synami....Skup się na swoim tartaku na transporcie a jak zamierzasz przyjechać do sądu do Zamościa to przy okazji masz mój adres i oddaj mi rzeczy osobiste i odbierz sobie to co chcesz odebrać wiesz o czym mówię? ale kasa do ręki albo na konto na 20 . i wypłać młodemu kasę bo mu się należy!!!! kumasz przyjacielu Adamie ? Tyle mam do powiedzenia i podpisz się imieniem i nazwiskiem chyba Marek miałeś na imię prawda? szczerze nie pamiętam twojego imienia i na razie niech pozostanie Marek....masz odwagę? podpisz się......i powiedz w jakiej ostatnio firmie pracowałeś to zapytam kolegę co tam nawywijałeś że CIę zwolnili bo w twojej byłej firmie mam 2 kolegów.....pozdro panie Adamie i jak zmądrzejesz to czekam na przelew kasy to wtedy odwołam wszystko co tu napisałem i cię przeproszę ale musisz wyjasnić sprawę z młodym kierowcą bo uważam , że niesłusznie mu potraciłeś wypłatę.....Nie dorobisz się przyjacielu na krzywdzie drugich ludzi...jak tak dalej pociągniesz to życzę CI powodzenia w tej branży.. Niedługo sami taczkami będziecie jeżdźić...

Kierowca Varkro
@pawel badaszczuk

Czytam te twoje wypociny "MARKU" i tak sobie pomyślałem - co on ku..... bierze? W jakim świecie ty żyjesz? Albo odstaw lekarstwa albo bierz 4 dawki na raz, człowieku - MARKU, DARKU CZY INNY PAJACU, ty masz dwa zwoje więcej w mózgu od kury, dlatego nie śpisz na grzędzie i nie (usunięte przez administratora) na placu (chyba), złap się za jaja i pier.......j nimi o umywalkę, wypisujesz historię swojego marnego żywota i masz nadzieję że ktoś się zlituje nad sierotą życiową? Chłopcze, kto się piz....ą urodził ten kanarkiem nie zdechnie, pewien etap w życiu się skończył, idź do przodu, masz fajnego dzieciaka (widziałem na (usunięte przez administratora) zajmij się nim, chcesz naprawić świat to zacznij od siebie - możesz już się nie pocić, ja nie będę już tutaj zaglądać, a myślę że ktoś kto przeczyta twoją "opinię" - sam sobie skończ, mimo wszystko dużo zdrowia życzę ;-)

Koks
@pawel badaszczuk

Prosze nie wierzyc w to co pisze"pawel badaszczuk" ten czlowiek zmienia pracodawcow co pare tygodni i kazda firma ktora go zatrudni ma przez niego problemy. Czlowiek nie nadaje sie do pracy na tiry, jedynie co do pchania taczki.

Jasio

@kierowca czyli z tego co piszesz to rotacja chyba spora tutaj?

Kamil R

Ja również nie otrzymałem wszystkich pieniędzy gdyż nie otrzymałem ekwiwalentu za urlop którego NIE WYKOZYSTALEM zostałem dłużej w trasie bo zwolnil kierowcę i w trasie byłem 5 tyg więc po zgodzie na tak długi okres w pracy poinformowałem Łukasza że ok lecz będę dwa tygodnie w domu i Łukasz się zgodził byłem na urlopie bezpłatnym a później się głupio tłumaczył że jednak to był płatny zaczęło się kłamanie wymyśla(usunięte przez administratora) na szybko i jeszcze miałbym to w (usunięte przez administratora) gdyby nie to że po weryfikacji tego co mówi Łukasz dalej należał mi się ekwiwalent Łukasz zaczął krzyczeć i wedy już nie wytrzymałem i założyłem sprawe u prawników od 6 mc i dodam że byłem pierwszym kierowca w firmie Varkro i do pana Adama jak i pani Magdy jestem nastawiony z szacunkiem i gdy pan Adam był za sterami wszystko grało . Aaa na koniec dodam iż Łukasz mi też mówił że nie mam honoru bo oni mi dali na święta uwaga uwaga uwaga 400 zł !! Ale aby nie było cukierkowo to z wypłaty za listopad która otrzymałem powiedzmy do 20 grudnia uciął mi 280 zł więc myślę że powinni usiąść w varkro i zastanowić się co dalej ale moim zdaniem Łukasz prowadzi firmę na dno !! A tak na koniec ja nie podaruje tych pieniędzy ! Mój email Kamilrch@hotmail.com

Justyna
@Kamil R

Dobrze, że opisałeś tu swój problem z Varkro. Z tego co wiem, to na forum publicznym nie wolno używać danych osobowych - taka uwaga na przyszłość. A jak na chwilę obecną przedstawia sie Twoja sytuacja? Czy chociaż trochę posunęła się do przodu?

Drogi panie Adamie. Styl twojego słownictwa jak i forma wypowiedzi odpowiada wpisom niku "kierowca varkro...." Z psychologii społecznej wynika fakt, że osoba która określa mianem " osoby która powinna brać leki lub się leczyć" odpowiada osobie określającej dany fakt...Także tabletki powinien raczej pan wziąść. Ale konkretnie....Dziś dostałem przelew na kwotę 375 zł i chciał bym pana zapytać publicznie na forum gdzie moja reszta i proszę uprzejmie odpowiedzieć mi na pytanie na jakiej podstawie nie wypłacił mi pan dalej należnych mi diet? Diety są nierozliczane z podatkiem jak i też nie można ich po prostu od tak sobie zabrać czy nie wypłacić? Gratuluję panie Adamie stylu wypowiedzi i agresji jaką pan zastosował w odpowiedzi na mojego posta....Jak ma pan jak to pan nazywa jaja niech się pan panie Adamie podpisze ....Używa pan niku : kierowca varkro .. prawda? Niestety zmuszony jestem pana dziś nazwać osobą nieuczciwą bo szanowni forumowicze i panie administratorze niestety nie dostałem na 20 jak pan zapowiadał należnych mi diet z tytułu podróży służbowych....Jesli pan administator sobie życzy wglądu do konta bez problemu wyślę potwierdzenie przelewu....Podsumowując i zarazem kończąc nasze rozważanie na temat tej firmy z całą odpowiedzialnością w dniu dzisiejszym śmiem przedstawić firmę jako niewierzytelną nieuczciwą arogancką ( przykład wyżej po wpisie kierowca varkro) i tak jak mówiłem pan Adam faktycznie powinien zająć się budową tartaku jak ma w planie i rąbać drzewo bo do przewożnika z prawdziwego zdarzenia bardzo mu daleko..

pawel badaszczuk

ciąg dalszy .... Zapoznaj się proszę z rozporzdzeniem rady ministrów odnośnie ekwiwalentu za pobyt za granicą ile w każdym kraju jesteś i podlicz... Do tego dochdzą noclegi czyli wg rozporządzenia rady misistrów jak się nic nie zmieniło to jest 80 % diety za daną dobę...Kumasz prawda? Odnośnie mojego stanu psychicznego... niedawno poddany byłem takim badaniom ale do odnowienia prawa jazdy i jakoś nadal ten kod 95 ma wbity..i jakoś ludzi nie porozjeżdźałem... Pan Adaś nazwał mnie osobą psychicznie chorą prawda? tylko jeszcze raz pytam tego pana jaki fakultet i na jakiej uczelni skończył psychiatrię że pomimo naszej świetnej wspołpracy ( do wgłądu relacje whats z Magdą lub nagrane rozmowy telefoniczne podczas naszej współpracy) śmie twierdzić, że jestem chory.....To że mu odmówiłem wyjazdu określa mianem takiej choroby? albo płacze mi do telefonu przy moim synu że mu się firma wali i arogancko odnosi się do pracownika....czy ty Marku nie zachował byś się tak samo jak bym ja jako twój pracodawca zadzwonił i cię po prostu ochrzaniał? No to pytam się Ciebie jak byłeś na " grilu" czy w taki sam sposób odniosł się do Ciebie? Jak sam widzisz nasze relacje pomiędzy panem Adamem i Magdą były wzorowe do trefnej rozmowy...Sam pan Adam przyznał że się uniósł i niepotrzebnie podniósł na mnie głos..Wybacz Marku ale nie pozwolę sobie, aby gość który " ma problemy ze sobą" i to widać gołym okiem chociażby jak wspomniałeś że poprosiłem go o zaliczkę to aż się " zatrząsł " i przez 1 godzinę w samochodzie w którym jechaliśmy się po prostu do mnie nie odzywał prawda? pamiętasz to? Zadzwoniła do niego pani Magda i powiedziała o tym, że poprosiłem ich o zaliczkę...cdn.....

Kierowca Varkro

Witam wszystkich zainteresowanych sprawą, jestem pracownikiem firmy Varkro i muszę powiedzieć że jestem zdziwiony opinią Pawła na temat firmy. Pracuję tutaj około pół roku i nigdy nie miałem problemów z wypłatą, zawsze na czas. Czytałem opinie i niestety nie mogę się z tym zgodzić. Paweł musisz wszystkim powiedzieć że : 1. Pracowałeś w tej firmie tylko 2 wyjazdy po 2 tygodnie. 2. Kłamiesz w sprawie smsów bo osobiście je czytałem i bardzo mijasz się z prawdą. 3. O stwierdzenie Twojego stanu zdrowia psychicznego złożyła wniosek Twoja była żona - sam tak mówiłeś więc nie możesz mieć pretensji. 4. Kierowca który podpisuje się anonimowo pod Twoimi komentarzami - obaj wiemy o kogo chodzi - pracował tylko 2 tygodnie i na koniec dał ciała - z jego winy nie przyjęli towaru na rozładunku i wracał z tym towarem do miejsca załadunku - 1500km w obie strony - znasz kogoś kto by Ci to miał w nosie? 5. Pamiętasz jak po pierwszym kółku pytałeś mnie czy dają jakieś zaliczki? Chyba nie powiesz mi że nie dostałeś??? Wiem od Ciebie że tak. 6. Wyjaśnij na forum jeszcze jedno : w czwartek potwierdziłeś że jedziesz w piątek na 2 tygodnie - mieliśmy jechać razem - a w piątek już była wojna (smsy, telefony, straszenie) wszystko czytałem i słyszałem bo wszystko jest nagrane - co się zmieniło w 24h? Podsumowując : myślę że wystawiasz krzywdzącą opinię, nie staję po żadnej stronie bo mnie to nie dotyczy, tylko chciałbym żeby ludzie którzy chcą się zatrudnić w tej firmie mieli jasną sytuację. Każdy kto będzie chciał to i tak spróbuje, mimo Twojej czy mojej opinii, zastanawiam się tylko skąd w Twoich komentarzach tyle informacji na temat firmy skoro pracowałeś tylko 4 tygodnie? Jeszcze raz powtarzam - to jest krzywdząca opinia i ja się z nią nie zgadzam. P. S. Nie dostałem za tą opinię premii, podwyżki ani lepszego samochodu :-) tylko tak dla informacji.

Witam szanownych panów. Nie jest tajemnicą, że pan Adam i Łukasz to po prostu ludzie pokroju " dorobkowiczów" kosztem drugiej osoby. Po moim wpisie faktycznie dostałem pieniążki ale uwaga tylko część. Panie Adamie i Lukaszu mam takie pytanie skoro ma pan tzw zakładowego prawnika na jakiej podstawie odliczył pan sobie 1880 zł na poczet niby przywłaszczenia nawigacji co? Pana prawnik jak i pan nie macie zielonego pojęcia jeśli chodzi o formę wypłacenia ekwiwalentów za delegacje służbowe w tym diety ryczałty itp. Należne mi są wszystkie pieniążki z tytułu delegacji służbowej i takowe powinienem dostać. Rzekome przywłaszczenie sobie pańskiego mienia jest absurdem ponieważ takowe zdarzenie nie miało miejsca. Rozliczył się pan ze mną na dworcu PKP w Rzeszowie oddane zostało panu to co do pana należy kluczyki karty licencja dokumenty itp. To ja mogę o panu powiedzieć , że jesteś pan agresorem dowód nagrana rozmowa telefoniczna odbyta przed wczoraj i śmiem otwarcie mówić, że to pan przywłaszyczył sobie moje mienie to jest rzeczy osobiste w tym zgubił pan moja kartę kierowcy która została odnowiona i posiadam jej duplikat.... Zwracam się na tym forum o to aby pan publicznie określił się co do takowego zdarzenia i wszystkim wyjaśnił na jakiej podstawie prawnej nie wypłacił pan moich należności. Dziś jest 18 września i śmiem twierdzić, że delegacje na 20 września nie wpłynął.....Pragnę wszystkich poinformować, że Pan Adam wraz ze swoją żoną uczestniczą w życiu prywatnym pracowników i ingerują w życie osobiste pracowników. Panie Adamie mam do pana też jeszcze jedno pytanie skończył pan psychogię lub psychiatrię? Bo publicznie pan mnie nazywa osobą psychicznie chorą prawda? dowód smsy i rozmowy z moją była żoną posiadam takowe nagrania.....czy jest pan psychiatrą? czy posiada pan statut biegłego sądowego psychiatry i może pan udzielać takich informacji w sądzie ? zapraszam pana na moją rozprawę sądową i chętnie z panem o tym podyskutuję a obiecuję że rozmowa przed sądem jest bardzo stresująca....Proszę się zająć swoimi sprawami typu tartak i naciąganie na koszty innych kierowców a porządnych ludzi pan się odczep . Podsumowując: Niestety pan nie wypłacił mi dalej należności z tytułu umowy o pracę a ten ochłap który pan wysłał może wiem pan gdzie sobie wsadzić ( muszę uważać na słowa bo jak się do tego pana niegrzecznie powie to od razu nazywa kogoś psychicznie chorym). Apropos Pana drogi panie Adamie publicznie panu powiem , że proszę nigdy więcej nie oszukiwać ludzi bo wielu takich jak pan dawno poległo. Zapraszam na wokandę sądową i chętnie tam z panem porozmawiam bo o ile wiem jest pan tam kluczowym świadkiem......powodzenia.

Cor

Zgadzam sie z blr firma nie wyplaca naleznosci wyplaty na raty

varkro
@Cor

proszę o uzasadnienie swojej opinia i podanie swojego imienia i nazwiska wtedy możemy wszystko wyjaśnić z tego co wiem podstawa jest wypłacana 10 a diety 20 każdego miesiąca, a tak pod pseudonimem każdy możne wypisać co mu się podoba

Paweł Badaszczuk

Wiele osób podpisuje się anonimowo. Forum nie służy do oczerniania pracodawców jak i pracowników dlatego upublicznie swoje dane. Piszecie o firmie ze nie wypłaca pieniążków i faktycznie tak jest....dziś mamy 13 dnia miesiąca a podstawy jak nie było tak nie ma. Pan Łukasz wraz z panem Adamem twierdzą że się nie rozliczylem tylko pytanie z czego ?kartę do z czytania dostał karty kredytowe oddane dokokenty rozliczone a pieniążków jak nie było tak nie ma. Panowie nie wiem ja kim mianem się określa osoby które nie wypłacają należnych pieniążków za pracę ale skoro jesteście tacy uczciwi to proszę uprzejmie porozmawiajmy publicznie na tym forum i mam do panów takie pytanie ?na jakiej podstawie nie wypłacił iście mi należności ?brak rozliczenia ? Dlaczego mojemu zmiennikowi tez nie wypłacił iście pieniążków ? Moja sprawa trafiła do oddziału Pip w Sanoku i jeśli ktoś nie dostał należności z tego tytułu polecam skierować sprawę na drogę administracyjna i chętnie jeśli administrator portalu na to pozwoli to upublicznienie swoje dane i chętnie bezinteresownie pomogę. ..podsumowując. .....wielu ludzi wstydzi się publikować swoje dane bo się boi. ....panowie. ...na mocy prawa pracy pracodawca nie ma prawa niewypłacic należności z tytułu umowy o pracę jeśli nie dokonaloscie czegoś celowego np rozwaliliscie zestaw bo was szef wkurzył. ....diety są rzeczą święta i należy wam się to jak psu buda. ..panie Adamie i Łukaszu. ....wstyd mi za was. ...Wy dawałes się fajnym gościem ale sorry publicznie Ci to powiem szczerze prosto z mostu. ....jesteś nieuczciwy. Pisałeś mi w sms ze nie mam honoru pamiętasz ?a ty go masz niewyplacajac kolegom należności i napisz mi proszę na jakiej podstawie i podaj art. ...czekam dalej na pozew do sądu karnego ba podstawie twoich art które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. Panie Adamie powinieneś pan udać się do dobrego specjalisty ........pozdrawiam i czekam na opinie państwowej inspekcji pracy i niebawem spotkamy się chyba jeszcze tak mi się wydaje. .....dla kolegów ktorym potrzebne jest wsparcie prawne pozostawiam nr telefonu lub mail. ...podpowiem jak od tych panów wyegzekwować swoje należności. P.s. dlaczego teraz dopiero pisze? Musiałem mieć podstawę do tego aby określić taka firme za niezetelna i nieuczciwa. Pawel Badaszczuk tel 729 636 624 lub mail pawbad@o2.pl. ..zapraszam

nick

podpinam się pod postami innych użytkowników tego forum. Owszem firma nie wypłaca pieniązków. Proszę uważac. czesto oglasza się na olx....

do wgladu jak taka potrzeba

Witam, jestem już byłym pracownikiem tej firmy i opiszę neutralnie sytuację panującą w tej firmie. Niestety ja też nie uzyskałem należności wynikających z tytułu diet i reszty i moja propozycja jest taka o ile szanowny administrator wyrazi zgodę aby te osoby które nie uzyskały wynagrodzenia a są nimi ja oraz mój poprzednik jak i inne zrobiły tzw pozew zbiorowy. Osobiście mam doświadczenie w egzekwowaniu takich należności i jesli administrator się zgodzi podam swój nr telefonu oraz mail i imię i nazwisko i chętnie pomogę uzyskać od tego pana wszystkich należności związanych z pracą. Niestety panie(usunięte przez administratora)dorabiacie się kosztem kierowców i jesteście niestety nie uczyciwi ( chyba do więzienia nie pójdę za to) . (usunięte przez administratora)

Blr

Nie polecam. ! Pracownicy firma nie wyplaca naleznosci

Łukasz Królicki
@Blr

proszę o uzasadnienie swojej opinie z chęcią wyjaśnię wszelkie wątpliwości

Łukasz Królicki
@Blr

proszę podać swoje imię i nazwisko oraz dowody ze nie zostało Panu wypłacone należności z chęcią wszystko wyjaśnimy Pozdrawiam Łukasz Królicki

Zostaw merytoryczną opinię o Varkro Sp. z o.o. - Hłomcza

• Jak się pracuje w Varkro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Varkro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Varkro Sp. z o.o.?

Varkro Sp. z o.o.
  • 57