Opinie o Pflegerin24 w Ruda Śląska Piotra Niedurnego 65/4

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pflegerin24. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pflegerin24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflegerin24 w Ruda Śląska Piotra Niedurnego 65/4

Nie polecam, brak profesjonalizmu, Stella nie zgodna z opisem, kiedy chciałam zjechać - zostałam zastraszana karami, nie odbierali telefonu i zostawili mnie samą sobie i nie interesowali w jaki sposób mam wrócić do Polski

@ENIGMA

Firma jest żetelna większość opin tutaj jest nieprawda najlepiej spróbować i się samemu przekonać wiem co piszę pracuje w firmie już ponad 5 lat i nie narzekam na nic wypłaty są na czas pomoc koordynatorów podczas trwania zlecenia nawet po normalnych godzinach pracy zawsze odbiorą telefon i pomogą

Jakie są mocne strony pracodawcy Pflegerin24?

ENIGMA
@anonymous

Witaj mam pytanie co to za firma i czemu nikt tu nic nie pisze nie mają chętnych na wyjazdy czy jak a może strach wyjechać ?Jestem też opiekunka i powiem wprost skoro fiema w likwidacji była i znów szuka opiekunek to jaką mam pewność że mi zapłacić może za pracę potem Taki Ktoś ?dziwne czyżby nie wiarygodni?

Katarzyna
@ENIGMA

Witaj, wydaje mi się, że to jest Pflegerin24. Myślę, że chętnych mają, sama bym się dowiedziała więcej o pracy za ich pośrednictwem. Jeśli zatrudniają na umowę, to raczej wynagrodzenie wypłacą. Ale ciekawe, jaka w ogóle jest u nich ta umowa.

@Katarzyna

Witam pracuje z firmą Pflegerin 24 już 2 rok jestem zadowolona z współpracy z tą firmą wszystkie sprawy są szybko załatwiane wypłaty na czas nie wiem skąd taka zła opinia może jakaś pani źle trafiła

Tak

Monika Nowy wpis
@anonymous

To co pani pisze jest nie prawda nigdy nie zostawiaj opiekunek bez pomocy i telefony zawsze odbierają nawet w wekendy

Monika Nowy wpis
@ENIGMA

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Pflegerin24?

PRACODAWCA Nowy wpis

Po pełne informacje o warunkach zatrudnienia zapraszamy do kontaktu do działu rekrutacji pod numerem 666 176 100:)

Jak się pracuje z ludźmi z Pflegerin Zuhause Sp. z o.o.?

Witam bardzo dobrze sie pracuje jest bardzo dobra wspołpraca z kazda z pań pracuje w firmie juz prawie 4 lata jestem bardzo zadowolona z wspołpracy z firma pflegerin zuhause

Gabriela
@Monika

Super, że jesteś zadowolona! A jak podobają Ci się zarobki? Są okej czy mogłyby być wyższe?

@Gabriela

Jak dla mnie zarobki są dobre

@Gabriela

Nie polecam Nie polecam tej firmy, stosują metody diet i bonusów które nie są wliczone w koszta uzyskania przychodów. Np: na konto dostajesz 1650 a na pasku rozliczeń tylko 1127,50 ???? W dodatku od osoby która pracuje już u nich długo dowiedziałam się że zabierają nowym na rzecz starych pracowników.

@Zielona

Witam najlepiej rozwiązać taki problem z kordynatorek lub działem kadr po co wypisywać złą opinię jak można problemu lub sytuację rozwiązać bez pisania złych opinii z tym co pani napisałam że zabierają nowym pracownikom żeby dla tzt starych pracowników dać to jest nie prawda pracuje w tej firmie już 4 lata i żadnych problemów związanych z finansami nie miałam i nie mam

@Zielona

Czyli w sumie to nie jest potwierdzone info, bo ta tylko słyszałaś? Czy masz jakieś dowody

@Anna

Najlepiej dowiedzieć się w kadrach lub u kordynatorka jak się już pracuje lub spytać w kadrach wszystkie informacje zostaną udzielone niczego nie ukrywają panie z biura Ps jestem pracownikiem wyjazdowym czyli opiekunka

@Zielona

Zielona, dziękujemy za Twoją opinię, gdyż każda jest dla nas istotna, nawet jeśli nie jest dla nas przychylna. Oczekiwalibyśmy jednak, żeby opinia nie wprowadzała nikogo w błąd. Sugerujesz, że nie wliczamy do kosztów uzyskania przychodów np. bonusów, już wyjaśniamy, że taki składnik może być tylko Twoim przychodem a nie kosztem. Z Twojej opinii wynika, że nie do końca zrozumiały jest dla Ciebie pasek z wynagrodzenia – kontakt z działem kadr wyjaśni wszystkie Twoje wątpliwości, do czego bardzo zachęcamy:) Na końcu dziękujemy za przyznanie faktu, że masz kontakt z naszymi wieloletnimi pracownikami:)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pflegerin24 się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Enigma

Co to za firma?Czy to nie aby ta sama 2 w 1 czyli pflegerin 24? Bo tamtą niby zlikwidowano ale podobno teraz jest niby Pflegerin cu hauze tylko jakoś nie słychać o nich nic nie piszecie tzn ze nie ma tu nikogo Kto z nimi pracuje? Strach wyjechać do opieki nie wiem nic ale dziwna firma to pa pozdrawiam

@Enigma

Tak To jedna i ta sama

Gabriela
@Zielona

Czekaj bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Firmę mieli zlikwidować, ale działa tak?

Firma Pflegerin juz nie istnieje teraz jest inna nazwa Pozdrawiam

Anna 30.09.2022

To moje szóste zlecenie z tej firmy. Jestem z niej zadowolona. Firma rzetelna. Zawsze sprawdzone miejsca, panie koordynatorki zawsze pomocne i miłe. Pensje zawsze na czas. Polecam. Pozdrawiam moją panią koordynator , panią Ize.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Pflegerin Zuhause Sp. z o.o.?

Dzień dobry jest wypłata co miesiąc jako zaliczki ale np 1300 euro jak jest to co miesiąc te 1300 euro jest tylko napisane zaliczka na koszty utrzymania a po zjeździe jest całkowite 1300 i pisze wynagrodzenie no chyba że jest niepelny miesiąc to tyle ile powino być za nie pełny miesiąc i też pisze wynagrodzenie pracuje w tej firmie już 3 lata i jestem zadowolona

Zielona

Całe wynagrodzenie wpływa na konto ale nie z całości jesteś rozliczana. Nie polecam tej firmy, stosują metody diet i bonusów które nie są wliczone w koszta uzyskania przychodów. Np: na konto dostajesz 1650 a na pasku rozliczeń tylko 1127,50 ???? W dodatku od osoby która pracuje już u nich długo dowiedziałam się że zabierają nowym na rzecz starych pracowników.

Jaki jest styl zarządzania w Pflegerin Zuhause Sp. z o.o.?

W jakim sensie zadane pytanie chodzi o pracowników wyjazdowych 2

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Pflegerin Zuhause Sp. z o.o.?

Szefowa i panie kordynatorki są zawsze pomocne traktują pracowników dobrze Pracuje z Pflegerin Zuhause juz 3 lata i nie narzekam wszystko jest zgodne z opisem tak jak panie z biura przedstawiają dane zlecenie

Czym Pflegerin Zuhause Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Dobrymi zarobkami sprawdzonymi zleceniami jeżeli chodzi o dodatki to są bonusy za święta Wielkanocne ,Bożego Narodzenia za 3 wyjazd powyżej 40 dni polecam firmę Pflegerin Zuhause

Dobrymi zarobkami , sprawdzonymi zleceniami jeżeli chodzi o dodatki to są bonusy za święta Wielkanocne Bożego Narodzenia za 3 wyjazd powyżej 40 dni polecam firmę Pflegerin Zuhause

zachęcają dobrymi zarobkami sprawdzonymi zleceniami jeżeli chodzi o dodatki to są bonusy za święta Wielkanocne Bożego Narodzenia i bonus za 3 wyjazd powyżej 40 dni

Ile jest zmian w Pflegerin Zuhause Sp. z o.o.?

Jakie zmiany Pani/Panu chodzi?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Pflegerin Zuhause Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Witam do czego pani służbowe auto to jest praca w opiece zapewniają transport do domu poopiecznego i z powrotem spod adresu na adres jak jest na zleceniu ze potrzebują kogoś z prawojazdy to jest na miejscu auto i się jeździ ale to nie jest firmowe tylko od rodziny poopiecznego

Zostaw merytoryczną opinię o Pflegerin24 - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Pflegerin24?

Zobacz opinie na temat firmy Pflegerin24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pflegerin24?

Pflegerin24