Opinie o Werida Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Werida Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Werida Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werida Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w firmie Werida Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Kejt Nowy wpis

Nie polecam tego sklepu,ani pieniędzy, ani przesyłki,dobrze,że to niewielka kwota,myślę że działalność tego sklepu polega tylko na wyciągnięciu kasy .

Agu Nowy wpis

Nie polecam tego sklepu! Paczka wysłana 25 czerwca i do dzisiaj jej nie otrzymałam (mamy 9 lipca). Dopiero po wielokrotnym drążeniu tematu dostałam odpowiedź, że Poczta Polska już dawno powinna dostarczyć paczkę, ale są jakieś problemy. Nie zamawiajcie w tym sklepie!!!

M... Nowy wpis

Nierzetelny sprzedawca. Towar nie dotarł, na wszelkie próby kontaktu i konkretne pytania odnośnie lokalizacji przesyłki, sprzedawca wysyła sztampowe odpowiedzi, z których nic nie wynika. Przy tak dużym wyborze sklepów z bielizną, ten zdecydowanie omijać.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Werida Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
edi

Nie dostałam anio pieniedzy, kpina, (usunięte przez administratora)

kinga

Nie polecam. Zamawiają z AliExpress. Zamówiłam 2 rzeczy i jedna przyszła a druga nie. Zamawiałam wszystko w styczniu i do tej pory nie otrzymałam drugiej paczki. Masakra

Nieznajoma

Masakra to jakiś przekręt zamówienie złożyłam 7 stycznia i ani towaru ani pieniędzy to jakaś kpina. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!

Malwina

Kupiłam tam super koszulkę, fajny sklep

Natalia

Zamówiłam i jestem bardzo zadowlona, polecam

Weronika

Polecam

Marzena

Zdecydowanie mogę polecić zakupy

Ola

Masakra kupiłam piżamę i zero kasy nami piżamy

Oszukana
@Ola

Zamowilam tydzien temu koszulke, kasa przelana zero informacji i towaru

Aneta

Totalne badziewie produkt (usunięte przez administratora) chińskie badziewie za pierwszym razem było ok a teraz przyszlo chińskie humor.

Aneta

Totalna chinszczyzna masakra za pierwszym razem jak zamawiałam było ok teraz chińskie badziewie

Helena

Na forum pojawiają się niepokojące komentarze dotyczące opóźnień w dostarczeniu zamówionego przez klientów towaru. Może któryś z pracowników firmy Werida mógłby odnieść się do tych sytuacji? To na pewno potrzebne!

dorota1020

Witam bardzo się zawiodłam towar zamówimy do dziś nie dostarczony brak jakiejkolwiek odpowiedzi na maila nie polecam. .

Ona

Czekałam na paczkę miesiąc kupiłam 3 rzeczy otrzymałam 2 .Towar dramat bardzo odbiega od oferty jaką pokazują.

Asia

Pierwszy raz się tak roczarowałam.Brak towaru, brak kontaktu. Muszę to zgłosić. Brak odpowiedzi na maile.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Werida Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od pracujących na temat Werida Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

ana

jakaś kpina do tej pory nie mam swojego zamówienia !!!!

Ta firma to jakiś żart. Towar dostałam po 5 miesiącach i wielu upomnieniach. Jakość też dramat.

Zostaw merytoryczną opinię o Werida Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Werida Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werida Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werida Sp. z o.o.?

Werida Sp. z o.o.
  • Krasnobrodzka 19 lok. 3