Opinie o Eko-Sped Logistyka Transport Spedycja Sp. z o.o. w Tryl

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eko-Sped Logistyka Transport Spedycja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eko-Sped Logistyka Transport Spedycja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Sped Logistyka Transport Spedycja Sp. z o.o. w Tryl

Łukasz

Czy pracodawca zapewnia wam jakieś fajne premie ?

Driwer
@Łukasz

premie???człowieku trzeba cierpliwie czekać na opoźnione słabe wypłaty

Julia
@Driwer

Jak to opóźnione? Może to jednorazowa sytuacja spowodowana jakimiś chwilowymi problemami? Po wpisach niżej nie zauważyłam by wcześniej taki problem się pojawiał. Ile wynosi wynagrodzenie, że uważasz, że wypłata jest słaba?

Były Nowy wpis
@Łukasz

Premnie a co to jest nawet nie ma świątecznej

Łucja Nowy wpis

Jakiej wysokości są te wypłaty, że tak narzekacie że słabe? Ciężko mi uwierzyć w ten brak pojęcia o transporcie skoro firma działa już przecież kilka dobrych lat... Może po prostu ma taki spontaniczny styl pracy?

Pracownik Nowy wpis

Gosc nie ma pojecia o transporcie, podejscie do kierowcy jak do parobka. Ladunki z gieldy, wszystko na ostatnia chwile. (usunięte przez administratora) bez oglady, ogolnie (usunięte przez administratora) Nikomu normalnemu nie polecam!!! Aaa, najwazniejsze, NOTORYCZNY KLAMCA I DZIAD!!!! Słoma z butów wystaje.

RMR

Polecam firmę. Dobry Pracodawca.

Kuliś
@RMR

Czy rolnik może być dobrym pracodawcą- nie ma pojęcia o transporcie miedzynarodowym, szacunku dla kierowcy. Najgorsze ładunki. A jego kierowcy to chlopaki z Ukrainy, którym płaci jak się upomną. Polaków już chyba sie pozbył. Ten wielki pracodawca żyje w czasach średniowiecza bo mysli ze jest panem

Julia Nowy wpis
@RMR

Cześć, bardzo się cieszę się, że polecasz firmę i uważasz, że jest dobrym pracodawcą. Czy napisałbyś coś więcej na ten temat? Fajnie by było móc przeczytać coś o poszczególnych warunkach zatrudnienia. Jak oceniasz np. wynagrodzenie czy atmosferę pracy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eko-Sped Logistyka Transport Spedycja Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
EDWARD

Praca super poukładana, wypłata 100% na czas

Praca super pieniądze zawsze na czas, auta w miarę nowe spedytor też ok

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Sped Logistyka Transport Spedycja Sp. z o.o. - Tryl

• Jak się pracuje w Eko-Sped Logistyka Transport Spedycja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Sped Logistyka Transport Spedycja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eko-Sped Logistyka Transport Spedycja Sp. z o.o.
  • 54
    86-170 Tryl
  • NIP: 5592041336 REGON: 341497901 KRS: 0000502726

Eko-Sped Logistyka Transport Spedycja Sp. z o.o.