Opinie o Lim-Pol Sp. z o.o. w Fletnowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lim-Pol Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lim-Pol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lim-Pol Sp. z o.o. w Fletnowo

Jak teraz może wyglądać BHP podczas pracy? wcześniej pisano cos o przykładowym alkoholu stanowiącym problem w trakcie pracy. czy do teraz jest to rutynowo sprawdzane? Są przy tym może orgaznizowane imprezy pracownicze?

Kura Nowy wpis

Praca jest taka ze trzeba w niej o dziwo pracować, a to z pracownikiem jest ciężko i stad ciagle anonse o prace. No ale zdecydowanie lepiej siedzieć na forum i narzekać niż zabrać się za siebie i wziąć do roboty! Godna płaca za dobrze wykonana prace, a każdy nierób szybko wychwytywany przy tej specyfice pracy. I tu pojawia się problem dla tych co chcą zarobić a nic nie robić….. powodzenia na bezrobociu

Stefan Nowy wpis

Praca w weekendy za normalną stawkę? Trochę słabo że nie można zarobić więcej. A ile wynosi stawka podstawowa? Mam nadzieje że więcej niż minimalna krajowa ...

Ktoś Nowy wpis

Nie polecam jeżeli lubisz pracować w niedziele i święta za normalną stawke i zobaczyć jak szanuje pracowników to życzę powodzenia .wystarczy popytać ludzi którzy tam pracują nikt nie poleca . Z Tego co mi wiadomo co jakiś czas byli pracownicy zawiadamiaja inspekcje pracy ze cos jest nie tak

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Lim-Pol Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnimy tynkarza lub pomocnika tynki maszynowe? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Tarek

Pracowałem w czasie kiedy Pani Ania rządziła w 4 kurniku i połowa załogi miała problem z alkoholem. Nie dziwię się że potrzebowali w takim razie pomocy specialisty ;)

Dawid

Hej :) a kto u was jest odpowiedzialny za grafik?

Aghg2020

Nie polecam pracy w tej firmie, można nabawić się tylko stresu, nie ma się nic z życia, a poza tym firma jest nieuczciwa, robi własne głupie zasady, i jest nie wypłacalna.

Miałem przyjemność być kilka razy na wywozie u pani Ani a dwa miesiące temu się dowiedziałem że wszyscy odeszli z 4 kurnika a połowa z nich leczy się u psychiatry to dość dziwne bo wyglądali na normalnych pracowników może problem tkwi w pracodawcy skoro on taki mobingowy to czemu jeszcze nik nie nagrywa go ani nie zgłasza do inspekcji pracy. Pozdrawiam i życzę powodzenia nowej załodze 4 kurnika

Maria
@Gość

Mobbing jest poważnym oskarżeniem i tak jak piszesz, skoro byłby obecny w firmie to czemu nikt nie ma na to dowodów i nie popiera swoich wypowiedzi konkretnymi argumentami oraz opisem sytuacji? Może po prostu poprzednie osoby nie odnajdywały się w tej pracy i nie dawały rady na dłuższą metę? Jak sądzisz?

mimi

@Ktoś. a powiesz jakie stanowisko zajmowałeś?

Ktoś.

Z całego serca nie polecam pracy w tym miejscu. Można nabawić się jedynie stresu. Nie traktują dobrze pracownika. A przez to ani praca ani atmosfera nie są odpowiednie.

...

Było lepiej jak na 4 kurniku była Ania a teraz nawet nie można niczego znaleźć a prowadzący to nadaje się do biedronki na wykładanie cebuli... Jestem pracownikiem i widzę co on robi (dobrze ze nie widzi tego Ania)

Cool
@...

Zgadzam się co to tego Ania szanowała pracownika starała się o jego dobro zawsze pomogła doradziła i wsparła.. A teraz (usunięte przez administratora) i mogiła tyle..

Darwk

@Jjj to aż taka w porządku ta wasza szefowa?

Polecam, jestem prowadzącym w firmie, i nie narzekam. :)

kolo

nie polecam,

czy tak jest dobrze

Skoro jest tak dobrze,to czemu szukają pracowników?Częstą są anonse w gazetach.

Zostaw merytoryczną opinię o Lim-Pol Sp. z o.o. - Fletnowo

• Jak się pracuje w Lim-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lim-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lim-Pol Sp. z o.o.?

Lim-Pol Sp. z o.o.
  • Myśliwska 14