Opinie o Wear Plates Technologies Sp. z o.o. w Nowa Ruda

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wear Plates Technologies Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wear Plates Technologies Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wear Plates Technologies Sp. z o.o. w Nowa Ruda

Były Pracownik Nowy wpis

Omijać jak najdalej się tylko da chyba, że Ci zycie nie mile i w ciągu 5 lat chcesz umrzeć na raka lub dostać pylice Pracodawca wgl nie zapewnia odzieży lub zwrot kosztów za pranie itp. (I teraz buty za 250 poszło w błoto) Kolejna sprawa wracając do tematu raka i pylicy hala w ogóle nie jest wietrzona fakt faktem oczywiście że wszystkie drzwi są po otwierane i co z tego jak to nie chce wywiać tych oparów ktore idą z maszyn i pył który wszędzie się unosi i wszędzie dosłownie wszędzie on jest w jedzeniu itp. Jeśli "Szef" ma (usunięte przez administratora) dzień lepiej uciekaj mu z drogi ja nie stety tak miałem, że przechodziłem koło niego i do mnie z krzykiem na całą hale, jeśli nie zrobię normy to zostanę dłużej bez płacenia za nadgodziny, oczywiście na szczęście w moim przypadku tak nie było, aczkolwiek po innych nie stety tak było, że musieli zostać dłużej póki nie zrobią normy. Kwestii maszyn dawno już powinny być wymienione stare jak świat lekko coś szturchniesz na nowo kalibracja ipt. A czas leci normę cza zrobić. Kolejna rzecz Chcesz mieć wolne lepiej miej dobre argumenty że ktoś Ci umiera bo tak to cie nie pości szybecj możesz co najwyżej pomarzyć (usunięte przez administratora)tam jest na początku dziennym pod względem "asystemów kierownika" w dzień dania wypowiedzenia (tutaj jest dla mniej największy hit tego wszystkiego) kierownika w tedy nie było wręczam wypowiedznie i ala asystent mówi, że dobrze tylko on nie może podpisywać taki h rzeczy tylko kierownika bo on nie jest kierownikiem i że nie może takich rzeczy decydować i że mam przyjechać za tydzień bo w tedy on będzie. No ja jak to usłyszałem to nie uwierzyłem że asystent kierownika nie może podpisać wypowiedzenia ???? takich cyrków to jeszcze nie widziałem, a nie w jednym zakładzie pracowałem i to co tam się odawal naprawdę hit sezonu. Szkolenie BHP trwa max. 5 min nie dłużej. Omijajcie ta prace najdalej jak się da Reszta co tutaj jest opini do tego dnia są prawdziwe i nie wymyślone

Były

Proszę omijać to miejsce z daleka Prezesik to była komunistyczna pała ( psychol ) A jego piski to 2 wychodowane przez niego pieski synusiowie którzy donoszą do tatusia nawet sami na siebie,więc można sobie wyobrazić jak traktują obcych. Nawet jego ciekawe dala z stamtąd nogę. Nie kochajcie się tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Wear Plates Technologies Sp. z o.o. - Nowa Ruda

• Jak się pracuje w Wear Plates Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wear Plates Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wear Plates Technologies Sp. z o.o.
  • Kłodzka 20 C
    57-402 Nowa Ruda
  • NIP: 8851573349 REGON: 891539980 KRS: 0000211989

Wear Plates Technologies Sp. z o.o.