Sotech Sp. z o.o.

Bielawa

Sotech Sp. z o.o.

Opinie o Sotech Sp. z o.o.

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą SOTECH Sp. z o.o.? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

lelum

Ścisz to radio!!!

Lok

Robią pyszne pierogi.

xxx

Czyli jak ktoś jest niepalący, a reszta pali to on ma się zwolnić z pracy, bo mu dym przeszkadza? Czyli ma zrezygnować z utrzymania i iść po zasiłek. Zrezygnować z pieniędzy za które żyje, bo WY chcecie w pracy słuchać głośno radia, a ona WAM przeszkadza. Dobrze zrozumiałem? Szczerze, to nie chcę mi się wierzyć, że jest tylko jedna osoba której przeszkadza głośne radio. Może reszta po prostu boi się odezwać.

Jurek

Super firma

Znasz opinie z pierwszej ręki na temat firmy SOTECH Sp. z o.o. ? Czekamy na nowe informacje od pracowników.

@admin 30.07.2015 21:55

Praca (tak słyszałem) nie jest zła. Ale płacą raczej kiepsko (mniej niż minimalna krajowa dla zatrudnianych na umowę-zlecenie). Praca dwu zmianowa. Weekendy wolne (zdarzają się nadgodziny w soboty. Niestety głośno (maszyny),ale też radio napier.... cały czas i to podobno dużo głośniej niż maszyny. Jak to komuś nie przeszkadza? To tylko składać CV.

LOL
@xxx 08.09.2016 14:51

Zmień informatora lub informatorkę i poradź by poszła szybko do lekarza bo od tego radia na głowę coś jej jebło:))))

@LOL 05.10.2016 15:51

widzę że odezwali się ci co urządzają radiowy terror - to jest czysty mobbing. Jeszcze was ludzie do sadu podadzą i przez rok co najmniej włóczyć się po nich będziecie. p.s. Informatora mam widać dobrego skoro taka chamska odpowiedz padła.

Janek
@xxx 20.10.2016 21:47

Tak się składa że pracuje w tej firmie jeden ewenement której radio przeszkadza.Nie wiem jak ją nazwać bo jak kobieta raczej się niezachowuje.Ja zalecam zaciągnięcie rady u specjalisty lub raczej rezygnację z pracy a możesz mi wierzyć wszyscy odetchna z ulgą:)

Zostaw opinię o Sotech Sp. z o.o. - Bielawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sotech Sp. z o.o.