BSK Transport i Spedycja Sp. z o.o.

Opinie o BSK Transport i Spedycja Sp. z o.o.

przewoźnik321

Beznadziejaaaaa, pseudo spedycja, (usunięte przez administratora)spedytorzy nieprofesjonalni, przez telefon boją się rozmawiać odsyłają do emaila. NIE POLECAM

Marcin TS Talia 885778899

POTWIERDZAM ,

Co wiecie odnośnie przedsiębiorstwa BSK Transport i Spedycja Sp. z o.o. w miejscowości Włocławek, bo nadal nie widzimy wieści od użytkowników?

Marcin
@Administrator 20.09.2018 08:00

Nie polecam,(usunięte przez administratora), totalna porażka

Tsltran

Uwaga na spedycje (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o BSK Transport i Spedycja Sp. z o.o. - Włocławek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSK Transport i Spedycja Sp. z o.o.