counter
Filip Nowy wpis

Cezary O. - nieuczciwy pracodawca wykorzystuje młode i niedoświadczone osoby, podpisuje z nimi umowy bez pokrycia, odmawia wypłaty wynagrodzenia w tej i innych swoich działalnościach. Oszut i (usunięte przez administratora)

Maciej Nowy wpis

Witam. Pracowałem w firmie Heavy Lift od czerwca 2019. Zdecydowanie nie polecam firmy, ani jako pracodawcy, ani również jako wykonawcy prac relokacyjnych. Oto powody: Przede wszystkim pracodawca nie podpisał ze mną umowy oraz nie wypłacił mi wynagrodzenia. Mimo, że nie umawialiśmy się podczas rozmowy kwalifikacyjnej na prace fizyczne zostałem podstępnie przymuszony do uczestnictwa w pracach przy zleceniu dla jednego z klientów. Mimo braku jakiegokolwiek doświadczenia przy podobnych pracach, byłem jednym z 3 pracowników, którzy odpowiedzialni byli za wprowadzenie kilkudziesięcio-tonowej maszyny do hali produkcyjnej. Z moich obserwacji pracownicy do tak poważnych robót często werbowani są na dzień przed rozpoczęciem prac. Zdarzają się wśród nich ludzie bez doświadczenia. Przebieg robót opisałbym jednym słowem jako totalny haos. Prace przewidziane na kilka godzin wydłużyły się do kilku dni. Nie wspomnę o przestrzeganiu przepisów BHP. W pewnym momencie zostałem na budowie sam przez niemal cały dzień z 2 tonami betonu do zmieszania i zakotwienia maszyny, czego nie wytrzymało moje zdrowie (uraz pleców). Pracodawca był o tym fakcie poinformowany. Bezpośrednim powodem zwolnienia mnie była odmowa wyjazdu na budowę kolejnego dnia.

Tomasz Nowy wpis

Bardzo milo wspominam prace w HVLFT Moje sugestie dla HVLFT Sp. z o.o.: Polecam Lubię atmosferę w HVLFT Sp. z o.o. za: Luźna atmosfera Szef Damian jest super

Hej! Coś nowego dzieje się u pracodawcy jakim jest HVLFT Sp. z o.o. w mieście Wrocław, bo nie widzę nowych informacji. Może ktoś z osób pracujących powie nam co się dzieje u nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o HVLFT Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad