Opinie o Meridian S Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Meridian S Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meridian S Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meridian S Sp. z o.o. w Poznań

Xxx

w tamtym roku było zle bo covid tez się na nich odbił, ale już stanęli na nogi i z pieniędzmi i płynnością nie ma problemów!!!

Mieczysław
@Xxx

Ile już pracujesz w Meridian? Ile obecnie można zarobić oraz czy przyjmują osoby bez doświadczenia? Jestem ciekaw co mi powiesz na ten temat, daj znać koniecznie!

Xxx
@Mieczysław

Uczciwe pieniądze i biorą ludzi bez doświadczenia jak najbardziej

@Xxx

Oni nie stana juz na nogi...

J.

Od niedawna pracuje i nie ma problemów. Kontakt z menagerami jest okej nie ma problemu się dodzwonić i płaca zawsze w terminie.pozdrawiam

P
@J.

Bzdura.Jest 15 i dalej nie ma wypłaty

J.
@P

Ja mam

Czy rozmowa rekrutacyjna w Meridian S Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Jest dobrze

Od razu dostałam umowę o prace, a formalności zostały załatwione naprawdę sprawnie. Teraz pracuje i wypłaty zawsze są wtedy koedy trzeba, szefowie i kadra są ok

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Meridian S Sp. z o.o. na stanowisko Nauczyciel / Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

Każdą wypłatę dostaje na czas ????????

p

ja dostalem umowe o prace pierwszego dnia

KM

Kasa sie zgadza, czasem tylko trzeba sie upomniec

daniel

ja nie spotkalem sie z problemami o ktorych tu piszecie a pracuje juz tutaj troche

D

Bardzo szybkie zatrudnienie, umowa o prace na zyczenie, kontakt z menagerem dobry

mar

do tej pory nie spotkalem sie z problemami z wyplata, max kilka dni czasem przeciagaja ale zawsze w koncu wszystko daja

Pracownik szpitala pod Poznani

Firma nie płaci. (usunięte przez administratora)Na wypłatę dostaliśmy marne grosze i nie można doprosić sie o więcej. Pan Robert kultura nie grzeszy, klnąc przez telefon tylko potrafi i mówić ze tak rozmawiać nie będziemy. Szymon natomiast telefonu wgl nie odbiera. (usunięte przez administratora) Jeśli do jutra nie dostanę pieniędzy zgłaszam to do inspekcji pracy. Czy ktoś jest w takiej samej sytuacji? Razem możemy więcej.

@Pracownik szpitala pod Poznani

Ja jestem w tej samej sytuacji(Bytom woj.Slaskie).zresztą nie tylko ja pozostała część pracowników tez tylko boją się odezwać większość pracuje na czarno.robia machloje nawet w zusie i urzędzie skarbowym.na wypłacenie l4 czekaliśmy prawie 2 mc !!!!!!(i tak nie do konca).zgloszeni są już wszędzie i mam na to dowody.jezeli miałbyś jakieś pytania to proszę o kontakt 517 059 307

@Pracownik szpitala pod Poznani

Fakt ze oddali mi pieniądze w kwiecie 1300zl a planowane było 1500zl bo o tyle byłem przez nich przewieziony... Ale mogę działać z kimś razem i dalej. Najlepsze jest to ze dostałem pieniądze na konto a wypłacającym była firma Meridians ul. litewska-Poznan zaznaczam ze lokal stoi pusty i zapuszczony. Jakaś Masakra z nimi...

@HRV

Nam wystawili umowy z litwska a przecież juz gdzie Indziej maja siedzibe,nawet bym nie wiedziala gdyby nie zus bo wniosłam o ponowne przeliczenie moich skladek i zuz mnie poinformować.owal o nowej siedzibie Meridian'sa.

@Pracownik szpitala pod Poznani

Napisz mi numer telefonu lub mail skontaktuje się z tobą

Firma Meridian szuka managera cateringu szpitalnego. Czy na tym stanowisku pracodawca oferuje trzy miesięczny okres próbny? Na jakie umowy można liczyć? Na czas określony czy zlecenie?

Megan
@Marek

Skoro jest pan na tej stronie to chyba czytał pan opinie o tej firmie naprawdę dziwię się że jeszcze się pan tam pcha.Ja NIE POLECAM

była pracownica
@Marek

żadnej umowy pan nie dostanie, chociaz bedzie obiecywana. jeśli chodzi o wynagrodzenie - tez mozna pomarzyć. jesli cokolwiek płacą to serio niewielką część z obiecanej wyplaty. praca w okropnym (usunięte przez administratora) pracownicy bez badań, jedna wielka ściema. warto się zastanowić, czy jest sens brac sobie klopoty na własne barki jako menager czy pracownik na kuchni. i to jeszcze charytatywnie

Kontrahent

Firma Meridian's zrobiła zakupy w naszej firmie dostając odroczoną płatność i ślad po nich zaginął. UWAGA (usunięte przez administratora)

Megan

W ogłoszeniu olx podszywali się pod szpital . Szpital w Chodzieży poszukuje pracowników do roznoszenie posiłków, pełen etat. Jak się okazało to nie szpital tylko firma Meridians ,pełen etat oczywiście nawet 2 etaty pracy w miesiącu ale najlepiej jak najdłużej bez umowy albo w ostateczności jakaś śmieciówka na pół etatu na półtora miesiąca. Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w Chodzieży w firmie cateringowej Meridians pracujesz ponad własne siły o wynagrodzeniu za pracę możesz sobie pomarzyć.

była pracownica

Witam. Jestem byłą pracownicą firmy Meridians. Piszę w imieniu swoim jak i koleżanek, które w tym samym czasie pracowały w szpitalu w Chodzieży. Przez kilka miesięcy pracowałyśmy bez umów o pracę, które były nam z miesiaca na miesiąc obiecywane. Większość dziewczyn nie posiadała żadnych badań uprawniających do pracy w gastronomii. Po odejściu w krótkim czasie prawie wszystkich pracownic, firma nie wypłaca nam zaległego wynagrodzenia. Na wysyłane smsy, kiedy dostaniemy wypłatę zarówno pan menager Jacek K. jak i pan Szymon N. nie odpowiadają. Nie wspominając o tym, że nie odbierają połączeń od nas. Ale nie poddamy się i będziemy walczyć o to, co nam się należy! Informacja na przyszłość dla wszystkich chcących podjąć pracę w tej firmie NIE POLECAM! Chyba, że chcecie pracować ponad normę i za darmo.

Iii

Olx chodzież praca kucharz, praca catering. Nie dajcie się nabrać. To jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Mmm

Na portalu Olx pojawiają się liczne ogloszenia dotyczące pracy kucharza bądź też oferty pracy w cateringu. Tak naprawdę ogloszenie dotyczy pracy w szpitalu chodzieskim. Wstyd, brud i żal. Tylko czekać kiedy sanepid odpowie na skarge i na podstawie przesłanych zdjęć, nagrań zacznie temat drążyć. Nie płacą, (usunięte przez administratora) i wykorzystują.

Dagik86

Kurde ja miałam zaliczkę na wesele i nie wiem co teraz zrobić czy ten adres dla firmy jest prawdziwy? Może tam pojadę tylko jak oni tam pracują ktoś wie?

@Dagik86

Jak pisałem już wcześniej tylko ciagle ktoś kasuje mój post. Mój nr tel. I działamy razem w grupie siła 502 66 97 91. Pozdro

HRV

Zgłoszone na policję? Jak sprawa wyglada na ta chwile? Byłem na komendzie i Policja zbywa tylko ażeby zebrać większa ilość osób i mogą działać ze w/w pseudo firma działa na niekorzyść innych. Mam wpłacona zaliczkę i się bujam. Robimy coś razem?

@HRV

Dziwie sie oni sa poszukiwani a codzien siedza na Naramowickiej

@.......

Od kiedy urzeduja pod nowym adresem??

@Piekna i bestia

Chyba od czerwca

Z litewskiej na naramowicka przenieśli się w 1maja 2020

@.......

Podobno z naramowickiej też uciekają, chcą się przenieść na Ludwikowo od stycznia

Mnie też (usunięte przez administratora)przywłaszczając sobie zaliczkę (mój nr 501 529 359)

Twaróg
@Sasza@

A gdzie na Ludwikowo?

Czy jest możliwość pracy w Meridian S Sp. z o.o. na część etatu?

Piekna i bestia

Nie ma takiej opcji i nie polecam żadnej współpracy z ta firm to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .

Sasza@

Omijaj te miejsce i tą firmę

Klient

Sprawa Meridiansa opisywana niedawno w Głosie Wielkopolskim dzięki mojej interwencji. Robert Trzos mimo zapewnień nie oddaje pieniędzy. Sprawa trafiła do sądu, także inni klienci zgłosili sprawę. Jest problem, ponieważ następny właściciel Szymon Nosal gdzieś zniknął prowadząc oficjalnie inny biznes pod nazwą R.S. Catering przy Naramowicka 92.. Zero odzewu także ze strony kierownika - Jacek Kurczaba, który odpowiadał za podpisywanie umów.

Miłosz
@Klient

Jacek Kurczaba pracuje z tym samymi włascicielami w R.S. Catering Trzos Nosal - pod numerem 690828118 oferuje pracę w jakimś szpitalu. Pieniędzy z wpłat do Merdians Poznań nadal brak.

HRV07
@Miłosz

Co do oddania należności ile czekasz? Od kiedy?

Milosz
@HRV07

Od ponad pół roku. Prawie 2000 zl

@Miłosz

Trzeba działać wspólnie. Co robimy dalej? Policja? Czy jak? Proszę o info i trzeba za nich się zabrać teraz działają na terenie Bytom i Tarnowskie Góry ponoć.

@Milosz

@Milosz- zapraszam do kontaktu i można działać w swojej sprawie...

Dagik86
@Klient

Ktoś pomoże w kwestii odzyskania pieniędzy? Może zrobimy jakiś nalot na te Ludwikowo? Albo te naramowicka?

@Klient

Ja też zostałem (usunięte przez administratora) przez Meridians. Wpłaciłem zaliczkę za komunię na termin maj 2021. Ani imprezy ani kasy... Mój tel. 501 529 359

@Piotr

Sprawę musisz zgłosić na policję

Zostaw merytoryczną opinię o Meridian S Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Meridian S Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meridian S Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meridian S Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meridian S Sp. z o.o.
  • Litewska 22