Opinie o Meridian S Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Meridian S Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meridian S Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meridian S Sp. z o.o. w Poznań

Sandra

@Tomasz to jest restauracja ?

Sasza@
@Sandra

Już nie z res.zrezygnowali teraz są tylko cateringiem szpitalnym

Piekna i Bestia

Od 17.08.2020 Przejęli szpital Górniczy w Bytomiu ( catering) pozniej przyjęli szpital w Tarnowskich Górach 27.10.2020 r. Teraz startują do nowego przetargu na nowy szpital. Maja mnóstwo zatrudninych pracowników bez umowy i wypłacają pieniądze do ręki, a pracowniką którzy pracują na umowę o pracę nie wypłacają swoich należności wcale lub w jakiś śmiesznych ratach . Większość pracowników jest bez badań lekarskich oraz ksiązeczek sanepidowskich , twierdząc ze sa w Poznaniu w głównej firmie gdzie nawet nie wiedzą jakie osoby przyjmują bo nie znają ich nawet z imienia i nazwiska . Mamy podbite badania lekarskie gdzie nawet nie badal nas żaden lekarz ( nie widzial na oczy ) . Osoby które pracowały od 17.08.2020 po dużych staraniach i awanturach otrzymały umowę dopiero od 09.2020 bo była fuzja .

@Piekna i Bestia

co sądzicie może warto poinformować placówki w których stają w przetargach albo co najgorsze aktualnie są i żywią oszukując wszystkich wokół, gdzieś można szukać takiego wykazu placówek do których dostarczają catering?

@SHE

Tez o tym myślałam.trzeba działać szybko bo następni zostaną wystawieni do wiatru,nawet składki zus na umowie o pracę na pełny etat są deklarowane z pół etatu których i tak nie odprowadzają.wszystko co obiecują to mzonki.niech nikt nie wierzy tej firmie bo to oszuści.nawet l4 nie wypłacają. O każdy ciężko zarobiony grosz trzeba walczyć, nic nie jest w terminie wypłacane,a nawet dużo zaniżone. To banda (usunięte przez administratora)

@Piekna i bestia

Posiada Pni jakąś dokumentację z którą można wystąpić jako dowód ?

@SHE

Oczywiście że posiadam i nadal zbieram.

.......
@SHE

Ja mam umowe jesli sie do czegos przyda moge pomoc.

HRV
@SHE

Pewnie ze tak... KP które od nieszczęsnego Kurczaby J. dostałem wpłacając pieniądze na miejscu... Powiem tak... Koleś już namierzony i w święta sobie będzie leżał... Wygodnie :) Pod choinką :)

.......

Szpital Msw,Szamarzewskiego,Puszczykowo

@.......

Przejęli, jeszcze szlital w Stolarzowicach,a od stycznia ruszają prawdopodobnie ze szpitalem w Goduli (dzielnica Rudy Śląskiej)jako catering.

@Piekna i bestia

szukam właśnie jakiejś dokumentacji odnośnie Rudy Śląskiej i szpitala ale nic nie znaleziono, a Stolarzowice to Bytom?

@Piekna i Bestia

Na Nowy szpital co masz na myśli który to konkretnie ?

@Piekna i Bestia

a fuzja jakiej firmy z jaką ? może to jest jakiś trop

@SHE

Stolarzowice to dzielnica Bytomia. Nie mam żadnych dokumentów na ta chwile bo ruszają od stycznia. Fuzja była miedzy pracownikami byłej firmy cater med.meridian's przejął pracowników po wygranym przetargu.

@Piekna i bestia

Sorki stolarzowice juz hulaja od 27.10,.Ruda Śląska (Godula ma ruszyć od stycznia).jak będę coś więcej wiedziała to napewno poinformuje.

@.......

Pisałaś o umowie czego dotyczy??jest Pani/Pan ze Śląska czy z Poznania??

Karol
@Piekna i bestia

Gdzie w Stolarzowicach jest szpital ?

Karol
@SHE

Poprosze o dokumenty o nieprawidliwosciach aby ze wszystkim isc do sadu

@Karol

Stolarzowice to powiat tarnogorski wiec całkiem możliwe że poprostu potocznie mowia ze w stolarzowicach.dowiem się dokładnie o ktory szpital chodzi i dam znać. Jestem tylko ciekawa od kiedy przeprowadzili swój szemrany interes na nową ulice w Poznaniu bo umowy nam wystawili na adres litewskiej.

To nie stolarzoeice tylko stare tarnowice powiat Tarnowskie Góry

@Karol

Karol o jakie dokumenty ci dokładnie chodzi??jeżeli jutro do godz.18 nie dostane wyplaty zgłaszam sprawę na policję. Znowu batalia o swoje jak co mc.nadal nie dostałam za l4 i urlop za październik!!!!(usunięte przez administratora)

Aga

Witam czy ktos wie co z restauracja Meridian na sołaczu???

@Aga

Ponaglam pytanie co się dzieje z Meridians Poznan? Wszystko działa a tu taka cisza i brzydko przed wejściem

Niunia
@HRV 07

Restauracja nie funkcjonuje. Zrobiliśmy wpłatę na przyjęcie weselne w zeszłym roku. Teraz od kilku tygodni czekamy, aż manager i właściciele łaskawie odpowiedzą na maila, kiedy mają zamiar oddać zaliczkę. Podejrzewamy, że nie tylko nas tak potraktowali.

Niunia
@HRV 07

Witam. W restauracji nic się nie dzieje. Cisza, brudno przed wejściem, wszystko pozarastało zielskiem.

@Niunia

Brak słów na tych ludzi. Z naszej strony powiem ,ze sprawa pójdzie wyżej jak maja nasz kontaktu z nimi gdzieś?

@HRV 07

Tyle co słyszałem to Meridians zbańczył i oddał miastu a od miasta przejął ją restauracja garden citi. A poprzedni właściciele wynieśli się i prowadzą firmę cateringową.

@Kpk

A masz może jakieś info gdzie jest ta nowa firma cateringowa? Jakieś namiary?

Aga85
@Niunia

Witam Otrzymała Pani zwrot zaliczki? Ja również czekam aż odpowiedzą na maila, ale szczerze wątpie by cokolwiek oddali....

Siwa

Prosze podac namiar na Pana/Pania

HRV

Brak słów firma krzak

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Meridian S Sp. z o.o. na stanowisko Nauczyciel / Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Poszkodowany

W sprawie oszustw Meridian,s. Oni nie tylko pobierają zaliczki na imprezy, ale również składają fałszywe oświadczenia i podrabiane dokumenty w postępowaniach przetargowych na żywienie szpitali. Żywią m.in. poznańskie szpitale, więc to nie jest tak że nie mają kasy na zwroty zaliczek bo Covid. (usunięte przez administratora)

Czy firma Meridian S Sp. z o.o. w mieście Poznań była twoim pracodawcą? Opisz nam związane z nim swoje doświadczenia i pomósz innym podjąć decyzję o zatrudnieniu tutaj. Czekamy na twój komentarz.

HRV 07

Miałem być klientem... Dużej Uroczystości... Pieniądze wpłacone i przepadły jak kamień... Zero odzewu telefony milczą a miejsce jest opuszczone i zapuszczone... Wchodząc na Google codziennie widnieje CZYNNE!!! Żenada!!! Ludzie zróbcie coś z tym... kto został (usunięte przez administratora) i poroniony na Duża Kwotę? Dajcie coś od siebie... W nas siła...

@HRV 07

Próbowałeś dzwonić pod numer do menadżera Meridian's 690 828 118. Numer działa bo poszukują na OLX do pracy do zmywania naczyń i wydawania posiłków w Puszczkowie.

@Kpk

Do zmywania naczyń poszukują w Poznaniu

Aga85
@HRV 07

Witam Ja również wpłaciłam zaliczkę na przyjęcie komunijne i niestety tak jak Pan pisze na stronie widnieje restuaracja czynna a telefony wyłączone.

@Kpk

Witam, witam, Dzwonię ale zapomnij ze odbierze tel lub odp na SMSa. Jest więcej osób? Co robimy? Działamy razem? W grupie siła...

Zostaw merytoryczną opinię o Meridian S Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Meridian S Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meridian S Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meridian S Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meridian S Sp. z o.o.
  • Litewska 22