Witam i od razu na wstępie mogę w stu procentach potwierdzić, iż miałem z tym człowiekiem do czynienia na drodze służbowej, ja i prywatnej. ogólnie, pseudo-komandos, który pojęcie "ochrona" przyswajał co najwyżej na linii kas różnego rodzaju supermarketów najniższego pułapu... A jeśli chodzi o poziom usług jego "pseudo" firemki, to śmiało mogę stwierdzić, że dalece odbiega on od typowej, przynajmniej po części profesjonalnej usługi, bądź też usług, którymi tak się szczyci... Podsumowując, jak już wcześniej ktoś wspomniał: brak grupy interwencyjnej (oczywiście za wyjątkiem jego jednej, jedynej skromnej i tchórzliwej osoby, rozwalające się auto, no i co najistotniejsze, to pełno długów wobec byłych już pracowników, czy też zleceniobiorców oraz całe multum nieuregulowanych płatności chociażby za bieżące faktury różnego rodzaju... Kilka słów na podsumowanie: "FIRMA/FIREMKA TOTALNE DNO!!!" PS Jak najdalej od tego człowieka i to naprawdę (może paradoksalnie zabrzmi), chociażby dla bezpieczeństwa własnego i chronionego mienia! Po prostu obiektywnie w żadnym wypadku nie polecam i szczerze odradzam współpracę z "tym czymś", co śmie nazywać się firmą, czy też agencją ochroniarską...