Opinie o RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością w Tuszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością w Tuszyn

Klient

Jak można zaufać firmie ochroniarskiej gdzie poza wspólnikiem nie ma nikogo kto tam pracuje . Nie da się chronić klientów kiedy jest się jedną osoba i nie ma się pracowników to kto chroni w nocy kiedy pan Bednarczyk śpi ?

AT

@obiektywny mam do Ciebie pytanie bo rozumiem że Twój poziom wyszkolenia jest na najwyższym poziomie potwierdzony wieloletnią praktyką w tej branży. Z tego co doczytałem to tam jest patrol a nie grupa interwencyjna a to chyba różnica: GRUPA INTERWENCYJNA- co najmniej dwóch uzbrojonych pracowników ochrony...... art.5 ustawy z dnia 22 sierpnia 1997r o ochronie osób i mienia. A jeśli jest jeden pracownik ochrony bez broni to podlega to jako patrol interwencyjny. Chyba że się mylę ? Piszesz że jakość świadczonych usług to kompletne dno. No cóż wybacz ale niestety nie widziałem jeszcze w 100% profesjonalnej firmy a zachowanie pracowników czasami pozostawia wiele do życzenia tak jak i ich wygląd zewnętrzny ale rozumiem że w Twojej firmie jest wszystko na najwyższym poziomie czego można tylko pozazdrościć. Piszesz o długach wobec byłych pracowników i zleceniobiorców myślę że temat do wyjaśnienia w bardzo prosty sposób. Wystarczą pisemne zaświadczenia ? I tak na marginesie... Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku.

OBIEKTYWNY
@AT

Z tego co można było już o wiele wcześniej wyczytać z ogłoszeń różnego przekazu tejże "firemki", jasno było stwierdzone, że usługę świadczyć mają "Grupy, a nie jak piszesz Patrole". Ale najwidoczniej Szanowny Użytkownik tegoż nie do końca doczytał... A jeśli o pisemne zaświadczenia, to chyba od jakiegoś czasu funkcjonuje coś takiego jak RODO Szanowny "AT". No i podsumowując, jeśli o odpowiedzialność karną dotyczącą przytoczonych opinii chodzi, to gratuluję rozeznania w przepisach... "Gratuluję" w sposób ironiczny oczywiście... PS A już tak podsumowując swoją wypowiedź, to propozycję, no i to chyba najlepszą w tym przypadku, mam dosyć prostą... Wystarczy poczytać trochę opinii na temat tej firmy, ale przede wszystkim popytać też po prostu ludzi jakie mają zdanie na temat "RB Omega Security". Myślę, że z mojej strony to wszystko w tym temacie, bo sens jego bezsensownego wałkowania, który i tak niczego dobrego nie wnosi jest żaden... Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie podmiot zwany "AT".

pfff

Żenujący poziom tej firmy. Brak pracowników, brak sensownego auta do patrolowania, a jak widać to ledwo zipie, bo nie raz widać go przy nowych blokach jak stoi na podwórku z otwartą maską :D

@pfff

Kolego @pffff uważam że poziom firmy taki sam jak każdej innej w tej branży. Nie wierzę w ideały. To że pracowników nie widać nie znaczy że ich nie ma to tak na marginesie. Co rozumiesz pod pojęciem "sensowne" auto ?? A to że w aucie jest podniesiona maska nie oznacza że jest zepsute. Nikt z Was nie sprawdzał poziomu oleju, uzupełniał płynu w spryskiwaczach czy wymieniał żarówki ?? Jak się chce to sytuację zawsze można dopasować to tego co się chce zobaczyć. Niestety poziom intelektualny osób piszących posty jest raczej mizerny a tym samym nie dziwię się że i poziom usług w branży spada.

OBIEKTYWNY

Witam i od razu na wstępie mogę w stu procentach potwierdzić, iż miałem z tym człowiekiem do czynienia na drodze służbowej, ja i prywatnej. ogólnie, pseudo-komandos, który pojęcie "ochrona" przyswajał co najwyżej na linii kas różnego rodzaju supermarketów najniższego pułapu... A jeśli chodzi o poziom usług jego "pseudo" firemki, to śmiało mogę stwierdzić, że dalece odbiega on od typowej, przynajmniej po części profesjonalnej usługi, bądź też usług, którymi tak się szczyci... Podsumowując, jak już wcześniej ktoś wspomniał: brak grupy interwencyjnej (oczywiście za wyjątkiem jego jednej, jedynej skromnej i tchórzliwej osoby, rozwalające się auto, no i co najistotniejsze, to pełno długów wobec byłych już pracowników, czy też zleceniobiorców oraz całe multum nieuregulowanych płatności chociażby za bieżące faktury różnego rodzaju... Kilka słów na podsumowanie: "FIRMA/FIREMKA TOTALNE DNO!!!" PS Jak najdalej od tego człowieka i to naprawdę (może paradoksalnie zabrzmi), chociażby dla bezpieczeństwa własnego i chronionego mienia! Po prostu obiektywnie w żadnym wypadku nie polecam i szczerze odradzam współpracę z "tym czymś", co śmie nazywać się firmą, czy też agencją ochroniarską...

Firma RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością szukała nowego pracownika na stanowisko Dyspozytor/ dyspozytorka transportu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
AT

Tak czytam te opinie i jakoś po tylu latach pracy w tej branży u różnych pracodawców dziwię się że ludzie z "branży" piszą takie bzdury. Rozumiem ze Wy zawsze pracowaliście u pracodawców którzy byli idealni, płacili na czas nie mieli żadnych problemów z kontrahentami, dostawaliście pełne umundurowanie, auta były nówki po przeglądach i bieżących wymianach. Jednym słowem IDEAŁ! To może trochę realiów i rzeczywistości: pensje które nie są płacone na czas nawet przez duże obecnie firmy zaprzeczycie ? nie bo niektórzy doskonale wiedzą o czym piszę jeżeli znają temat. Mundury też dostawaliście całymi kompletami prawda ? (usunięte przez administratora) prawda mieliście swoje z poprzednich firm co często widać w innej pracy jak gość pracuje w firmie X a koszulka z logo Y, zaprzeczycie ?? Auta Panowie np z GI macie ideały prawda ? No nie bo ile razy wkurzaliście się na to że mówiliście szefowi o usterkach a odpowiedź była jedna - jeździmy do przeglądu później się wymieni żeby GI nie były urażone podobnie jest w konwojówkach i wszyscy o tym wiecie. Nie piszcie więc że gdzie indziej jest idealnie. Każdy kiedyś zaczynał i początki są trudne każdy normalny człowiek o tym wie. Ważne jest to jak i co się robi w celu polepszenia tego. Szacunek za to że radzi sobie z tym sam i rozwija się. A z doświadczenia wiem że takie wpisy to zazwyczaj konkurencja u której się pracowało albo "koledzy" którzy zamiast pomóc w rozwoju firmy oczekiwali od samego początku kokosów. Panowie trochę realistycznie i obiektywnie podchodźcie do sprawy.

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacić pracownikom, bo nigdy nie będzie u niego nikt pracował jak teraz . Jednoosobowa firma ochroniarska

Oszukany

Sp. z o. o. - niby Sp. jednak rzeczywistość się mocno rozmija. RB - Rafał B. ; Omega - pasjonat - aktualnie jeden wózek w firmie marki Lanos wiekowy progi wkrótce same odlecą. Można obejrzeć w okolicy pływalni w Tuszynie. Rafał B. były pracownik firmy Marka K. RB nie posiada grup interwencyjnych w Tuszynie z wyjątkiem jego własnej osoby, pozostali zniknęli prawdopodobnie po nie wypłaceniu pensji. RB nie posiada własnej stacji monitorowania. (usunięte przez administratora) oraz zaległych Faktur. Zadłużenie wzrasta.

Zostaw merytoryczną opinię o RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością - Tuszyn

• Jak się pracuje w RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością?

RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością
2.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Ks. Ściegiennego 31
    95-080 Tuszyn