Matauto Sp. z o.o.

Adres: Fryderyka Chopina 2 lok. 15, 83-000 Starogard Gdański

NIP: 5833167353 REGON: 222070187 KRS: 0000508439

Matauto Sp. z o.o.

Opinie o Matauto Sp. z o.o.

Wątek o zatrudnieniu w firmie Matauto Sp. z o.o. w mieście Starogard Gdański nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na nowe info.

Zostaw opinię o Matauto Sp. z o.o. - Starogard Gdański

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matauto Sp. z o.o.