NIP: 6783161454 REGON: 364889402 KRS: 0000625759

Adres: Magdaleny Samozwaniec 39, 31-711 Kraków

Opinie o Kodano Optyk Sp. z o.o.

Elcik

Pracuje w Kodano od początku roku i moje odczucia wg nie pokrywają się z tymi negatywnymi wpisami ???? Pracowałam już jako doradca klienta jeśli się chce to nawet nie mając kierunkowego wykształcenia można być świetnym doradcą w np. w Salonie Optycznym ???? Mam super team w salonie , kierownika z doświadczeniem który pomaga przybliżyć temat optyki , świetny regionalny który zawsze jest pomocny tak jak kadra zarządzająca,szkolenia online i w siedzibie firmy podnoszące kwalifikacje...wypłata na czas , premie sprzedażowe które są do osiągnięcia jeśli się chce...

Czy są jakieś benefity dla pracowników, doradców klienta ?

dab dab

są premie

EgeSzege
@Kandydat

dobry sprzedawca nie wyrobi ciekawej wypłaty, zwłaszcza po zmianach w październiku

dab dab
@EgeSzege

z ciekawości jakie to zmiany?

Żenada
@Kandydat

Brak benefitów i tyle w temacie. A teraz jeszcze spore cięcia premii za sprzedaż.(usunięte przez administratora) . Nie polecam i unikajcie tego pracodawcy.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kodano Optyk Sp. z o.o.?

nene

ojj za udostępnienie takich informacji można prace stracić:)

jaki

jaka podstawa wynagrodzenia?

ex
@jaki

odrobinka większa od minimalnej krajowej ale premie dobre

K.
@jaki

2300, premie na papierze duże, ale bardzo cieżkie do wypracowania...

Opto

Jak jest w sytuacji gdy nie przedłużam umowy, czy oni wypłaca mi premie za poprzedni miesiąc? Czy wiecie jak rozliczają się z premią?

Byly
@Opto

No to chyba pytaj swojego przełożonego.

Czy w Kodano Optyk Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

taktak

jeśli chcesz to tak

Maciej

Pracuję w firmie Kodano Optyk od ponad roku i gorąco zachęcam do jej współtworzenia - tak, takiego właśnie użyłem słowa, gdyż na prawdę model zarządzania pozwala poczuć się każdej jednostce pracującej w firmie jako ważnej i mającej głos. Bardzo przyjazna atmosfera, dużo spotkań szkoleniowych i integracyjnych. Pracowałem wcześniej w dwóch dużych sieciach handlowych i tutaj mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że mamy ludzkie warunki pracy. Wiadomo - jak wszędzie są wymagania (plany sprzedażowe, jakoś obsługi, jakość pracy).

A
@Maciej

Podpisuje się rękoma i nogami.

Aha
@A

XDD (usunięte przez administratora) kodano w formie.

A

To chyba opinia nie o Kodano jednak

Ola

Pracuje w kodano od niecałych dwóch lat. Według mnie mega super firma. W czasie pandemi nawet podwyżke można dostać. Wypłata zawsze na czas, sympatyczny kontakt z centrala. Polecam każdemu niezdecydowanemu.

Mniammniam
@Ola

Oj Olu, moze jestes jeszcze młodziutka i głupiutka i myślisz ze złapałaś pana Boga za nogi po pracy w H&M

Pomarańcze
@Mniammniam

*Auchan.

Optometrysta

Jak wyglada rozmowa o prace na stanowisko optometrysty? Podzieli się ktoś opinia? Warto podjąć prace na tym stanowisku? Przyjmują osoby bez doświadczenia?

Sprzedawca

Super opraweczki i soczeweczki. Płatność kartą czy gotóweczką?

Osoba odpowiedzialna za rekrutacje powinna zostać zwolniona, to nie jest pracownik odpowiedni na swoje stanowisko, uważa że pracownika zawsze da się zastąpić. Arogancki, zapomina wysłać linku przez który odbywa się rozmowa kwalifikacyjna. Rozmawiając z pracownikami tej firmy też dowiecie się że jest dość kiepskie wsparcie od osób które są na wyższych stanowiskach. Dowiedziałem się że w firmie jest duża rotacja pracowników. Więc nawet jeśli finansowo wam się będzie opłacać zmianę pracy to zastanówcie się co jest ważniejsze, pieniążki czy atmosfera. Ja osobiście podziękowałem za współprace z tą firmą na wzgląd podejścia jakie reprezentują do pracowników. Podsumowując, niestety nie polecam wam tej firmy bo zmarnujecie swój talent.

Jestem Zainteresowana pracą w tej firmie na stanowisko doradcy. Czy warto???

@Kasia

Mogę polecić :) fajna atmosfera, zarobki rozsądne.

@Kodanowski

Jeżeli fajna atmosfera to zwalnianie ludzi z doświadczeniem a na ich miejsce zatrudnianie ludzi nie mających pojęcia o branży optycznej to spoko.

K.
@Optyk

Nie liczy się tylko doświadczenie, ale też chęci. Widocznie jeśli zostałaś zwolniona, to tych chęci musiało być za mało?

@K.

a czy muszę wypowiadać się o sobie? Takich przypadków jak wymieniłem w tej firmie jest mnóstwo.

Pracownica

Zatem chyba musisz mieć złego kierownika, może czas to gdzieś zgłosić? Ja mam super kierowniczkę, która dużo pomaga, dużo szkoli. Ale pewnie jak by coś było nie tak to zwracałabym uwagę.

Namaste

Ej ,zegarek to całkiem nieźle! kiedyś jakaś laska wygrała flaszkę, ale mieliśmy bekę z tego a najbardziej jak dziękowała za nagrodę xD

Misoa

@abc kompletnie ? a ile już pracujesz?

Czy w firmie Kodano Optyk Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Agata

Ciekawe... pracuję w firmie dwa lata i co kilka miesięcy uczestniczymy w szkoleniach, nie wiem skąd ta opinia ;) Wiadomo, pandemia ograniczyła trochę możliwości firmy, ale przez ten czas była opcja uczestniczenia w szkoleniach online.

Anonymous
@Agata

No to podziel się w jakich to super rozwijających szkoleniach uczestniczyłaś.

@Agata

Potwierdzam, jest sporo ciekawych szkoleń, chociaż tak, jak mówi Agata - pandemia nieco ograniczyła. Sam osobiście uczestniczyłem wcześniej w szkoleniach w Warszawie robionych z Tomkiem Krawczykiem. Do tego teraz jest mnóstwo szkoleń online, chociażby z refrakcji czy też produktowe na platformie Luxottica. No i ostatnie szkolenia z obsługi klienta - mistrzostwo! Bardzo też przydatne są szkolenia robione przez regionalnego w salonie z bieżących tematów.

Kodanowski

Myślę, że nie ma takiej potrzeby, każdy pisze to, co uważa. Padło pytanie o szkolenia, więc odpowiedziałem.

Kodanowski

Widzisz, tak się składa, że jestem pracownikiem bardzo utożsamiającym się z firmą Kodano Optyk. Wiedziałem, że jak Ktoś został ostatnio zwolniony, to tylko kwestia czasu, aż zacznie się uzewnętrzniać na portalach internetowych w tym temacie. I wiedziałem, że trzeba zareagować w takiej sytuacji :)

NieKodanowska

Właśnie o kierownikach mowię, szczególnie o kierowniczkach, narzekanie a pózniej przyjaciółki. Długo tam nie pracowalam ale największymi intrygantami i fałszywymi osobami jest Pani I i była Pani J, dobrze ze Pan M dostał awans, jedyny, który ogarnia.

@NieKodanowska

Niestety muszę się zgodzić...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kodano Optyk Sp. z o.o.?

an

tak

@an

A potem reklamacje.

Kas

Jak narzekacie na te firmę, to wejdźcie na gowork ve. Seks afery (btw w krakowskich oddziałach), awanse na podstawie łóżkowej weryfikacji kompetencji. Bardzo ciekawa lektura.

Sebastian

Widzę że wiesz co się dzieje w firmie. Może powiesz mi w takim razie ile można zarobić w Kodano Optyk jako początkujący pracownik i czy oprócz podstawy można tu liczyć na jakieś premie? Czekam na Twoją odpowiedź.

Kodano
@Sebastian

Myślę, iż dobrze Pan, Panie Sebastianie wie, że stawki są ustalane indywidualnie podczas rozmów. Każdy ma inne doświadczenie zawodowe. Ja nie jestem szefem tej firmy aby się wypowiadać.

Skoczek

Osobiście nie zauważyłam niczego niepokojącego w firmie. Dobre miejsce dla ambitnych ludzi, którzy chcą się rozwijać i czasem wspólnie pośmiać. Zmiany są zawsze, w każdej firmie. Na tym polega jej rozwój. Czasem dają one zmianę pracownika, czasem otworzenie nowego punktu. Ale nawet mimo zmian w firmie Kodano nikt nie jest sam. Wystarczy poprosić o pomoc, a zawsze się ktoś znajdzie ;)

Honorata
@Skoczek

Dziękuję za Twoją opinię. Piszesz, że to miejsce dla osób, które chcą się rozwijać. Może opiszesz na jakim stanowisku pracowałeś i jakie dawało one perspektywy rozwoju, czy Kodano Optyk zapewnia pracownikom szkolenia?

Moderator

Witaj. Czy zostałeś / zostałaś w ostatnim czasie zwolniona z Kodano Optyk? Jeśli tak, podziel się proszę swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami tej dyskusji.

Honorata

Czyli - ja zasugerowałeś - praca w Kodano Optyk raczej nie należy do tych stabilnych. I to mnie bardzo zmartwiło, ponieważ chciałam tam właśnie aplikować. Naprawdę nie wymienisz chociaż jednego pozytywnego aspektu pracy w tej firmie? Jestem ciekawa.

abc

zgadzam się

Zostaw merytoryczną opinię o Kodano Optyk Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kodano Optyk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kodano Optyk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kodano Optyk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 17 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kodano Optyk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kodano Optyk Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.