Opinie o Afisz Media Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Afisz Media Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Afisz Media Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Afisz Media Sp. z o.o. w Rzeszów

Były pracownik Nowy wpis

Z perspektywy dłuższego czasu chciałbym dodać opinię na temat pracy w tej oto firmie. Pomimo, że firma jest mała to nie zachęcam by powiększyć jej grono zatrudniając się tam. Długo wstrzymywałem się z napisaniem czegokolwiek, ale może pisząc tą opinie ktoś przemyśli dwa razy zanim się tam zatrudni. Dla ułatwienia wypisze moje zażalenia w punktach: 1. Są równi i równiejsi, czyli po prostu mówiąc szef, czy szefowie nie będą Cię traktować tam takim samym szacunkiem (o ile będą mieli go w ogóle choć trochę) do nowego pracownika, co do osoby, która pracuje tam już chwilę. Nie zrozumcie mnie źle, wiadomo, że ktoś kto pracuje tam dłużej daje większe zaufanie niż ty, ale oczywiście oni mogą sobie na więcej pozwolić. Mogą np przeglądać internet i nie poniosą za to żadnych konsekwencji, ale jak Ciebie przyłapią, jak np na chwilę wyciągnąłeś telefon, żeby coś sprawdzić to wiedz, że oni to zapamiętają i na pewno Ci o tym przypomną przy najbliższej okazji. 2. Brak wiedzy na temat narzędzi z których korzystają. Przestarzałe technologie i są z nimi po prostu w tyle. Brak tam było umiejętności by robić dobrze swoją pracę, osoby tam pracujące i zajmujące się firmą często próbowały pokazać swoją wiedzę i co potrafią, ale to tylko pozory. Szybko można wyłapać, że nie każdy ma tam kompetencje na stanowisko na którym się znajduje, a już na pewno nie nauczysz się w tej firmię nic nowego :) 3. Rygory jak w (usunięte przez administratora). Może ktoś lubi siedzenie równo 8 godzin, czyli "od dzwonka do dzwonka" aby się wybić czy aby na pewno spędziłeś odpowiednią ilość czasu na pracy, przerwy, kibelek, wyjście do sklepu - zawsze było to widziane nieprzychylnym okiem. Ktoś kto już ich znał mógł wyskoczyć na fajkę i nic się nie działo, ale ty już powinieneś tylko przed biurkiem siedzieć. Zawsze było poczucie, że jeśli miałbyś wyjść i przyjść kilka minut szybciej to nie było takiej możliwości. Każdy twój ruch był widziany, jak nie spędziłeś go na zapieprzaniu to już oni później wiedzieli do czego się przyczepić. Dodatkowo nawet jeśli będzie gorszy okres z pracą, by na bieżąco robić swoje obowiązki to i tak jest wymagane od Ciebie byś cokolwiek robił, a czy to jest w ogóle w twoich obowiązkach to nie ich interes. Musisz robić pomimo nawet, że nie masz co, ale to nie ich sprawa jeśli nie podeślą Ci zadań które masz wykonać. Weź jeszcze się usprawiedliwiaj dlaczego tak mało rzeczy zrobionych było. 4. Mając znajomości w firmie daje lepszy start. Jeśli już kogoś znałeś w firmie to będziesz miał łatwiej. A jeśli jesteś po prostu nową osobą w pracy to musisz, że tak powiem próbować przetrwać, chociaż ja uważam, że nie jest to warte tej firmy. Będzie do Ciebie inne podejście, musisz udowodnić, że dasz z siebie 120% by robić wszystko. 5. Praca często wychodzi poza zakres twoich obowiązków. Nie zdziwcie się jeśli dostaniecie coś do zrobienia co nie będzie tak naprawdę należało do waszych kompetencji, czy nawet tym bardziej zakresu pracy. Sam dostałem kilka takich konkretnych rzeczy do zrobienia, a że byłem młody i (usunięte przez administratora) to jakoś nie zwracałem uwagi na to. Tym bardziej zależało mi w sumie na jakieś konkretnej pracy to nie wybrzydzałem. 6. Nie mogą sobie pozwolić na negatywne opinie więc sami sobie wystawiają pozytywne oceny na każdej możliwej stronie społecznościowej. Nie zdziwię się jeśli tutaj nagle wywali mi ~10 ocen w dół, bo każdy z pracowników, szefostwa, a najlepiej jeszcze z rodziny oceni mój komentarz by się źle pozycjonował, bo jest nieprzychylny. W pracy również prędzej czy później wyjdzie tak, że będziesz troszkę przymuszany byś im wystawił pozytywną opinię ze swojego prywatnego konta. Jednak zachęcam samemu tutaj weryfikować wszystko niż opierać się na jakieś opinii z internetu. 7. Samo wykonywanie pracy nie daje Ci jakichkolwiek satysfakcji i nie podnosi umiejętności. Tutaj jest wymagane by robić wszystko szybko, nawet jeśli się będzie to trzymać "na ślinie", ale trzeba sprzedać wszystko i tyle, a jak byś się nie wyrabiał to nie zdziwiłbym się gdyby chcieli Cię zastąpić kimś nowym ;) Myślę, że na razie to tyle z negatywnych stron. Znalazłoby się tego jeszcze więcej. Jak na przykład same wypowiedzi niektórych szefów, które są kontrowersyjne społecznie, czy wręcz głupie i niekulturalne ich zachowania, ale nie wiem czy w ogóle jest to na temat samej pracy, czy też zbyt subiektywne i indywidualne podejście do takich rzeczy więc wolę pominąć takie wątki. Z pozytywów mogę wspomnieć o tym, że pracownicy byli naprawdę mili i przyjacielscy. Myślę, że tylko oni (nie wszyscy) byli pozytywną wartością w tej pracy. Podsumowując, kończąc współpracę miałem poczucie, że są oni przysłowiowym "januszexem", wszystkie te memy o "Areczkach" można spokojnie przypiąć tej firmie. Co najważniejsze, pracowałem tam jakiś czas temu więc wiele rzeczy mogło się zmienić, chociaż patrząc na ich podejście nie wydaje mi się. Nie zachęcam do podejmowania pracy u nich, bo tylko nabawicie się nerwów i problemów

Adrian

Praca w młodym, zgranym zespole, w którym atmosfera sprawia, że czas w pracy mija szybko. Bardzo dobry kontakt działu Handlowego z IT oraz kierownictwem, z którym zawsze można pogadać i dojść do porozumienia. Sama firma prowadzona bardzo profesjonalnie, z wieloma pomysłami na przyszłość. Oby tak dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Afisz Media Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Afisz Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Afisz Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Afisz Media Sp. z o.o.
  • Pl. Jana Kilińskiego 2