Opinie o Alliance Confection Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Alliance Confection Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alliance Confection Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alliance Confection Sp. z o.o. w Gniezno

Dzień dobry, jak to jest ze firma w zasadzie zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych a nikogo teraz nie szukają? Chyba, że mam problem ze znalezieniem oferty, ale partner jest tapicerem i tak przeglądając okolice tu trafiłam. W tamtym roku odradzaliście prace, czy w tym coś się zmieniło, że tych komentarzy już nie ma?

!!!!!! Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie Myślą że człowiek będzie tam (usunięte przez administratora)przez 8 godzin za najniższą krajową z niską premią Nieadekwatną do wykonywanych prac Bo trzeba robić tam wszystko A spróbuj się na chwilę oderwać od pracy to zaraz krzywe spojrzenia i docinki Kierownik (usunięte przez administratora)i zapędzi z powrotem do roboty Udaje kolegę a jak się mu coś nie podoba to pokazuje prawdziwe oblicze Obgaduje pracowników za plecami Myśli że wszystko wie najlepiej A jak przychodzi co do czego to wysługuje się innymi(usunięte przez administratora) Zachowanie nieodpowiednie jak na takie stanowisko Urlopem pracownika najlepiej samiby rozporządzali Ciężko dogadać się choćby o jeden dzień Bo dużo pracy itd Toksyczna atmosfera i kablowanie ze strony niektórych pracowników Zero szacunku ze strony szefostwa o podwyżce nie chcą słyszeć ale bez problemu dowalą więcej roboty . Np gdy wymyślili sobie że pracownik ma sobie sam drukować etykiety na wyroby gotowe Pani manager bardzo nie miła a do tego nosi głowę wysoko i to ty musisz jej mowić dzień dobry pierwszy Nie ma sensu tracić czasu na pracę w tej firmie Wszędzie bałagan i nie masz się gdzie ruszyć Nigdzie nie ma na nic miejsca. Posprzątasz zrobisz miejsce to cię zaraz zawalą paletami z towarem Zero doceniania a już na pewno finansowego. Jeżeli się wyrabiasz to przedluża ci umowę a jeśli nie to jak umowa ci się kończy wylatujesz (usunięte przez administratora) Nie ma co wierzyć w ich stabilne zatrudnienie bo jak szef uzna że jest za dużo pracowników to zwalniają Nie powiedzą ci od razu tylko czekają do ostatniego dnia Gdy coś jest nie tak trzeba się naprosić o to żeby ktoś w końcu przyszedł z innego działu i poprawił oraz zaakceptował zaakceptował że popełnił błąd Bo nikt tam do błędów się nie przyznaje Zawsze jest twoja wina Albo gadka że nic nie potrafisz Szczerze i serdecznie nie polecam Oszczędźcie sobie nerwów i zdrowia Bo szczerze jedyne co z tej pracy miałem To nerwy i bóle pleców Na plus mogę przyznać że część współpracowników było spoko

Iwona

Powrót do Francji? Są w ogóle jakieś integracje organizowane? Wyjścia lub właśnie wyjazdy? Teraz jak szukają tapicera to jest wzmianka o ubezpieczeniu grupowym oraz premii motywacyjnej. Jak ona aktualnie wychodzi? Ile ponad minimalną się zarobi?

Staś
@Iwona

Nic nie organizują Premia 150zł Najniższa 3600zł brutto na umowie Nie warto

@Staś

Czy to 150 pln, które piszesz odnosi się do premii motywacyjnej z opisu z ogłoszenia dla tapicera? Wisi teraz jedno i je właśnie obserwuje. Piszesz o minimalnej i tej premii, a w opisie padła wzmianka o dbałości za wykonywane elementy. Jest tu jakaś kontrola jakości? Kto to sprawdza i czy to będzie dotyczyło tamtej premii?

Staś Nowy wpis

To tylko tak ładnie wygląda na ogłoszeniu Nikt nie sprawdza jakości wykonanych mebli a nawet jak ktoś spojrzy na ten mebel to nie ot tego przyznają premię . Na początku możesz robić dużo mebli dostaniesz te 150 zł premii i może dodatkowo 100zł stażowego Ale na tym się podwyżki kończą

@Staś

A od drugiej strony? Jakie minimum trzeba zrobić żeby chociaż to 150 wpadło? Ktoś badał szerzej te standardy? I czy dobrze rozumiem, że nie poniosę praktycznie żadnych konsekwencji za złe wykonanie mebli? To jaki tu w ogóle występuje zakres odpowiedzialności? Na innych stanowiskach jest podobnie?

Praca w tej firmie to jakaś (usunięte przez administratora), nic dziwnego że nie mogą utrzymać na dłużej żadnego z pracowników. (usunięte przez administratora) jest tam na porządku dziennym, poniżanie przez "szefową" (usunięte przez administratora), próbująca na siłę udowodnić że mimo że skończyłeś studia, jesteś nikim i nic nie potrafisz. Zatrudniono mnie na stanowisko pracownika administracyjnego z określonymi zadaniami, po 4 dniu pracy kazano robić mi rzeczy które nie były związane z moim stanowiskiem i każdego dnia ich przybywało. Za najniższą krajową szukają jednej osoby która będzie zastępowała 4 pracowników. W poprzedniej firmie pracowałam kilkanaście lat, chcąc zyskać lepsze stanowisko przeniosłam się do tej firmy gdzie wytrzymałam miesiąc... Wnioski nasuwają się same... Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia czy nie zatrudnić się w tej firmie, kategorycznie odradzam. (usunięte przez administratora)

@@

Zgadzam się z tą opinią W tej firmie nie zyskasz nic oprócz (usunięte przez administratora) Dorzucają jak najwięcej obowiązków za najniższą krajową Na początku jest jaśnie określone stanowisko a później wysyłają wszędzie bo nie mają tyłu ludzi dlatego że nikogo nie próbują utrzymać (usunięte przez administratora) I nie mają kogo obsadzić na danym stanowisku Tapicerów było 2 został 1 A pracy od cholery ale nic z tego nie masz bo robisz na godzinówce za najniższą

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Alliance Confection Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Zofia

Tutaj raczej rozmawiacie o pracy na produkcji, a czy może jest ktoś z administracji firmy? Zauważyłam, że kiedy była rekrutacja na stanowisko ksiegowa, to wskazana była znajomość francuskiego. Czy jakaś posada dla osoby ze znajomością tego języka, do kontaktów z centralą firmy, będzie wkrótce oferowana?

Federico Rivero

Na ile zmian pracuje produkcja?

...

Wielkie wymagania a wynagrodzenie NIEADEKWATNE. Toksyczna atmosfera w pracy. Brak szacunku dla pracowników ze strony szefostwa. Nie życzę największemu wrogowi pracy w tej firmie. Jeśli ktoś nie wierzy to przekona się na swojej skórze.

Zofia
@...

Rozumiem, jednak zastanawia mnie, na czym polegał ten brak szacunku. Może napiszesz też, jakie w Alliance jest to wynagrodzenie, np. na stanowisku szwaczka, albo wykrawacz pianki? Będę Ci wdzięczna. Co prawda nie widać aktualnych ofert pracy, ale prędzej czy później pewnie jakieś będą.

@Zofia

Najniższa krajowa... (usunięte przez administratora)

W tej firmie trzeba robić wszystko, a płaca ta sama, brak szacunku, (usunięte przez administratora) Obiecywane premie jeżeli będzie wszystko w terminie ale nic z tych rzeczy to tylko gadanie i żadnego docenienia. Jeśli jesteś osobą młodą nie jest to firma która Cię rozwinie i stracisz tylko czas.

Odradzam próbę współpracy z tą firmą. Zostałem zaproszony na 3 godzinny okres próbny(?!) (usunięte przez administratora) Poza tym co można stwierdzić o potencjalnym kandydacie po 3 h pracy? Nic.Dlatego powinna być umowa choćby zlecenie,czy o dzieło na 2 tygodnie a nie testowanie kandydata za darmo przez 2-3h pracy. To się nadaje do Sądu Pracy. Zwykłe jawne wykorzystywanie ludzi w biały dzień! Odradzam współpracę z tą firmą już na starcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Alliance Confection Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Alliance Confection Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alliance Confection Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alliance Confection Sp. z o.o.?

Alliance Confection Sp. z o.o.
  • Spichrzowa 10
    62-200 Gniezno
  • NIP: 7842022804 REGON: 639575243 KRS: 0000014297

Alliance Confection Sp. z o.o.