counter
1 2 21 5 1

Bez sensu ta konwersacja bo jak widać osoby już nie pracujące wiedzą najlepiej!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.?

pracownik DH Nowy wpis

Na początku umowa o prace, po okresie próbnym zmiana warunków na śmieciówkę. Obiecują duże premie a plany nie do wyrobienia... duża rotacja pracowników i brak wsparcia przełożonego.

Karol Nowy wpis

Firma jest dobrze zarządzana ?

Bez sensu ta konwersacja bo jak widać osoby już nie pracujące wiedzą najlepiej!

Marta Nowy wpis
@pracownik

Osoby, które już nie pracują widocznie mają jakieś powody aby wyrażać swoje negatywne zdanie o firmie. Nikt nikomu nie zabroni pisać co myśli. Osobiście zapraszam na priv osoby zainteresowane uzyskaniem większej ilości informacji nt firmy. Ja nie mam nic do ukrycia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 153 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.?

Jaka umowa obowiązuje w Tuttomed Farmacja Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Księgowość Tuttomed Farmacja
@Pytanie

Dzień dobry, Odpowiadając na pytanie, umowa zawsze zawierana jest w formie pisemnej. W zależności od stanowiska, na które poszukujemy pracowników, jest to umowa zlecenie lub umowa o pracę. Warunki oraz rodzaj umowy ustalane są z każdym kandydatem podczas spotkania rekrutacyjnego. Życzymy dobrego dnia! Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.

Aga
@Pytanie

Na początku umowa jak złoto, potem trochę się zmienia, nie koniecznie na dobre.

Wiki

Fajna praca, atmosfera całkiem przyzwoita oby tylko każdy miał chęci do pracy ale generalnie polecam.

Anna

Nie mogę się zgodzić z większością zamieszczonych poniżej treści, można więc wątpić, że napisali to byli pracownicy. Prawda jest taka, że nigdzie nie jest idealnie jednak z całą pewnością Pracodawca trzyma się ustaleń finansowych zapisanych na umowie, a wypłata jest zawsze na koncie w terminie. Co do obsługi Klienta to proponuję kontakt telefoniczny i sprawdzenie osobiście jej poziomu, do czego szczególnie zachęcam czytających to być może potencjalnych Klientów/Pracodawców. Jakże łatwo wydaje się opinie będąc anonimowym!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 356 dni.

Jak wygląda podstawa w Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.?

Patka

@klient a co się wydarzyło, dlaczego tak uważasz ?

klientka

obsługa klientów jest żenująca!!! to nadęte bufony które w ogóle nie szanują klientów

Klient
@klientka

W końcu ktoś prawdę napisał.....

Jaka jest kultura pracy w Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Ktos
@Pytanie

Dajcie spokój z tą firmą krzak... Ja nie mam dobrych doświadczeń, a co do kultury... Hmmm długo by opowiadać co tam się wyprawia

Czy pracodawca Tuttomed Farmacja Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

...

Noo raczej NIE

Ostrzegam przed Tuttomed

(usunięte przez administratora) Brak kontaktu z właścicielem. Duzoooo nieprawidłowości

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat firmy Tuttomed Farmacja Sp. z o.o. w mieście Poznań? Czekamy na newsy od użytkowników, każdy komentarz jest na wagę złota!

Zostaw merytoryczną opinię o Tuttomed Farmacja Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad